Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

20 godzin temu, bela51 napisał:

Pytanie nie takie dziwne, bo w miescie teraz trudno o muchy:) Sama tez to zauwazyłam, bo nawet jedna mucha w mieszkaniu powoduje panike u mojej wnuczki :)

A moj pies wodzi zdziwionym wzrokiem za muchą, jesli taka gdzies sie pojawi.

Więc inne klimaty i inne doswiadczenia. I tu moze pan Stefan Niesiolowski mialby okazje wyjasnic to zjawisko.

Może i trudno w mieście o muchy, ale na wsi to normalka i każdy średnio rozwinięty człek o tym wie, a pan Niesiołowski jest specem od owadów, a nie od klimatów :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2017 o 08:22, WiosnaA napisał:

Odwiedzam babcię Juleczkę i witam jej Miłośników.

Chciałam zapytać o stan konta suni? ....(wybaczcie,ale nie bardzo mogę zrozumieć post rozliczeniowy)

1931,41 - 1864,50 =  66,91

wpłaty  -  wydatki  =  66,91 .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2017 o 22:22, mdk8 napisał:

1931,41 - 1864,50 =  66,91

wpłaty  -  wydatki  =  66,91 .

Dziękuję.

Nie pytałam z ciekawości,ale żeby jeśli jest potrzeba,to pomóc bazarkowo.Dziewczyny ruszają z bazarkiem i wczoraj tu zajrzałam,ale  nie było odpowiedzi i wybraliśmy już  innego pieska.Może następnym razem uda się Juli pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2017 o 00:01, WiosnaA napisał:

Dziękuję.

Nie pytałam z ciekawości,ale żeby jeśli jest potrzeba,to pomóc bazarkowo.Dziewczyny ruszają z bazarkiem i wczoraj tu zajrzałam,ale  nie było odpowiedzi i wybraliśmy już  innego pieska.Może następnym razem uda się Juli pomóc.

To ja dziękuję za zainteresowanie :)

Niestety Julcia już powoli  wpada w długi . Decydując się na zabranie jej ze schronu  liczyłam się z tym  , że być może nie znajdzie domu i resztę swojego życia spędzi w hotelu. 

Jakoś będę musiała sobie radzić z jej finansami ale nie ukrywam ,że pomoc dogomaniaków jest i będzie bardzo mile widziana. 

Dziękuję wiolhelm170 za stałą dla Julci  :)

Link to comment
Share on other sites

Halo, halo, pozdrawiam serdecznie i  zarazem mam małą prośbę - w ramach wdzięczności dla Tysi za jej pracę nad ogłoszeniem dla Huzarka chciałabym przesłać pieniążek dla Julci (Tysia wskazała mi Julcię).

Prześlijcie, proszę, na priwa numer konta Juleczki :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Usiata napisał:

Halo, halo, pozdrawiam serdecznie i  zarazem mam małą prośbę - w ramach wdzięczności dla Tysi za jej pracę nad ogłoszeniem dla Huzarka chciałabym przesłać pieniążek dla Julci (Tysia wskazała mi Julcię).

Prześlijcie, proszę, na priwa numer konta Juleczki :)

Tyśka , Usiata  bardzo Wam serdecznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Jest zapytanie o Julkę, pozwolę sobie wkleić:

Witam :)
Mam domek jednorodzinny z ogrodem bez budy i łańcucha, Psinka mieszkała by sobie w domku lub w ogródku jak miała by ochotę :) 
Mamy w domku małego 3 letniego psieka rasy Lhasa Apso i kotkę i tu pojawia się pytanko czy ONka jest wobec nich spokojna i je akceptuje :) 
Pozdrawiam 
Kinga :)

 

Murko wiadomo coś jak Julcia na kotki i małe pieski mogłaby się zapatrywać?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przez ogrodzenie małe psiaki lubi płoszyć (czeka aż maluch podejdzie dość blisko ogrodzenia i nagle skacze szczekając - wyraźnie jej to sprawia przyjemność). Bezpośrednio może być inaczej (miała kontakt tylko z dużymi psami). Sprawdzimy. Kotki też musimy sprawdzić. Postaram się to zrobić jutro i fotki też porobię. 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pani miała do mnie dzwonić, to niestety nie zadzwoniła:(

Jeśli chodzi o koty, to Julka popatruje na nie z zaciekawieniem, ale jak widać na zdjęciach nie jest kotożercą. Ona była trochę w szoku, że ten kot na zdjęciach się jej nie boi. Pewnie chętnie by go przestraszyła swoją metodą, jak małe psiaki straszy przez ogrodzenie. Ale nie podejrzewam jej o zrobienie kotu krzywdy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...