Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

Miałam robić dla Maksia, ale chłopak zabezpieczony finansowo na razie, więc ten pierwszy bazarek będzie dla Julci, dla chłopaka nazbieram na kolejny, jak mi z tym pierwszym wyjdzie. Trzymajcie kciuki, bo dawno nie robiłam żadnego bazarku na dogo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo Wam serdecznie dziękuję . 

Wyciągając Julcię ze schronu kierowałam się porywem serca a dopiero później do głosu doszedł rozum i pytanie " za co ją utrzymam " ? 

Jest to mój 3-ci psiak w hotelu i dzięki dogomaniakom jakoś  udaje się to ciągnąć.

Po Świętach biorę się za bazarki i mam nadzieję ,że wpadnie trochę grosza.

Mam wpłaty od werenn i bela51 . Dziękuję :) 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio nie wyrabiam, brakuje czasu, aby usiąść przy kompie...

 

Pierwsze zdjęcie w hotelu, Julka zapierała się przed wyjściem z samochodu, więc chwilę poczekaliśmy, aby się rozejrzała. Potem wyszła po lekkiej zachęcie.

4341429a8e4e45c4gen.jpg

 

Pierwszy spacer:

9e3146a4457bcd25gen.jpg

 

Wet musiał podgolić poopę:

00bd9e76fa9bf027gen.jpg

 

Julcia wcale nie jest taka gruba jakby się wydawało:

e8e6609ff811171cgen.jpg

 

Kosztów od weta jeszcze nie mam, ale będę wiedzieć na dniach. Sunia w lecznicy została odrobaczona, został podany Stronghold, dostała zawiesinę do uszu Oridermyl (zakrapiam codziennie) i zaszczepiliśmy ją na wirusówki. 

Link to comment
Share on other sites

Julcia jest bardzo łagodną sunią. Niesamowicie szybko zaprzyjaźniła się z kolegą (na fotkach go widać), z którym dzieli wybieg i kurczowo się go trzyma. Na większość psów przez kraty szczeka (dziarska z niej babcia:) ). Dzisiaj już nawet zaczęła go do zabawy zapraszać:)

Przestała się wygryzać przy ogonie, być może było to spowodowane usunięciem skorupy sierści.

Z książeczki wychodzi, że ma 10 lat.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zabawek jeszcze nie próbowaliśmy, ale jak dzisiaj zobaczyłam jak podbrykuje i zaczepia Bonga (pręgusa ze zdjęć) to myślę, że nawet jeśli nie od razu to z czasem nauczy się zabawek:) A pieszczocha jest wielka, podłazi i sama trąca, nadstawia się:)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

To uszko jest klapnięte na stałe. Czasami tak się robi przy nieleczonym długotrwałym stanie zapalnym, wtedy ucho jest trochę zgrubiałe. U Julki wydaje się to ucho normalne i w środku też nie jest jakoś przerośnięte. Być może taka się urodziła z jednym uszkiem klapniętym.

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam dziś to klapnięte uszko dokładniej i jest w jednym miejscu zgrubienie - czyli jednak jakiś stan zapalny musiał być. Może jeszcze przed schroniskiem.

Babcia Julka wie co to piłeczka i do czego służy:) Zapomniałam też napisać, że przy każdej okazji bezceremonialnie wykłada brzuchol do głaskania:) 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Murka napisał:

Oglądałam dziś to klapnięte uszko dokładniej i jest w jednym miejscu zgrubienie - czyli jednak jakiś stan zapalny musiał być. Może jeszcze przed schroniskiem.

Babcia Julka wie co to piłeczka i do czego służy:) Zapomniałam też napisać, że przy każdej okazji bezceremonialnie wykłada brzuchol do głaskania:) 

Mogła też być pogryziona w to ucho. I tak się zabliźniło.  Mój Franek tak ma. Wet powiedział, że to po pogryzieniu.

Tak dobrze, że ona wyszła z tego schronu. Takie kochane stworzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2017 o 08:35, mdk8 napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję Skarpecie za wsparcie :)

Proszę o kontakt z Murką w tej chwili ona najlepiej orientuje się co potrzebne :)

Ok, zadzwonię do Murki :)
Fajna ta Julka :)
Wygląda na jeszcze całkiem dziarską "babcię" k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,02_WP_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...