Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

Dnia 6.01.2018 o 23:29, Aldrumka napisał:

a czy jest szeroko ogłaszana ? może trzeba poszukać pomocy w tym zakresie

Ogłoszenia zrobila jej Ellig i caly czas aktualizuje treść i wrzuca zdjęcie, jeśłi jakies sie nadaje. Bo ze zdjęciami Majki jest ciężko. Próbuje je robic Marta, Agnieszka i ja i niestety nie udaje się przekazać jej uroku.

Dnia 6.01.2018 o 23:39, agat21 napisał:

Taka śliczna psica, a tak długo na dom czeka :(

No niestety:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2018 o 16:32, Mazowszanka13 napisał:

Zagladam co jakis czas, aby dowiedzieć się czy coś się ruszyło z adopcją. A tu nadal nic :(

Majka jest dla konesera. Sama mam takiego wiejskiego wilka i uważam, że to jest jedna z najbardziej z psich "ras".

Ona bardzo zyskuje przy poznaniu. Jak kogos zna, tokocha bardzo, przytula się, jest radosna. Na zdjęciachnajczęściej wychodzi taki smutas:(

Elunia porobila  nowe ogłoszenia na kolejnych portalach. Może coś ruszy:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2018 o 13:47, Tyś(ka) napisał:

A jest szansa na nowe zdjęcia? Najlepiej z zabawkami barwnymi (czerwone duże pluszaki na przykład)?

Ostatnio robiłam jej prawie 100 zdjęć, z czego wybrałam kilkanaście i wyslałam Eli do ogłoszeń. Z nich Elunia wybrala kilka, bo reszta kompletnie nie nadawała się do ogłaszania:( Mam je w pracy, postaram się wgrać jutro - pojutrze. Problem jest taki, że nie moge zrobić jej ładnych zdjęć, bo Majeczka stale leci do mnie sie przytulac:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2018 o 20:11, Ewa Marta napisał:

Póki co (odpukać puk... puk...) Agnieszka pokryła zakup nowego worka karmy i cały czas opłaca DT. Ona dobrze wie, że mamy z Elunia wydatki u Rokusia i Kulki, dlatego postanowiła odciążyć nas na tyle, na ile da radę. Majeczka najbardziej potrzebuje domu, a to z dnia na dzień wydaje mi się coraz bardziej nieosiągalne:(

A gdyby tak Isadorka pofociła Majkę...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Byłam w niedzielę w odwiedzinach u Szyszki. Poznała mnie i dostałam setki buziaków. Przytulała się i cieszyła bardzo. Jest jej dobrze w domku, jest bardzo kochana. Ja podjechałam obciąć jej pazurki, na co bez problemu pozwoliła. Zawiozłam jej dwie zabawki, które ochoczo złapała, choc obok posłanka ma koszyk z innymi, ale wiadomo, że nowa jest zawsze atrakcyjna.

Robiłam jakieś zdjęcia, ale wyszly ciemne, wgrywam więc zdjęcie z poniedziałkowego (wczorajszego) spaceru Szyszki z Majką. Marta spotkała sie z Elą i razem poszły na długi spacer. Sunie były przeszczęśliwe i dokazywały przez cały spacer.

28167766_10156207074711057_3436408088042937446_n.jpg.39440b317803eeedddf2be7ac80e742c.jpg

28342892_10156207106101057_1289227721_o.jpg.a424086d90acb49b98b73012a8228b75.jpg

28312710_10156207100741057_145259347_o.jpg.894ebafdb500b8ea093414f3b50856bb.jpg

 

 

 

A z Majka spacerujemy w każdy weekend. Agnieszka podjeżdża do Marty i zabiera Majkę, a potem spotykamy sie na polach za Konstancinem. Psiaki lataja jak szalone, więc ciężko bardzo zrobić jakiekolwiek zdjęcie. Majeczka poznaje nas z daleka i pędzi sie witać. Widać, że lubi całe nasze stado.Jest urocza, kochana, dobra i nie ma ani jednego telefonu w sprawie jej adopcji:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ZAPRASZAM SERDECZNIE
na bazarek


szybkie PSIO - WIELKANOCNE porządki

który mi wyszedł taki skromny w wyniku takich-tam przedwiosennych porządków. :)
No i od razu mi przyszło do głowy, że będzie w sam raz, jeżeli
dochód z bazarku będzie przeznaczony na MAJKĘ. :)))
 

BANER-jajka-1.JPG


Bazarek potrwa tylko do 18 III 2018 do godz. 22:00
lub do wyczerpania zapasów. :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, inka33 napisał:

ZAPRASZAM SERDECZNIE
na bazarek


szybkie PSIO - WIELKANOCNE porządki

który mi wyszedł taki skromny w wyniku takich-tam przedwiosennych porządków. :)
No i od razu mi przyszło do głowy, że będzie w sam raz, jeżeli
dochód z bazarku będzie przeznaczony na MAJKĘ. :)))
 

BANER-jajka-1.JPG


Bazarek potrwa tylko do 18 III 2018 do godz. 22:00
lub do wyczerpania zapasów. :)

 

Bardzo pięknie dziękujemy! Pedzę na bazarek.

Nie wpisuję tu kosztów utrzymania Majki, dużo z nich pokrywa moja sąsiadka, która sunie znalazła, ja też coś dokupuję Majeczce, bo potrzeb dookoła jest tyle, że człowiek nie jest w stanie ogarnąć.  Będzie nam bardzo miło dostac jakieś wsparcie i kupic jej coś z zebranych funduszy:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

Aldrumko, gdzie Majka jest ogłaszana? Poproszę podeślij mi link do ogłoszeń, bo chciałabym znajomej przekazać informacje o Majce.  Niestety nie wiem dlaczego ale nie mogę przejść na pierwszą stronę jej wątku ani żadnego innego, po prostu wyświetla mi się ostatnia strona z każdego wątku. To wkurzające:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

Dziękujemy :)

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Aldrumko, gdzie Majka jest ogłaszana? Poproszę podeślij mi link do ogłoszeń, bo chciałabym znajomej przekazać informacje o Majce.  Niestety nie wiem dlaczego ale nie mogę przejść na pierwszą stronę jej wątku ani żadnego innego, po prostu wyświetla mi się ostatnia strona z każdego wątku. To wkurzające:(

Majka jest ogłaszana na kilku portalach , miedzy innymi na OLX
https://www.olx.pl/oferta/piekna-i-mloda-sunia-czeka-na-dom-CID103-IDmKHXm.html

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Aldrumko, gdzie Majka jest ogłaszana? Poproszę podeślij mi link do ogłoszeń, bo chciałabym znajomej przekazać informacje o Majce.  Niestety nie wiem dlaczego ale nie mogę przejść na pierwszą stronę jej wątku ani żadnego innego, po prostu wyświetla mi się ostatnia strona z każdego wątku. To wkurzające:(

Tez dziękuję.  Metody chodzenia po dogo sa dwie:

- wpisać lub przekształcić  w linijce linku (u góry strony) po ukośniku  ?page=2 (w przypadku chęci przejścia na 2 stronę)

- na dole strony ( lub na górze) gdzie pojawiają się numerki stron kliknąć prawym przyciskiem na numer wybranej strony i wybrać otwórz odnośnik w nowej karcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...