Jump to content
Dogomania

Harta, Piątkowa-podkarpacie


Recommended Posts

Witam.

W rozwalającym drewnianym domu jest przywiązany na łańcuchy pies typu owaczarek kaukaski..Piesek ma krótki łańcuch znajduje się zaraz przy samej drodze.. ma otwór w tym domu bo to drewniany i wchodzi tam ma małe pomieszczenie..pies jest chudy i ma takie smutne oczy :( Cały dzień leży zrezygnowany.. :( Juz nic go nie cieszy ;(

 

Widok przerażający..tego nie można nawet nazwać domem.. to pozostałości po domu.. rodzina bardzo, bardzo, bardzo,bardzo biedna. Ten piesek potrzebuje jak najszybciej nowego domu :( Nie mam za dużo informacji.. Mogę podjechac porobić zdjęcia.. i tyle :(( Kto pomoże ?

 

 

To zdjęcie jest z google map tego domu, ale dom już się bardziej rozsypał i to nie jest ten piesek :( przynajmniej jak spal dzis to inaczej wygladal :(( 

piatkowa.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Niestety nie mam jak zrobić pieskowi zdjęcia.. nie mam samochodu i pracuje od rana do wieczora.. a po 2 tam trzeba podejsc troche pod dom..zeby zrobic zdjecie..i nie wiem co to za ludzie.. potrzebuje kogos do pomocy.. a nie ma nikogo chetnego...

 

Teraz dni są już dłuższe więc może by się udało z kimś pojechać..ale potrzebuje jakieś 1 chętnej osoby do pomocy..

Link to comment
Share on other sites

Z Podkarpacia chyba były na dogo jakieś wolontariuszki z przemyskiego schroniska. Nie wiem, czy jeszcze są. Może ktoś z Rzeszowa? Poszukaj wśród dogomaniaków według ich miejsca zamieszkania, i napisz do nich. 

Możesz też zgłosić psa do jakiejś miejscowej fundacji, jeśli widać, że pies jest chudy, a jest to owczarek kaukaski, to musi chyba być zagłodzony.. Próbuj, być może to ostatni moment, żeby go uratować. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

http://www.felineus.org jest z Rzeszowa. 

A ktoś rozmawiał z tymi ludźmi?  ja mam lekko ponad godzinę tam, ale na tyle zawalona jestem, że nic nie zrobię. 

Pojechać, z kimś kto wie gdzie to, pyknąć zdjęcie czas znajdę, ale ani piesa wziąć, ani przechować ani nic. Mam niezabezpieczoną chomiczarnie w domu, w sumie tylko jeden w wolierze, drzwi do sypialni przesuwne, które kot otwierał, czasem pracuję w domu.. Jak to coś da tylko pojechać, foto tylko z telefonu, aparatu również nie posiadam. Patrzyłam coś ponad 2 tys mieszkańców tam, pewnie bym i chałupę znalazła.

Jakbym przestała mieć czas tu zerknąć [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...