Jump to content
Dogomania

Jestem Fazi - Shih Tzu z interwencji - nie dałem rady :(


Recommended Posts

Tych bydlaków trzeba dotkliwie ukarać i zabronić posiadania zwierząt. Może ten prawnik pomoże a może zgłosić sprawę do Uwagi na TVN24, oni też dużo robią w takich sprawach. I upublicznić wszędzie tych bezdusznych drani, żeby całe otoczenie ich potepiło. Nie rozumiem tylko po co im pies. Nóż się w kieszeni otwiera. Biedny piesek ale już przynajmniej nie cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Fazi [*]

Fazi nie dał rady, chociaż tak bardzo chcieliśmy tutaj wszyscy, aby mógł poznać inne życie:(

 Był w bardzo złym stanie, bardzo chory i bardzo wyniszczony.

Pomoc przyszła za póżno :(

Bardzo dziękuję wszystkim za serce dla tego sponiewieranego maluszka, był krotko z nami, ale wszyscy zapamiętamy go do końca życia.

Dziękuję za pomoc,  bazarek, wpłaty, ciepłe  rozmowy i serdeczne porady.

Czekamy na dokumentację medyczną i fotograficzną od weta, m.in. wynik sekcji, aby dołączyć do wniosku do prokuratury.

Mam nadzieję, że się uda, pomoc obiecał mec. Mateusz Łątkowski, z którym dzisiaj rozmawiał TZ.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mar.gajko napisał:

Tolu, jakie długi zostawił Fazi w lecznicy i ile jest? Ile brakuje? Trzeba rozliczenie zrobić.

Wiem, wiem, tylko  nie mamy jeszcze rozliczenia od weta...

 Na razie od weta przyszła dokumentacja fotograficzna   z sekcji i zdjecia, które robiła Murka...

 Oczywiscie jak tylko będzie znany koszt pobytu Faziego w lecznicy - dam tutaj znać.

Link to comment
Share on other sites

Jest rozliczenie od weta:

466 zł - to koszt pobytu Faziego w lecznicy

strzyżenie - 65 zł

odpchlenie - 13 zł

badanie kału - 25 zł

badanie krwi - 60 zł

pobyt - 4 x15 zł =60 zł

leczenie 133 zł

utylizacja zwłok - 45 zł

 

Jak tylko dojdzie faktura - wrzucę na watek

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, przypominam, że u mnie na koncie jest 130 zł dla Faziego. Proszę uwzględnić w ewentualnych opłatach faktury

Ja natomiast mam 500 zł od Skarpety Plaskatych dla Faziego. Też czekam na fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Już wiemy, że faktura za pobyt w gabinecie weta, leczenie i utylizację opiewa na 446 zł. W zwiazku z tym, że Skarpeta Plaskatych przeznaczyła na Faziego 500 zł a na fb zebraliśmy 50 zł, fakturę zapłacimy właśnie z tych pieniędzy.

Pozostaną zebrane na bazarku pieniądze w kwocie 340 zł.  Chcę zapytać darczyńców, na jakiego psa je przeznaczymy ?

Bardzo proszę o sugestie na wątku bazarkowym ( w moim podpisie ).

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Podobnie jak Havanka, proszę o sugestie odnośnie tych 130 zł (wpłata Anula i Bogusik 100 zł oraz mar. gajko 30 zł). Czekam na dyspozycje. 

Kochane,jeżeli chodzi o mnie i Anulę to przeznaczcie/zostawcie te pieniążki według waszego uznania, dla kolejnego zamojskiego psiaka w potrzebie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bogusik napisał:

Kochane,jeżeli chodzi o mnie i Anulę to przeznaczcie/zostawcie te pieniążki według waszego uznania, dla kolejnego zamojskiego psiaka w potrzebie :)

 

20 godzin temu, mar.gajko napisał:

Ja tak samo.

Dzięki Dziewczyny. Poczekamy jeszcze trochę na inne propozycje i wtedy podejmiemy decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...