Jump to content
Dogomania

Funia ma swój wymarzony domek !


AgusiaP

Recommended Posts

Dzwoniłam wczoraj do Państwa, rozmawiałam na początku z Panią Natalią, potem z Panem Piotrem.

Wszystko jest w najlepszym porządku.

Zakochani w Funi po uszy z wzajemnością.

Jak siedzą razem przy swoich komputerach, Funia siedzi między nimi, jadenak, jak Pan Piotr wstanie, Funia podąża za nm.

To Pan Piotr gra dla Funi pierwsze skrzypce.

To idealny dom dla Funi, cisza, spokój, ludzie do kochania a Funieczka jest jedynaczką.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 7.10.2017 o 07:18, AgusiaP napisał:

Dzwoniłam wczoraj do Państwa, rozmawiałam na początku z Panią Natalią, potem z Panem Piotrem.

Wszystko jest w najlepszym porządku.

Zakochani w Funi po uszy z wzajemnością.

Jak siedzą razem przy swoich komputerach, Funia siedzi między nimi, jadenak, jak Pan Piotr wstanie, Funia podąża za nm.

To Pan Piotr gra dla Funi pierwsze skrzypce.

To idealny dom dla Funi, cisza, spokój, ludzie do kochania a Funieczka jest jedynaczką.

 

Czytam to wielokrotnie - jednak nie warto poddawać się - dzięki Wam Funia nie trafiła do schroniska, uniknęła śmierci, jest wyleczona, zdrowa i ma super domek - bardzo wszystkim dziękuję.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mamy nowe wiadomości z domku Funi.

Państwo zakochani po uszy w Funi z wzajemnością.

Najbardziej Pani Natalia lubi powroty z pracy, kiedy musi schylić się a Funieczka opiera się na jej ramionach i dają sobie buziaczki i dotykają się noskami.

Ostatnio Pani Natalia wyjechała na dwa dni, więc po powrocie radości z powrotu Pani nie było końca.

Funia uwielbia piszczące zabawki, ale ostatnio kupiona, już nie ma nóżek niestety.

Mieli iść do salonu pielęgnacji z Funią, ale stwierdzili, że jednak pójdą na wiosnę, ponieważ jest już zimno i obcięciu Funi byłoby zimno.

Ogólnie wszystko jest ok, nie słyszałam oni jednego zdania, w którym Pani Natalia mówiłaby coś o problemach z Funią.

Elunia zamieści zdjęcia.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgusiaP napisał:

Mamy nowe wiadomości z domku Funi.

Państwo zakochani po uszy w Funi z wzajemnością.

Najbardziej Pani Natalia lubi powroty z pracy, kiedy musi schylić się a Funieczka opiera się na jej ramionach i dają sobie buziaczki i dotykają się noskami.

Ostatnio Pani Natalia wyjechała na dwa dni, więc po powrocie radości z powrotu Pani nie było końca.

Funia uwielbia piszczące zabawki, ale ostatnio kupiona, już nie ma nóżek niestety.

Mieli iść do salonu pielęgnacji z Funią, ale stwierdzili, że jednak pójdą na wiosnę, ponieważ jest już zimno i obcięciu Funi byłoby zimno.

Ogólnie wszystko jest ok, nie słyszałam oni jednego zdania, w którym Pani Natalia mówiłaby coś o problemach z Funią.

Elunia zamieści zdjęcia.

 

Wspaniałe wieści!!!

Ja mam mokre oczy ze wzruszenia!!!

Aguś, macie z Elą szczęście do Pań o imieniu Natalia!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...