Jump to content
Dogomania

Szczenię z łańcucha prosi o pomoc


Mortes

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 minuty temu, Mortes napisał:

Kto by pomyślał ... literatka się znalazła ;) Oby tylko ta wiedza jej nie zaszkodziła... ;)

Trzeba jej podsuwać pozycje z tekstem. I na rozwój umysłowy i na trawienie to zawsze lepiej niż obrazki same:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ileż to ukrytych pasjì i talentów drzemie w każdym psiaczku! Mój figaro był kiedyś zapalonym fanem telewizji i przejmowania nad nią władzy (zupełnie jak pewna partia ;) - w związku z czym zajął się intensywnie pilotem do telewizora. A dodatkowo jeszcze udawał chyba, że do oglądania potrzebuje okularów jak ja, więc również ich użył :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Mortes napisał:

oj oj Ciociu Jolantino etap fascynacji obuwiem Bellusia ma już za sobą ;) Był to krótki aczkolwiek intensywny czas . Tragicznie skończył m in. Joasi różowy klapek japonek ;)

Uśmiałam się setnie z przygód Belli.Tak to jest jak się ma szczeniaczka w domu.

Muszą być straty ,niestety.Niektóre wychodzą na światło dzienne długo po tym jak psiak przestaje szkodzić.

U mnie okazało się,że niufeczka obgryzała od spodu wersalkę  jak już była stateczną sunią.

Dziwne,że zawsze sprzątała wszystkie ślady/pewnie zjadała strzępki materiału/

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mortes napisał:

Do Bellusi dotarła już karma , którą zakupiła dla małej Ciocia Ludwa :) Dziękujemy Ciociu najpiękniej :)

Poniżej Bellusia ze swoją koleżanką Bezunią ;)

18072527_842509192585036_872937426_n.jpg

 

Bellusia na powitanie podała mi łapke :)

 

 

Już coraz ładniej maszeruje na smyczy :)

 

Niech sie podzieli z koleżanką:)

A kości prasowne dorzucili?

2 godziny temu, Usiata napisał:

Śliczności kochane *)  Piękna psica, i tyle *)

Izunia, dziękuję za Twoje serducho we właściwym miejscu, jak zwykle *)

Ludwa, to jest to - mówisz i masz. Działasz, i to szybko. :) 

 

W dobie kurierów i szybkich przesyłek nie widzę innej opcji:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mortes napisał:

Tak , tak . Z tego co pamiętam to było w paczce 4 lub 5 kości do gryzienia . Poproszę Joasię o fotkę ;)

Nie, nie chodzi mi o fotkę:) Wiem jak wyglądają;) Tylko chciałam wiedzieć czy zamówienie całe doszło. Mam nadzieję, że zajmie się gryzakami a nie butami;) Jak będą sie sprawdzały, to daj znać, doślę więcej. Niech lepiej nie niszczy w domu

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm Bella Warszawianka,to brzmi dumnie.

Dobrze,że chociaż jednej bidzie udało się domek załatwić i ludzia na własność.

Jednak u Jędrusia są jeszcze zmiany w psychice.

On potrzebuje człowieka ,który poświęci mu dużo czasu i cierpliwości.

Stopniowo tak jak  Iza go oswajała.

 

Link to comment
Share on other sites

.....................................aaa_-_Kopia_2.jpgSerdecznie zapraszam na bazarek Fb Cioci Cancer :)

Ciocia Cancer pomaga wielu potrzebującym i tym razem między innymi kociakom w potrzebie, które stanęły na mojej drodze ;)

..................................................................................................................................................aaa_-_Kopia_4.jpg

Jeżeli ktoś nie posiada konta na Fb, a coś wpadnie w oko, to ja i Ciocia Magolek możemy pośredniczyć w zakupach :)

 

https://www.facebook.com/groups/1893771397516525/?fref=ts

........aaa_-_Kopia_3.jpg

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,depositphotos_67409595_stock_illustratio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...