Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

10 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć:) Dzisiaj male czorty ganiały jak szalone na wieczornym spacerze. Zabrałyśmy z sąsiadkami 9 psiaków i razem z nimi spacerowałyśmy po wodzie. radość była wielka:)

... jestem w stanie ,sobie wyobrazićoczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Szyszka pojechała do swojego domku! Miała okazję wcześniej poznać swoja nową Rodzinę, w związku z tym stres był trochę mniejszy. Myślę jednak, że będzie tęsknila za siostrą, a siostra za nią. 

W nowym domku czekało na nią nowiutkie posłanie, zakupiona karma, smaczki, zabawki i przecudna adresówka. Jak tylko panienka zżyje się z nową rodziną, będziemy spotykać się na spacerach, bo niunia zamieszkała niedaleko tras naszych spacerów. Będzie dobrze!

Teraz porobimy nowe zdjęcia Majce i zaczynamy intensywniej ja ogłaszać. Eluni serdecznie dziękuję za dotychczasowe ogłaszanie obu suniek:)

A to Szyszka w nowym domu:

20799172_10155645030936057_2607228335543632996_n.jpg.e831d2113c3f63603a4b4965abbf0f7b.jpg

 

Troszkę poważna:(

20770474_10155645030941057_884201174259760647_n.jpg.a4cdaf7f8ed2a0c812d61e409404a8af.jpg

Przytulasy z nową rodziną

20770435_10155645030951057_4289889225314741808_n.jpg.5101f644eea350f1b0c141775c5296a8.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Na dzisiejszym porannym spacerze niespodziewanie spotkałam Szyszkę z nową Panią:) Nie umawiałyśmy się i naprawdę byłam zaskoczona:) Szyszuś bardzo się ucieszyła ze spotkania, została wygłaskana i dostała smaczki. Poszłyśmy kawałek razem, żeby mała można było spuścić ze smyczy. Usiłowała namówić do zabawy moje psiaki, niestety bezskutecznie. Na koniec zawahała się sekundę z kim iść, po czym podbiegła do Eli i pozwoliła sobie zapiąć smycz. 

 

 

S1.jpg

S2.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Dawno mnie u suniek nie było, bo i rzadko na dogo wchodziłam. Nieciekawa ta sytuacja finansowa. Postaram się na dniach grosik choćby mały przesłać.

Kochana, teraz będzie lżej, bo została tylko Majka:) No i na szczęście Agnieszka opłaca pobyt w DT:) Oczywiście każdy grosz się liczy, więc serdecznie dziękuję, ale muszę uczciwie dać znać jaka jest sytuacja:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.08.2017 o 12:09, Ewa Marta napisał:

Kochana, teraz będzie lżej, bo została tylko Majka:) No i na szczęście Agnieszka opłaca pobyt w DT:) Oczywiście każdy grosz się liczy, więc serdecznie dziękuję, ale muszę uczciwie dać znać jaka jest sytuacja:)

Tak, dzięki, ale wpłaciłam naprawdę niewiele, taki symboliczny grosik od serca.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Aldrumka napisał:

a jak Majeczka zniosła przeprowadzkę siostry ?

Majka dzień później pojechała za Warszawę z całym stadem. Ma tam wielki teren do biegania i nowe towarzystwo. Wraca do domu w piątek.

Za to Szyszka już po sterylce. Zawiozłyśmy ją do naszej Boliłapki w poniedziałek. Przytulało się do mnie Słonko,ale widać, że kocha swoją nową rodzinkę. Byłam u niej we wtorek na sprawdzeniu szwu. Wszystko wspaniale się goi. Dostałam masę cudownych buziaków, aż mi się łzy zakręciły w oku:) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

No własnie, dzięki Eluś za wgranie zdjęcia. Majeczka juz po zabiegu śpi w lecznicy i czekam na wiadomość, kiedy mogę po nią jechać. Obie z martą stresowałyśmy się jej zabiegiem, bo Majeczka jest bardzo wrażliwa. Niby juz spała, a jednak poczuła dotknięcie wetki i usiłowala podnosic łepek.\Przy okazji uśpienia zaczipowałyśmy ją. Niestety odplatnie - 70 zl.

Całość sterylka, czipowanie i ubranko ma kosztować 520-530 zl. Masakra, ale trzeba było to zrobić.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...