Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

Miejsce zwalnia się nam we wtorek. Jak się już zwolni (tzn. jak sunia, która ma wybyć, szczęśliwie wybędzie), to ogarniemy plan tygodnia i będę się z naszym wetem i Tolą ugadywać na odbiór suni. Mam nadzieję, że uda się nam to w tym tygodniu załatwić. Sunia też ma uszko klapnięte, pewnie stan zapalny będzie jak u Maxia:(

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Murka napisał:

Miejsce zwalnia się nam we wtorek. Jak się już zwolni (tzn. jak sunia, która ma wybyć, szczęśliwie wybędzie), to ogarniemy plan tygodnia i będę się z naszym wetem i Tolą ugadywać na odbiór suni. Mam nadzieję, że uda się nam to w tym tygodniu załatwić. Sunia też ma uszko klapnięte, pewnie stan zapalny będzie jak u Maxia:(

Dziękuję Murko już nie mogę się doczekać.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, konfirm31 napisał:

Jestem u Julki. Z wpłatą niestety, jak napisałam, muszę poczekać  do 10, ale czy Jula jest zgłoszona do Skarpety Owczarkowej? jeśli nie, to zgłoszę .

Może, tak jak u Maxia Owczusia, opłaciłaby ten pierwszy rzut w lecznicy? Badania, uszy, pchły i kleszcze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...