Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

Dnia 4/19/2017 o 07:45, doris66 napisał:

Ten siostrzany  buziak na koniec filmiku jest po prostu uroczy. Widać, zż się kochają i maja tylko siebie. Ich matka zapewne opłakuje teraz dzieciaki a za pół roku urodzi kolejne. Okropne to wszystko.  

Bardzo prosiłyśy o umieszczenie ich w jednej klateczce mimo, że jest mała, bo one cały czas są wtulone w siebie:(

Dnia 4/19/2017 o 07:54, Kejciu napisał:

Zapraszam:

  30% dla Dziewuszek

Kejciu, nie mam słów wdzięczności!!! Bardzo dziękuję!!!

Dnia 4/19/2017 o 11:01, Aldrumka napisał:

poproszę o numer konta,

no i mogę zrobić bazarek - przejąć książki i skorupy bo na zdjęcia pewnie nie macie czasu

Aldrumko, najpiękniej dziękuję!!! Dogadajmy sie na PW gdzie mogę zawieźć książki. Może UlaFeta zgodziłaby się oddać Ci swoje fanty:) 

 

Dziewczynki są stabilne, to znaczy, że nie jest ani gorzej, ani lepiej. Nie wymiotują, nie mają biegunki, ale nie chcą za bardzo jeść. Może to dlatego, że cały czas dostają kroplówki z witaminami i minerałami. Mają im zmienić karmę i sprawdzić, czy nie będą jeść czegoś innego chętniej. Najważniejsze, że nie jest gorzej:)

 

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi ale w zupełności zgadzam się z EWA2406. Niestety nasi szczególnie wiejscy katolicy potrafią po wyjściu z kościoła zamordować bo myśli inaczej a zwierzęta to wg księży Pan Bog stworzył, żeby ludzie mogli ich używać. Czy to znaczy, że moga się nad nimi znęcać? Ale skoro potrafią się znęcać i zabić nawet własne dzieci to ja się pytam - gdzie ich wiara, 10 przykazań boskich i zwykłe ludzkie uczucia i empatia. Ale tacy są fanatykami i na zewnątrz to są bardzo wierzący. Jestem katoliczką ale wstydzę się za naszych pseudokatolików.Nie chcę nikogo obrażać ale niech ci co się obrażają trochę się nad tym zastanowią.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Mam książki i skorupy. Mogę dostarczyć lub porobić zdjecia.

To ja poproszę o zdjęcia a ewentualnie umówimy się na przekazanie tego co się sprzeda do wspólnej wysyłki, no chyba, ze opuszczasz miasto na początku maja :)

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomości o suniach:)

Czują się dobrze, zaczęły jeść i sporo się dzisiaj razem bawiły:) Mamy nadzieję, że do końca tygodnia będą już w DT:) Lekarz mówi, że one w ogóle nie maja objawów parwo:)

 

Dostałam dzisiaj od mojej wspaniałej koleżanki Ewy H. i zawiozłam już do przyszłego DT 60 podkładów dla maluszków. Mam też od niej całą butlę manusanu, w którym wykąpiemy oba maluszki, żeby zmyć bakterie i wirusy. Oczywiście w roztworze z Manusanu. Resztę zostawię  Marcie do mycia rąk po dotykaniu suniek przez pierwsze dni:) 

Ewa H. dała mi również 100 zl dla sunieczek, bardzo dziękujemy!!!

Marta z kolei pojechała do znajomej, która chciała oddać małe posłanko. Ja oddam suniom jedno wakacyjne moich psiaków i kilka kocyków, ale dobrze mieć dwa na zmianę, żeby móc je prać. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Mam książki i skorupy. Mogę dostarczyć lub porobić zdjecia.

