Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

Info z domku Julci : 

"......  Oczywiście większość przy jedzeniu bo jak się okazało, jest to jedno z jej ulubionych zajęć. Jedzenie jest wtedy wszędzie dookoła ale ona chyba za bardzo się tym nie przejmuje :) ......  "

 

 

20180201_152348.jpg

20180207_114831.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2018 o 22:35, mdk8 napisał:

Mam jeszcze dwa filmiki ale nie umiem ich wstawić . Jak ktoś wie jak to zrobić to mogę przesłać na skrzynkę mailową .

 

Dnia 8.02.2018 o 22:37, konfirm31 napisał:

Cieszę się z domku Julki :). Nie umiem wstawić filmu na dogo :(. Może ktoś uzdolniony się odezwie? 

Nie mam się za uzdolnioną :) ale wstawienia filmików na wątek Juleczki mogę się podjąć.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, bela51 napisał:

Małgosiu, masz szczesliwa ręke . Twoje dwa psiaki szczesliwe w swoich domach, a tak naprawde, to zaden nie rokowal zbyt dobrze.

Moze pora rozejrzec sie za kolejną bidą ?

Trzy psiaki, bo u nas prócz Julki był też pod opieką mdk8 Kornik z Radys - też starszy piesek a znalazł super dom.

Ja to samo powtarzam - mdk8 ma szczęśliwą rękę, to nie może być przypadek:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bela51 napisał:

Małgosiu, masz szczesliwa ręke . Twoje dwa psiaki szczesliwe w swoich domach, a tak naprawde, to zaden nie rokowal zbyt dobrze.

Moze pora rozejrzec sie za kolejną bidą ?

 

9 godzin temu, Murka napisał:

Trzy psiaki, bo u nas prócz Julki był też pod opieką mdk8 Kornik z Radys - też starszy piesek a znalazł super dom.

Ja to samo powtarzam - mdk8 ma szczęśliwą rękę, to nie może być przypadek:)

Dzięki dziewczyny ale sama nic bym nic zdziałała. Mnóstwo osób  mi pomogło i dlatego mamy taki szczęśliwy finał. 

Muszę przemyśleć sprawę. Bo oczywiście mam na oku kilka psich nieszczęść ale  ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...