Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Witam. Jeśli nie w tym dziale to proszę o przeniesienie. Sprawa dotyczy 10 tygodniowej suczki o imieniu Candy :) Psina je 5 posiłków dziennie po 34g suchej karmy Brit Care Puppy Lame & Rice. W ciągu dnia przy zabawach i ćwiczeniu zachowania i komend dostaję też przysmaki ale w granicach rozsądku. W okolicach 16 dostaję ćwiartki jabłka i 2 małe koktajlowe marchewki co daje ok 50g. Chciałbym wprowadzić jej surowe mięsko. Zakupiłem wczoraj z bardzo dobrego źródła wołowinę. Pytanie dotyczy czy mogę zastąpić jej jeden z posiłków np o 15 obiadowy takim surowym mieskiem jeśli tak to ile wtedy jej podać tego mięsa (dziś ważona ma 5.9kg) posiłki je o 8,12,15,18,22 o czy wtedy muszę podsuplementowac to w jakiś sposób? Czy będę musiał jej codziennie podawać taki posiłek czy np może być podawane 2-3 razy w tygodniu? Ż góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, ja mięso podawałam już 3-4 tygodniowym szczeniakom i nigdy nie karmiłam suchą karmą. Oprocz mięsa dawałam twarożek, mleko, warzywa i owpce oczywiście stopniowo. Ale mięso to u mnie od kilkudziesięciu lat podstawa żywienia psów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...