 

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

To ja poproszę o zdjęcia a ewentualnie umówimy się na przekazanie tego co się sprzeda do wspólnej wysyłki, no chyba, ze opuszczasz miasto na początku maja :)

To czy mogą być zdjęcia , chociaż skorup. Trochę się boje, że jak tej ceramiki będzie dużo to zaopiekują się nią moje koty :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2017 o 07:54, Kejciu napisał:

Zapraszam:

  30% dla Dziewuszek

 

Dnia 19.04.2017 o 11:01, Aldrumka napisał:

poproszę o numer konta,

no i mogę zrobić bazarek - przejąć książki i skorupy bo na zdjęcia pewnie nie macie czasu

 

23 godziny temu, UlaFeta napisał:

:)))))))))

 

21 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny kochane, jesteście niesamowite! Tyle serca i chęci pomocy! Bazarki, obecność, wsparcie finansowe i duchowe...

Właśnie weszłam na konto i sunieczki dostały od Mazowszanki 100 zł!  Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!

 

 

 

15 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Mam wiadomości o suniach:)

Czują się dobrze, zaczęły jeść i sporo się dzisiaj razem bawiły:) Mamy nadzieję, że do końca tygodnia będą już w DT:) Lekarz mówi, że one w ogóle nie maja objawów parwo:)

 

Dostałam dzisiaj od mojej wspaniałej koleżanki Ewy H. i zawiozłam już do przyszłego DT 60 podkładów dla maluszków. Mam też od niej całą butlę manusanu, w którym wykąpiemy oba maluszki, żeby zmyć bakterie i wirusy.

Ewa H. dała mi również 100 zl dla sunieczek, bardzo dziękujemy!!!

Marta z kolei pojechała do znajomej, która chciała oddać małe posłanko. Ja oddam suniom jedno wakacyjne moich psiaków i kilka kocyków, ale dobrze mieć dwa na zmianę, żeby móc je prać. 

 

 

 

sunie1-001a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka wstępnie nazwała sunie: mniejsza - Maja, a większa - Zuzia. Będę jednak negocjować zmianę imienia drugiej, bo mi do niej nie pasuje:( 

Aga działa super skutecznie:) Ma to szczęście, że wokół niej są ludzie, którzy jeszcze nie pozbyli się niepotrzebnych psich sprzętów jak my:) Mamy obiecaną dużą klatkę, w której sunieczki mogłyby bezpiecznie spać w czasie nieobecności Marty, a obecności jej dużej suni. To oczywiście jeden ze scenariuszy, bo może sie okazać, że klatka wcale nie jest potrzebna, ale warto ją mieć:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Agnieszka wstępnie nazwała sunie: mniejsza - Maja, a większa - Zuzia. Będę jednak negocjować zmianę imienia drugiej, bo mi do niej nie pasuje:( 

Aga działa super skutecznie:) Ma to szczęście, że wokół niej są ludzie, którzy jeszcze nie pozbyli się niepotrzebnych psich sprzętów jak my:) Mamy obiecaną dużą klatkę, w której sunieczki mogłyby bezpiecznie spać w czasie nieobecności Marty, a obecności jej dużej suni. To oczywiście jeden ze scenariuszy, bo może sie okazać, że klatka wcale nie jest potrzebna, ale warto ją mieć:)

A może imienny (Maja bardzo mi się widzi ;))? skromnie zapytam, ale już działa ....
Ovo

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gusiaczek napisał:

A może imienny (Maja bardzo mi się widzi ;))? skromnie zapytam, ale już działa ....
Ovo

 

Gusiaczku..... zastrzeliłaś mnie:) Plakać mi się chce ze wzruszenia, że tak dużo osob walczy o te malutkie istotki:) Z całego serca dziękuję!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Gusiaczku..... zastrzeliłaś mnie:) Plakać mi się chce ze wzruszenia, że tak dużo osob walczy o te malutkie istotki:) Z całego serca dziękuję!!!!!

Ewuś, mam nadzieję, że nie strzeliłam sobie w stópkę, bo nigdy nie robiłam bazarku imiennego. Życzmy Dziewczynkom powodzenia i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...