Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

Byłam u suniek:) Jakie to są rozrabiaki:) Nareszcie szczęśliwe dzieciaczki:) Najedzone, w ciepełku mogą wreszcie być rozkosznymi maluszkami. 

Julia - córka Marty w kilka minut nauczyła je pięknie siadać zanim dostaną nagrodę. Jestem pod wrażeniem i zdolności Julki i inteligencji tych maluszków:) Coś mi się zdaje, że zdobyły od wczoraj kolejne dwa serca:) Doniosłam im jeszcze gryzaczki i nagrody:) 

Na kilka minut wyszłyśmy z nimi na patio na chodnik. Dopóki nie zostaną zaszczepione o spacerach nie ma mowy, ale na puste patio będą wychodzić treningowo. Pięknie dały sobie założyć obróżki i przypiąć smyczki. Początek był trudny, ale potem bardzo ładnie pomaszerowały kawałek. Marta zrobiła kilka zdjęć, może mi potem prześle. To trwało kilka minut, niestety w tej chwili dłuższe wyjścia nie są dla nich bezpieczne.

Tak pięknie czekają na smaczek:)

S10.jpg.ed5da114a3068ad861abd5aa71bfed0c.jpg

 

S11.jpg.cd33a0d7ba107383e592c74056fe97ee.jpg

 

A tu wspólna zabawa:

S12.jpg.28824f30e1327aaebb48e7b3beb6387d.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sunieczki są naprawdę super fajne:) Szczekają przez kilka minut po wyjściu Marty z domu (stała i podsłuchiwała, po 10 minutach ucichły). Na filmikach widać, jakie są chudziutkie. Dosłownie skóra i kości i sterczące kości na pupinkach:( Dziewczyny zadbają o to, żeby przybrały na wadze. W tej chwili dostają jeść co 3 godziny.

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Kejciu napisał:

Kochani kto może przejąć dwa wielkie kartony z książkami na bazarek ?

mam w samochodzie własnie skończyłam je targać na kilka razy i miałam przekazać jutro Ewie.

Czy ktoś by przejął od Niej ?

No wlasnie:( Aldrumka napisala, że ma juz full fantów, więc nie chciałabym dokładać jej kolejnej pracy. Ja nie mam szans przygotować bazarku:(

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś się zgłosił to o 5,30 rano jeszcze wejdę na dogo później już nie będę miała dostępu do dogomanii. Za daleko mam postawiony samochód od bloku dzisiaj więc już dzisiaj nie będę latala i ich wnosiła spowrotem także jeszcze jest szansa jakby ktoś się zgłosił :D

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Aldrumka napisał:

cudne malutkie

to tylko tydzień minął, ale i przeżyć i jaka zmiana !!!!!!

kejciu, a ja zrozumiałam, że to mają być 2 książki wtedy spokojnie bym przyjęła

 

Rzuciłam hasło na fb i się trochę więcej uzbierało. 

W takim razie lecę spać - a książki postaram się sama wystawić :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

cudne malutkie

to tylko tydzień minął, ale i przeżyć i jaka zmiana !!!!!!

kejciu, a ja zrozumiałam, że to mają być 2 książki wtedy spokojnie bym przyjęła

 

Ten tydzień dla nich, to wielka rewolucja:)

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

zajrzałam do maila owoc pracy Mazowszanki jest imponujący - 10 maili  to około 100 zdjęć

chyba to podzielę na 2 bazarki aby szybciej ruszyć:)

 

Niesamowite, że taka pomoc płynie dla sunieczek:)

39 minut temu, Kejciu napisał:

Rzuciłam hasło na fb i się trochę więcej uzbierało. 

W takim razie lecę spać - a książki postaram się sama wystawić :)

 

Kejciu, może dla Twoich podopiecznych wystawisz kochana? Sunieczki jakimś cudownym zrządzeniem losu dostają w tej chwili tyle pomocy:) Gdybym miała szansę, to zrobiłabym sama ten bazarek, ale mój wspaniały Rokuś nie daje mi za długo siedzieć bez zajmowania się nim. No i jak u prawie każdej z nas - praca, praca, praca:( Na ten weekend też wzięłam jej sporo do domu i jestem w lesie w tej chwili:(

 

Link to comment
Share on other sites

Maluchy mają się coraz lepiej. Rozrabiają jak pijane zające. Bardzo domagają się towarzystwa człowieka. Marta wysłała mi na fb ścieżkę dźwiękową z ich nocnego nawoływania jej. Nagrała tylko kawałek, potem poszła do nich, bo naprawdę nie dało rady wytrzymać. Płacz, skowyt, wołanie jakby je ze skóry obdzierali. A maluszki miały tylko spac na wygodnym, mięciutkim posłaniu:( Sporo pracy przed Martą i Julką, żeby je nauczyć, że noc jest do spania.

Za to w ciągu dnia przepięknie nauczyły się czekać na jedzenie:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...