• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Ewa Marta

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie

365 posts in this topic

2 godziny temu, doris66 napisał:

Sunie są młodziutkie przyzwyczaja się do bycia jedynaczkami. To nam ludziom się wydaje że nie można psów rozdzielać bo myślimy po ludzku rozumiemy i widzimy więcej niż pieski. Też myślałąm, że Śnieżka i Perełka musza być razem, jednak nie musiały. Każda z nich jest szczęśliwa gdzie indziej. Zycze małym ślicznotkom powodzenia.

Rozum mówi, że tak właśnie jest, tylko serce nie nadąża:)

24 minuty temu, anica napisał:

Pewnie masz rację!... tylko ...te chwile przy rozstaniu... na początku, to jest bardzo trudnesmutny.gif

No własnie... dlatego teraz intensywnie ćwiczymy. A wczoraj obie powitały mnie buziakami i radosnym merdaniem ogonków. Maja kompletnie inna niz jak była sama. Odważna, wesoła, przytulaśna...

Wczoraj maleńkie zostały odrobaczone i za 7 dni szczepimy przeciw wściekliźnie,. Tym samym będą miały komplet szczepień.

Głaski dla ślicznych maleństw zostawiam *) *) (nieustająco mam nadzieję, na wspólny domek dla maluchów, zaciskam mocno kciuki)

Spędziłyśmy dzisiaj z Martą i Szyszka 2 godziny w domku zainteresowanym adopcją Szyszki:) Póki co wrażenie bardzo pozytywne, ale trwają ustalenia w rodzinie, czy na pewno dadzą radę z opieka nad młodziakiem. To ich pierwszy pies. Rodzinka mieszka tuż obok naszych tras spacerów i byłaby szansa na wspólne spacery czasami. 

Maleńkie mają już komplet szczepień. Kupiłyśmy im też na 4 lipca kropelki przeciw kleszczom. Tym razem Advantix, bo fiprex nie działa za dobrze:( Koszt 74 zł. Paragon wkleję jutro albo w poniedziałek.

Upiekłam im w czwartek furę ciasteczek i zaniosłam. Dostałam za to masę buziaków:) 

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Przelotowo pozdrawiam sunieczki i trzymam kciuki za domek :)

.. to ja też!oczko.GIF

Bardzo dziękujemy, my również:)

Dzisiaj spacerowałam z suniami, ganiały jak szalone i zupełnie nie przejmowały się, że nadal nie mają domów...

11 godzin temu, auraa napisał:

No i co z tym domkiem?

Na 99% Szyszka będzie miała domek, ale dopiero w sierpniu. Pani 26 lipca idzie na operację i musiałaby oddać na kilka dni sunię z powrotem Marcie, nie chciałam więc robić jej wody z mózgu, wysyłać z Panią na tygodniowy urlop, potem kilka dni w nowym domu, powrót do Marty i znowu nowy dom. Pani Ela po powrocie z urlopu będzie do czasu operacji codziennie spacerować z Szyszką i pozostałą czeredą, a po operacji jak Pani dojdzie do siebie pojedzie do nowego domku. Nic nie zostało jednak podpisane, więc piszę, że na 99%.

2 godziny temu, Kejciu napisał:

trzymam kciuki i życzę dużo zdrówka Pani bo przecież musi wyzdrowieć :) nie lada wyzwanie przed nią :)

Dzięki kochana:)