Jump to content
Dogomania

Kika - przypadkowy tymczas


Recommended Posts

Wieczorem będę wszystko wiedziała. Więc co tu pisać. Pojechała, kota nie zjadła, nawet nic nie pogryzła :), nie pobrudziła, wczoraj była z Państwem prawie cały dzień na działce. Z dziećmi od brata Pani się wybawiła, na spacerach trochę poszczekuje na ludzi ale króciutko, na smyczy chodzi ładnie. Nawet była SAMA z kotem w domu ok. 2 godziny (co oczywiście Państwu odradzałam) i NIC się nie działo.

Dlatego nawet nie wiem co pisać bo wg mnie wszystko jest ok ale Państwo dadzą odpowiedź dzisiaj. I to mnie jakoś denerwuje.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny,

Pan który adoptował moją bokserke Lenke, tez wziął ją na począku niejako 'na próbę' tzn. to na próbę, było tylko na wypadek gdyby sunia totalnie nie dogadała się z Jagódką. Pamiętacie?

A jaki cuuuudowny dom to JEST:)

Może Państwo tez powiedziei tak asekuracyjnie? bo jeśli Kikunia będzie próbowała zjeść kota...na pewno chodzi tylko o to...

Trzymam kciuki, by było dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Kika ma dom :)

Szczegółowo wypytałam Panią co było powodem tak długiej decyzji dot,adopcji Kikuni. Bardzo mnie to gryzło. I okazało się że Pan jeszcze "za kawalera" miał kotka, który po przyjściu do domu nowego psiego domownika dostał depresji. Wyrywał sobie futerko, bał się chodzić po podłodze, był przerażony i  całkowicie zdominowany. Pan nie chciał absolutnie żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Przekonali mnie. Kika zostaje u nich.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, anecik napisał:

Kika ma dom :)

Szczegółowo wypytałam Panią co było powodem tak długiej decyzji dot,adopcji Kikuni. Bardzo mnie to gryzło. I okazało się że Pan jeszcze "za kawalera" miał kotka, który po przyjściu do domu nowego psiego domownika dostał depresji. Wyrywał sobie futerko, bał się chodzić po podłodze, był przerażony i  całkowicie zdominowany. Pan nie chciał absolutnie żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Przekonali mnie. Kika zostaje u nich.

Super!!!

Myślę, że będzie ok. dwa dzieciaki psi i koci się szybko zaprzyjaźnią.

Powodzenia Kikuniu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...