Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

Dnia 26.05.2017 o 10:44, Ewa Marta napisał:

Wyobraźcie sobie, że nie ma ani jednego telefonu do suniek:( Jest ten jeden domek, do którego miałam jechać wczoraj na wizytę pa, ale padl mi definitywnie samochód (na środku skrzyżowania z psami w środku - mały horror) Jestem w kontakcie z młodym człowiekiem i umówiliśmy się na dzisiaj wieczorem ewentualnie na jutro w ciągu dnia. Dzisiaj dzień matki i nie wiem, o ktorej przyjedzie do mnie Syn, więc asekuracyjnie umówiłam się na jutro.

 

Wczoraj odwiedzila nas Aldrumka i przywiozla prezenty od Joli-li dla suniek:) Maleńkie dostały trochę podkładów i kilka par szeleczek. Będziemy mierzyć, czy któreś pasują:) Dostały tez spray zapobiegający sikaniu w domu - sprawdzimy, czy zadziala:) Joli bardzo dziękujemy za prezenty, a Aldrumce za spotkanie i dostarczenie prezentów:)

 

sunie1-001a.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Jest bardzo duże zainteresowanie ogłoszeniami małych, aż dziwne,że nikt nie dzwoni.

 
Wyświetleń: 569
Tel: 13
Obserwuje: 9
 

OLX

Dzisiaj zapomniałam zabrać telefon do pracy, ale jak tylko dotrę, sprawdzę, czy ktokolwiek dzwonił. Niemniej do dzisiaj do rana mam telefon stale przy sobie i nie ma nawert głupiego telefonu w ich sprawie:(

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj zapomniałam zabrać telefon do pracy, ale jak tylko dotrę, sprawdzę, czy ktokolwiek dzwonił. Niemniej do dzisiaj do rana mam telefon stale przy sobie i nie ma nawert głupiego telefonu w ich sprawie:(

 

Nie rozumiem dlaczego nikt nie dzwoni...:(

 
Wyświetleń: 617
Tel: 15
Obserwuje: 10
 
Link to comment
Share on other sites

Eluś, ja nawet sprawdzałam, czy podalam dobry telefon. Na pewno jest dobry w ogłoszeniach:(

Zastanawiam się, czy nie dopisac przy ich wadze docelowej, że będa suniami średniej wielkości. Może ludziom się wydaje, że 15-20 kg to dużo? Jak sądzisz? 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Ewa Marta napisał:

Eluś, ja nawet sprawdzałam, czy podalam dobry telefon. Na pewno jest dobry w ogłoszeniach:(

Zastanawiam się, czy nie dopisac przy ich wadze docelowej, że będa suniami średniej wielkości. Może ludziom się wydaje, że 15-20 kg to dużo? Jak sądzisz? 

No właśnie ta waga wydaje mi się nie adekwatna do ich rozmiarów, w propozycji było 20 kg, zmieniłam na 15-20, moze jednak 15 ? napiszę ,że bedą suniami średniej wielkości.

Numer telefonu jest ok.

Link to comment
Share on other sites

No niestety:( A żeby było jeszcze fajniej, pół godziny temu wróciłam z Martą z awaryjnej akcji. Szukałyśmy na już dt dla jadącego do Warszawy psa. Miał ważyć ok. 15 kg, na miejscu okazało się, że waży najmniej dwadzieścia parę. Wiem, bo niosłam go od samochodu na klatkę. Marta cudem znalazła awaryjny dt i przed północą zawiozłyśmy tam psiaka. Biedne, przerażone, pokaleczone psisko. Mimo to bardzo opanowany i łagodny... Bał się bardzo iść na smyczy, ma na brzuszku ranę od zawiązanego sznura:( Jutro rano od razu jedzie do weta na przegląd. Uratowany kawał drogi od W-wy przez cudowną dziewczynę, która dokarmiała go i starała ratować przed strzałami ze śrutu:( Mam nadzieję, że jednak nikomu nie udało się trafić:( 

Jak coś będę wiedziała, może założę mu wątek. Póki co piesuś bezpieczny. Oddałam mu część karmy moich suniek, nowe posłanko, które właśnie przyszło dzisiaj razem z posłankami naszych maluszków, obrożę, smycz, smaczki, kocyk i miskę. Jutro będę wiedziała więcej. Dzisiaj jestem zdołowana widokiem skrzywdzonego, zachudzonego i przerażonego psa:(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

No niestety:( A żeby było jeszcze fajniej, pół godziny temu wróciłam z Martą z awaryjnej akcji. Szukałyśmy na już dt dla jadącego do Warszawy psa. Miał ważyć ok. 15 kg, na miejscu okazało się, że waży najmniej dwadzieścia parę. Wiem, bo niosłam go od samochodu na klatkę. Marta cudem znalazła awaryjny dt i przed północą zawiozłyśmy tam psiaka. Biedne, przerażone, pokaleczone psisko. Mimo to bardzo opanowany i łagodny... Bał się bardzo iść na smyczy, ma na brzuszku ranę od zawiązanego sznura:( Jutro rano od razu jedzie do weta na przegląd. Uratowany kawał drogi od W-wy przez cudowną dziewczynę, która dokarmiała go i starała ratować przed strzałami ze śrutu:( Mam nadzieję, że jednak nikomu nie udało się trafić:( 

Jak coś będę wiedziała, może założę mu wątek. Póki co piesuś bezpieczny. Oddałam mu część karmy moich suniek, nowe posłanko, które właśnie przyszło dzisiaj razem z posłankami naszych maluszków, obrożę, smycz, smaczki, kocyk i miskę. Jutro będę wiedziała więcej. Dzisiaj jestem zdołowana widokiem skrzywdzonego, zachudzonego i przerażonego psa:(

Ewa jesteście z Martą niesamowite. Zróbcie koniecznie wątek dla pieska, wspólnie możemy pomóc więcej.

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu, ja też nie rozumiem...dlaczego jeszcze telefon, nie zadzwonił w sprawie adopcji ,ślicznotek?.. ale wystarczy ,żeby zadzwonił TEN telefon,...

O Matuniu!  biedactwo! :(     jasne ,że trzeba chłopakowi założyć wątek... tylko czy możesz?/ w sensie, że to jednak kolejne obciążenie/smutny.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2017 o 10:07, anica napisał:

Ewuniu, ja też nie rozumiem...dlaczego jeszcze telefon, nie zadzwonił w sprawie adopcji ,ślicznotek?.. ale wystarczy ,żeby zadzwonił TEN telefon,...

O Matuniu!  biedactwo! :(     jasne ,że trzeba chłopakowi założyć wątek... tylko czy możesz?/ w sensie, że to jednak kolejne obciążenie/smutny.gif

Zadzwonił, ale nie ten... Pani była zainteresowana Majką/Luną, ale mała w domu byłaby sama co najmniej po 10 godzin codziennie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...