Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

Z każdym dniem są ładniejsze:) Uwielbiam do nich wpadać, bo witają mnie buziakami i przytulaskami. Dwa dni temu zanioslam im trzy nowe posłanka, bo Marta nie nadąża z praniem. Kupiłyśmy z Agą trzy tanie materacyki, ktore można myć mokrą gąbką. Mimo, że daleko im do ideału (kosztowały po 24 złote) maluszki od razu sie na nich poukładały:) 

Zobaczcie kilka fotek autorstwa Marty naszych piękności. Miały naprawde szczęście, że nie zdążyły zdziczeć jak np. Hilton, który jest pod opieką doris66. Są komunikatywne i przekochane:) Rozrabiają, a potem odsypiają:)

S301.jpg.a00831fdd965eca82f2a1143acd9edb5.jpg

S302.jpg.d304299bd4e97fad1ae4388249c1ddf7.jpg

Marta zasiała nową trawkę i nieopatrznie wpuściła łobuziary do ogródka. Zobaczcie co zrobiły. Mądrzejsza saszka udawała, że to nie ona:)

S303.jpg.271a253c4994dc4c44f4641ff2fe69a4.jpg

S304.jpg.cda76f826f08caa8e330249eaf861017.jpg

Potem zmęczone padły:)

S305.jpg.3a273ab6d05abedfa25908e972e6e5d0.jpg

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sama słodycz patrzenia!  filmik obejrzałam z wielką przyjemnością drugi raz, jak one zwinnie po tych gałęziach skaczą, są tak słodkie, radosne!... że tylko można powiedzieć... chwilo trwaj!serduszka.gif

... ziemia przeorana, jak trza!...tylko dlaczego ,po wysianiu trawyjezyk1.GIF

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2017 o 19:15, Aldrumka napisał:

tak sama słodycz, dzięki za krzepiącą relację

a gdzie można kupić takie posłanka ?

Tutaj, ale nie jest to dobry zakup. Materiał mocny i szeleszczący w nocy, trzeba koniecznie coś podłożyć. No i nierówno wypchane są te poduchy. na szczęście suńki je lubią i nie będzie żalu, jak je zniszczą:)

http://allegro.pl/legowisko-materac-poduszka-dla-psa-115x80-promocja-i6785191545.html?snapshot=MjAxNy0wNS0yNlQxMTo0NzozMC43MTVaO2J1eWVyO2IzYTAyN2UxNTRiNTc4NDE4MmFmMWJlNzU0Njk2Y2FiNTRhYjVmOTNkYzI2NWI5MDdhNmUyNzNkMWUzZjEwOTI%3D

 

http://allegro.pl/legowisko-materac-poduszka-dla-psa-100x80-85x60-i6820910058.html?snapshot=MjAxNy0wNS0yNlQxMTo0NzozMC42NjBaO2J1eWVyOzM0MWE2ZWFjOWNiZTdiNTAxN2RiNDM3NTA3ZmI3Y2IyMzE2NTk1YTYyZTVjMGQwNmVjNjc1NjhiYjY0ZmE0NWE%3D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wam dziękuję za odwiedziny. Ja dzisiaj cały dzień przepracowałam. Za to wczoraj spotkałam na spacerze sunie i od razu świat był piękniejszy. Zostałam wycałowana i mogłam popatrzeć na tę szalejącą radość życia w nich:)

 

Aska7 dziękuję, że przesłałaś  Lunkę znajomemu:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2017 o 00:34, Ewa Marta napisał:

No niestety:( A żeby było jeszcze fajniej, pół godziny temu wróciłam z Martą z awaryjnej akcji. Szukałyśmy na już dt dla jadącego do Warszawy psa. Miał ważyć ok. 15 kg, na miejscu okazało się, że waży najmniej dwadzieścia parę. Wiem, bo niosłam go od samochodu na klatkę. Marta cudem znalazła awaryjny dt i przed północą zawiozłyśmy tam psiaka. Biedne, przerażone, pokaleczone psisko. Mimo to bardzo opanowany i łagodny... Bał się bardzo iść na smyczy, ma na brzuszku ranę od zawiązanego sznura:( Jutro rano od razu jedzie do weta na przegląd. Uratowany kawał drogi od W-wy przez cudowną dziewczynę, która dokarmiała go i starała ratować przed strzałami ze śrutu:( Mam nadzieję, że jednak nikomu nie udało się trafić:( 

