Jump to content
Dogomania

Wszędzie dobrze, ale w domu z ukochaną Panią najlepiej - Żabka wróciła do swojego domu!!!


Gabi79

Recommended Posts

Wygląda identycznie jak moja nieodżałowana Pomidorcia z olkuskiego schronu i jak Wiktorek, który spod sklepu tesco gdzie go wyrzucono trafił do mnie i  szczęśliwie sobie żyje mimo ogromnych problemów zdrowotnych. Gdyby nie to, że "limit liczebny" psów w moim domu został przekroczony i obecnie mam ich już 6 u siebie, to natychmiast bym ją adoptowała. :), na pewno jest cudowna z charakteru. Oczy piękne i mądre. Oby znalazła idealny dom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo dziękuję za przybycie!!!

Jutro się odniosę do Waszych wpisów, bo dzisiaj już ledwo na oczy patrzę (spałam poprzedniej nocy 3 godziny)

Plany się zmieniły, bo dzisiaj Mróweczka miała sterylizację i czyszczenie ząbków.

Jedziemy po nią pojutrze

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, milagros19853201 napisał:

gabi jak u zulki domek to pewne to moge przeniesc dekleracje po zulce na mroweczke jak ci sie ja uda wyciagnac ze schronu

Milagros, kochana przeniosłaś deklarację po Zuleczce na Kajtunia (od marca)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

"nowa Zulka" jeszcze siedzi u Anecik (a moze ta sama?)

:D

Milagros chodziło o zjawiskową Zulkę, która po długim czasie znalazła dom w Katowicach.

 

Nowa Zulka na którą mówimy Bertka to wyciągnięta z Radys przez kiyoshi biało brązowa sunia mix welsh corgi - jest nią wstępnie zainteresowany dom ale dadzą odpowiedż po świętach :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, helli napisał:

zeby nie obrazila sie Bertka-niezjawiskowa Zulka :)

to samo pomyślałam:) Przecież i moja Zulka zjawiskowa;) tylko nieco inaczej:)

 

Gabrysiu mam nadzieje, że maleńka juz po zabiegach i że czuje się dobrze. Jak tylko zwolni mi się jakaś deklaracja to na pewno na nią przeniosę, ale póki co finansowo jestem załatwiona (chrzesną mnie zrobili, więc portfel wytrzepałam).

Piątek już jutro:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...