Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)


Recommended Posts

Moja wirtualna podopieczna Miłeczka ma pełne deklaracje i zgromadziła mały posag więc jest zabezpieczona finansowo. Ponieważ nie było Waszych zastrzeżeń ani innych propozycji więc pieniążki po Kajtusiu i Alfiku dostanie Tobi z Radys oraz 200zł pieluszkowy Czesterek.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To dopiero niespodzianka :) dziękuję serdecznie za wsparcie malucha !

Jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana wpadnie skarbnik Czesterka i potwierdzi :)

Przy okazji...szukamy dt na dla malca,na zmianę z dt u anecik,opieka co by nie mówić jest ciężka :(

zapraszam na wątek malucha..patrz link  :) każda sugestia,kibicowanie mile widziane!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Widziałam dzisiaj Kajtusia z daleka :D ale nie podchodziłam. Ale spotkałam go niedawno z Panią i dziewczynką - Kajtuś zapatrzony w swoją malutką Pańcię:D. Powąchał mnie, pomachał ogonkiem, ale nie skakał na mnie z radości że mnie zobaczył, zrobiło mi się troszkę smutno tak po ludzku ale przecież to znaczy że jest mu dobrze w Jego domku :) i to jest najważniejsze :). Pięknie i bardzo dobrze wygląda, spory taki mi się wydał :). Chyba troszkę przybrał ciałka, Pani mówiła że żebra o jedzonko ale tak delikatnie, z drugiej strony ma więcej spacerów niż u mnie. Mała Pańcia  zakochana w Kajtusiu:), nie chce nawet do dziadków wyjeżdżać z domu bo tęskni za nim. Pani mówiła że na Święta był z nimi u jej rodziny i był grzeczny. Ale czasami łobuzuje, chwycił przechodzącego pana za nogę :/ (może dlatego że pan ma w domu psa).

Ciekawa jestem co drugiego ogonka słychać, jak będę miała jakieś wieści to napiszę.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miło czytać, że chłopakowi się udało, że jest w dobrych rekach :) Wcale Ci się nie dziwię, że coś zakuło w serduchu. Człowiek się cieszy, gdy podopiecznemu psiakowi powiedzie się w dalszym życiu, ale z drugiej strony chciałoby się, żeby choć radośnie zamerdał ogonkiem,polizał po ręce... No cóż, musimy zadowolić się myślą, że mamy swój udział w tym psim szczęściu :)

Renatko, nie ciągnie Cie do kolejnego tymczasowicza ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Miło czytać, że chłopakowi się udało, że jest w dobrych rekach :) Wcale Ci się nie dziwię, że coś zakuło w serduchu. Człowiek się cieszy, gdy podopiecznemu psiakowi powiedzie się w dalszym życiu, ale z drugiej strony chciałoby się, żeby choć radośnie zamerdał ogonkiem,polizał po ręce... No cóż, musimy zadowolić się myślą, że mamy swój udział w tym psim szczęściu :)

Renatko, nie ciągnie Cie do kolejnego tymczasowicza ? ;)

Czasami myślę o tym Elu i ciągnie mnie, ale rozum nakazuje mi odpowiedzialne podejście.

 

Wieści z domku Alfikowego :):

"Alfik jest zdrowy, dalej podwarkuje ale przyzwyczaliśmy się do tego :). Poza tym jest pięknym, cudownym psem :)".

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Czasami myślę o tym Elu i ciągnie mnie, ale rozum nakazuje mi odpowiedzialne podejście.

Wieści z domku Alfikowego :):

"Alfik jest zdrowy, dalej podwarkuje ale przyzwyczaliśmy się do tego :). Poza tym jest pięknym, cudownym psem :)".

Odpowiedzialność jest konieczna w każdym działaniu, zwłaszcza jeśli te działania  decydują o życiu żywych istot.

Oba psiaki maja teraz dobre życie i to cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...