Jak coś będę wiedziała, może założę mu wątek. Póki co piesuś bezpieczny. Oddałam mu część karmy moich suniek, nowe posłanko, które właśnie przyszło dzisiaj razem z posłankami naszych maluszków, obrożę, smycz, smaczki, kocyk i miskę. Jutro będę wiedziała więcej. Dzisiaj jestem zdołowana widokiem skrzywdzonego, zachudzonego i przerażonego psa:(

Nie zdążyłam załozyć pieskowi opisanemu wyżej wątku. Kupiłam mu tylko worek karmy i smaczki. A wczoraj dowiedziałam się, że ludzie tak bardzo zakochali się w piesulku, że zostaje u nich na zawsze:)  Podobno jest tak dobry, mądry, kochany, że zdobył serca wszystkich domowników. I jak tu nie wierzy w cuda i nie płakać z radości? :) Być może zobaczę go na początku tygodnia, wtedy zrobię mu zdjęcie:)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nie zdążyłam załozyć pieskowi opisanemu wyżej wątku. Kupiłam mu tylko worek karmy i smaczki. A wczoraj dowiedziałam się, że ludzie tak bardzo zakochali się w piesulku, że zostaje u nich na zawsze:)  Podobno jest tak dobry, mądry, kochany, że zdobył serca wszystkich domowników. I jak tu nie wierzy w cuda i nie płakać z radości? :) Być może zobaczę go na początku tygodnia, wtedy zrobię mu zdjęcie:)

Przeogromnie się cieszę! :)))

Link to comment
Share on other sites

Sasza cudownie matkuje obu suniom, a one sa w nią wpatrzone jak w mamę:) Uczą się dosłownie wszystkiego od niej i nie zawsze jest to dobre. 

Saszka ma zwyczaj wycia niemiłosiernie słysząc karetkę i małe nie pozostają w tyle. Jak to wytrzymują sąsiedzi - nie mam pojęcia:) Mam też nadzieję, że maluszki nie załapują, że to karetka wyzwala w Saszy takie odglosy:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Maluszki dostały od Agnieszki prześłiczne, nowe obróżki, bo stare zaczęły być za małe. Dodatkowo przecudne identyfikatory z telefonem Marty.

 

Ja zamówiłam dzisiaj karmę suchą, puszkową i smaczki - treserki. Powoli wszystko im się kończy i chcemy mieć kolejne jedzenie na zakładkę, żeby nie zabrakło. Co jak co, ale apetyt panienki mają ogromny:)

 

Artykuł
 
Suma z VAT
Josera Kids Junior

Josera Kids Junior

- 15 kg

1 x 119,80 zł
119,80 zł
Chewies Kosteczki, półwilgotne

Chewies Kosteczki, półwilgotne

- Drób, 4 x 200 g

1 x 29,80 zł
29,80 zł
Korzystny pakiet Little Wolf of Wilderness Junior, 12 x 400 g

Korzystny pakiet Little Wolf of Wilderness Junior, 12 x 400 g

- Blue River Little, kurczak i łosoś

1 x 79,80 zł
79,80 zł

Dostawa GRATIS

3% zniżki-6,88 zł

 

Cena razem z VAT

 

222,52 zł

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2017 o 23:23, Aldrumka napisał:

ujmują za serce na wszystkich zdjęciach

Ja widuję je często, dzisiaj tez wpadłam na moment i dostałam sto buziaków:) Jutro mamy z Agą dyżur u maluchów, bo Marta będzie cały dzień poza domem. Sasza jedzie do rodziny, a my będziemy opiekować się na zmianę szczeniorkami:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...