Jump to content
Dogomania

Minusowa reputacja


bou

Recommended Posts

Ile punktów ujemnych trzeba nazbierać,żeby dostać bana? Czy 81 nie wystarczy?Po co w takim razie istnieje opcja przyznawania pkt.za tzw.reputację?

Jeszcze jedno - czy udostępnianie konta innym osobom jest dozwolone?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bou napisał:

Ile punktów ujemnych trzeba nazbierać,żeby dostać bana? Czy 81 nie wystarczy?Po co w takim razie istnieje opcja przyznawania pkt.za tzw.reputację?

Jeszcze jedno - czy udostępnianie konta innym osobom jest dozwolone?

Już 86 bou...Chyba powinno być info w regulaminie.

Link to comment
Share on other sites

W regulaminie jest mowa o punktach karnych (???).To chyba co innego,a reputacja - moze to taki pozorny twór nieprzydatny do niczego?Co byłoby za 100 minusów?Jeśli nic,to po co taka zabawka?

Oczywiście to pytania do admi-ralicji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zapisuję, bo ciekawy temat.

Mnie się wydaje,że ta negatywna reputacja, to jest to, czego na fb brakuje-możesz polubić jakiś post czy komentarz, ale już nie masz gdzie kliknąć,jak Ci się nie podoba jakaś treść. Minusy można rozwinąć i zobaczyć kto je przyznał.

Co do banów-widziałam gdzieś ostrzeżenie o tym,że wymieniając jakiś nick można się pożegnać z dogo. Ale raczej minusy nie mają tu zastosowania-no, bo pomyśl- (hipotetycznie teraz piszę) Uznaję dzisiaj,że Cię nie lubię-ot, tak sobie. Minusuję Twoje wypowiedzi i wołam koleżanki :zooobacz, jaka ona jest goopia, ona mi to i tamto napisała (o mnie, o koleżance). I koleżanki też minusują. Szybko zbiera ci się cała masa negatywnych opinni-ale nie ma to nic wspólnego z tym, że łamiesz regulamin forum.Ban za negatywne opinie? oj, są osoby, które chciały by,żeby tak to działało :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...