Jump to content
Dogomania

Chodzenie psa..


Chickusia

Recommended Posts

Za rada dwóch użytkowników pojechałam do lepszego weterynarza. Zbadano pieska dokładnie,została 3 dni w poliklinice. Stwierdzono dyskopatię. Niestety za późno było juz na operacje.. postanowiliśmy zabrać pieska do domu. W tygodniu jedziemy kupić jej wózek inwalidzki,wyciskamy jej mocz,kał oddaje sama.Jest bardzo szczęśliwym pieskiem. Lekarka powiedziała ze nic ja nie boli i za nasza pomocą nie meczy sie. Dostaje leki,odwiedzamy poliklinikę  raz w tygodniu. Lekarka powiedziała ze jest sposób aby piesek stanął sam na łapkach. Ale chce zapytać was co o tym sądzicie. Otóż, można wsadzić psa do klatki metr na metr, na 3tygodnie,dawać jej jedzenie,wyciągać 3 razy w ciągu dnia aby ja wypróżnić,można z nia wyjsć na dwór. Podobno jak pies wyjdzie z klatki po 3 miesiącach jest szansa ze piesek wstanie sam na nogi.. co o tym sądzicie ? Czy są sposoby aby piesek chodził jak dawnej a nie na kółkach ? 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Chickusia napisał:

Otóż, można wsadzić psa do klatki metr na metr, na 3tygodnie,dawać jej jedzenie,wyciągać 3 razy w ciągu dnia aby ja wypróżnić,można z nia wyjsć na dwór. Podobno jak pies wyjdzie z klatki po 3 miesiącach jest szansa ze piesek wstanie sam na nogi

???

W klatce dochodzi do samouzdrowienia? Słyszałam o różnych formach rehabilitacji, psiej siłowni, masażach, ale klatka to dla mnie nowość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...