Jump to content
Dogomania

Funia ma swój wymarzony domek !


AgusiaP

Recommended Posts

1 godzinę temu, AgusiaP napisał:

Dziewczynki u Funi wszystko ok.

Niestety Pan nie zadzwonił.

Miał dzwonić w połowie tego tygodnia, nawet gdyby znaleźli do adopcji innego pieska i cisza.

szkoda:( eh...Funia....

ale wiecie co- teraz jak jest już po operacji, to na pewno będzie łatwiej znaleść jej dom, zobaczycie- będzie dobrze:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pisali państwo spod Bielska-Białej (zostawiłam ogłoszenie Funi na Lento) w sprawie Funi, ale Funia jest za duża dla nich. Chcieliby małą, spokojna suczkę w wieku 2-4 lat , gdzieś do ok. 7 kg - spokojną, typowego kanapowca. Mają dom z ogrodem - sunia będzie mieszkać w domu na kanapie.

Czy ktoś zna taka sunię do adopcji ? Najlepiej spod Bielska-Białej. :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Kulfoniasty napisał:

Pisali państwo spod Bielska-Białej (zostawiłam ogłoszenie Funi na Lento) w sprawie Funi, ale Funia jest za duża dla nich. Chcieliby małą, spokojna suczkę w wieku 2-4 lat , gdzieś do ok. 7 kg - spokojną, typowego kanapowca. Mają dom z ogrodem - sunia będzie mieszkać w domu na kanapie.

Czy ktoś zna taka sunię do adopcji ? Najlepiej spod Bielska-Białej. :)

może u Kasi w hoteliku znalazła by się taka sunia??

Link to comment
Share on other sites

Może, warto spróbować u Kasi. Państwo maja do niej blisko. Jeśli chodzi o nasza Funie to coś dziewczynka nie ma szczęścia. Izunia miała zrobić w niedziele wizytę przedsdopcyjna dla Funi, niestety Państwo zrezygnowali i adoptowali szczeniaka. Izunia dzięki, ze chciałaś pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, AgusiaP napisał:

Może, warto spróbować u Kasi. Państwo maja do niej blisko. Jeśli chodzi o nasza Funie to coś dziewczynka nie ma szczęścia. Izunia miała zrobić w niedziele wizytę przedsdopcyjna dla Funi, niestety Państwo zrezygnowali i adoptowali szczeniaka. Izunia dzięki, ze chciałaś pomoc. 

zawsze do usług kochane.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2017 o 21:35, Mysza2 napisał:

A ja miałam dzisiaj jeszcze jedną zainteresowaną rodzinę, ale to kompletnie nie nasza bajka.

Najważniejsze, że zainteresowanie jest, guzków już nie ma, więc prędzej czy później ktoś fajny zadzwoni:)

Trzymam kciuki za domek dla Funi bo ta mała zołza daje nam popalić :-) w zasadzie nie nam ale innym psiakom :-)

zaległy paragon i zdjęcia Funi po zabiegu - przepraszam za poślizg, doba się skróciła :-/

 

IMG_8782.JPG

IMG_8787.JPG

IMG_8795.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taaa...ale nadrabia wyglądem :)

Niektóre psy, podobnie jak ludzie mają trudne charaktery.

O wpływie genów na zachowanie, najbardziej przekonał mnie kiedyś artykuł w "Fokusie".

No bo, jeśli dorosły szympansa będzie pomagał w wychowywaniu małego tygrysa, to czy ten mały tygrys,

wyrośnie później na szympansa ???

No, nie wyrośnie na szympansa.

Dlatego też i terriery, i sznaucery, czy też psiaki, jak to się mówi w typie rasy, mają w genach taki, a nie inny charakterek.

Mój terrierek z kolei uwielbia wszystkie zwierzaki, łącznie ze świnkami morskimi i ptaszkami, a ludziska to mają trzymać łapy z daleka i ludziska

mogą tylko podziwiać włochatą mordę z pewnej odległości.

No bo, jak w przypadku Funi morda jest ładna :)

No to podziwiam od 12 lat :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A na fotkach wygląda tak niewinnie :). Trochę nam zarosła dziewczyna - może ją pogonić do fryzjera ? Teraz już zdrowa - guzki wycięte, to może szybciej znajdzie dom. Ciężko jest znaleźć dom dla pieska, który skończył 3 lata - nawet dla młodych trudniej - ludzie niestety wolą szczeniaki z pseudo - małe i rozkoszne i nie przychodzi ktoś obcy na PA.... Jeszcze charakterek Funi ... trochę chyba miał wpływ na jej zachowanie tryb życia - od początku była tylko ze swoją Pańcią i Jej sąsiadką.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

A na fotkach wygląda tak niewinnie :). Trochę nam zarosła dziewczyna - może ją pogonić do fryzjera ? Teraz już zdrowa - guzki wycięte, to może szybciej znajdzie dom. Ciężko jest znaleźć dom dla pieska, który skończył 3 lata - nawet dla młodych trudniej - ludzie niestety wolą szczeniaki z pseudo - małe i rozkoszne i nie przychodzi ktoś obcy na PA.... Jeszcze charakterek Funi ... trochę chyba miał wpływ na jej zachowanie tryb życia - od początku była tylko ze swoją Pańcią i Jej sąsiadką.

Zarosła dziewczynka to prawda. Tylko na chwile obecna niestety nie mamy pieniążków na fryzjera. Wiem, ze to może by pomogło, ludzie to wzrokowcy ale mamy w tej chwili za dużo gadzinek na utrzymaniu i ledwo co wyrabiamy z bazarkami na ich utrzymanie. 

 

Kasienko gdybys mogła, zrób nowa sesje Funi, zobaczymy jakie będzie zainteresowanie nasza pannica. Jest jedynak różnica w wyglądzie od ostatnich zdjęć, które ma w ogłoszeniach, jak dla mnie nie jest już w typie teriera. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chyba salon piękności Funi już nie będzie potrzebny.

Dzisiaj byłyśmy z Elunia na wizycie  w Krakowie. 

Pan na emeryturze, Pani jeszcze pracuje, dzieci dorosłe w swoich domach.

Od zawsze w domu były psy.

Ostatni 17 letni piesek po zmarłej mamie odszedł 3 miesiące temu.

Cala masę zdjęć i filmików Państwo nam pokazali z gromadka swoich pupili, jakie mieli u siebie w domu.

Nie pozostaje nic innego jak mocno zaciskać kciuki.

W tym tygodniu, prawdopodobnie Funia zostanie Krakowianka. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...