Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 17.04.2017 o 16:11, Murka napisał:

 

Koszty wet. Julki wyniosły 188,20 zł: odrobaczenie, stronghold, oridermyl do uszu, szczepienie p. wirusówkom:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e38193687c4ab2e5

Zea pokryje koszty weta, poproszę fakturę na 188,20 zł/.

Roześmiana i rozbawiona Julcia cudna, zupełnie nie przypomina tego smutasa ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, anecik napisał:

Ponawiam prośbę. Chciałabym przelać kasę pozostałą po zamojskiej Poli.

 

10 godzin temu, malagos napisał:

Ja też poproszę i numer konta, mam pieniądze po zamojskiej Rayce - na prośbę Toli mam przeznaczyć pieniądze na Julkę

Dziękuję . Dane na pw.

 

36 minut temu, Tola napisał:

Zea pokryje koszty weta, poproszę fakturę na 188,20 zł/.

Roześmiana i rozbawiona Julcia cudna, zupełnie nie przypomina tego smutasa ze schroniska.

Dziękuję pięknie .

Link to comment
Share on other sites

Julcia brykała, brykała i się chyba zwyrodnienia odezwały, bo dzisiaj pojawiło się rozśliwienie na biodrze, Julka się tam wygryza i ją to boli ewidentnie, bo przy przemywaniu rivanolem popiskiwała i mi uciekała (ale coś tam udało mi się przemyć). Trudno mi też było zrobić fotkę:

c96112a84444f224gen.jpg

00993f24d525aa57gen.jpg

 

Wysłałam to do weta z pytaniem czy sunię przywozić czy coś zaocznie może zalecić np. przeciwzapalnego.

Julka się też trochę drapie po brzuchu - tak samo jak Miła na początku. Na razie nic tam na tym brzuchu nie ma, delikatne zaskórniaki w pachwinach tylko, ale sierść jest trochę sucha. Kolejna alergiczka czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...