Jump to content
Dogomania

Halinka i Negra. Dziewczyny mają swoje domy


ludwa

Recommended Posts

O, takie piękności nam wyrastają:) A ojców pewnie było ze dwóch, jak nie więcej :(

W każdym razie dumne jesteśmy, że udało się nam to towarzystwo odchować w komplecie. Teraz męczymy TROP, żeby odłowili zdziczałe suki do sterylki, bo w ub.weekend dostałam wiadomość, że ludzie, którzy tam jeżdżą znaleźli kolejne 6 sztuk, które zaczynają otwierać oczy. 

Jakiś paskudny ten sezon ze względu na ogromną ilość porzucanych psów i urodzonych szczeniąt. Już mam ochotę wszystko poblokować i nic nie widzieć

20117581_1583155565062193_1315380109_n.jpg

20272219_10203611371282221_1800502935_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2017 o 23:05, ludwa napisał:

U Halinki bez zmian. Jej zachowanie nie wskazuje na tak zaawansowaną chorobę nerek. Prawdopodobnie to wada wrodzona, dlatego pomimo kiepskich wyników, funkcjonuje całkiem dobrze. I cieszymy się z tego, bo cudu zrobić się nie da

Zamawiam dla Halinki karmę czy taką samą jak poprzednio? Mogę zmówić w tym tygodniu, czy będzie miał kto odebrać? Czy można się spotkać z Halinką? Dość często bywam na Polach Mokotowskich:)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Zamawiam dla Halinki karmę czy taką samą jak poprzednio? Mogę zmówić w tym tygodniu, czy będzie miał kto odebrać? Czy można się spotkać z Halinką? Dość często bywam na Polach Mokotowskich:)

W sprawie spotkania, najlepiej skontaktowac sie z Beata bezposrednio. Wiem, ze w pracy przesiaduje? bo maja chora kolezanke i to juz dosc dlugo trwa ale ktorys weekend pewnie by sie udalo umowic. Zapytam przy okazji:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2017 o 11:25, Zagrodowy pies polski napisał:

Więc zamawiam, potwierdź jak przyjdzie paczka.

Dzisiaj dostałam wiadomość, że karma doszła. Tylko nie wiem, czy chodzi o poprzednią, czy już ta ostatnia

Na razie Halina jest na wywczasie z Markiem, Beata zarobiona.

Wracają niedługo i mogą się umówić w przyszły weekend. Wyślę Ci numer tel, bo ja teraz też wyjeżdżam i nie chcę pośredniczyć w umawianiu.

Wyniki badań się poprawiły. Ale nie znam szczegółów:)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam numer, dzięki. Po urlopie się skontaktuję i zaproponuję spotkanie. Na razie wszystkiego najlepszego dla Halinki. Swoja drogą ta sunia to tylko po kurortach jeździ,  powodzi się świetnie dziewczynie:):):)

                                                                                           brokatowy-obrazek-z-disneya-ruchomy-obra

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
26 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Niestety nie było mnie w sobotę. Jak się czuje Halinka?

Halinka tez nie dotarla, bo Ciocia Beaty w szpitalu wylądowala. 

Halinka podobno nad wyra dobrze. I wyniki się jej poprawiły. Muszę Beatę przycisnąć żeby je przesłała plus jakieś zdjęcia Halinki. Ale prawdę pisząc, to wciąż tyle się dzieje w psich sprawach, że jak nikt nic pilnego nie chce, to staram się nie tykać telefonu, bo wiszę na nim zbyt wiele i miałam wielķą frajdę jak w gòrach spędziłam czas bez prądu o możliwości doładowania telefonu:) Ostatecznie okazało się, że jednak można było tel podładować ale z pełną premedytacją z tego nie skorzystałam a i tak wszystko tutaj biegło dobrym rytmem:) I Halinka i inni podopieczni przeżyli jakoś beze mnie:)

Link to comment
Share on other sites

Byłam w domku Halinki, bo pomyliły mi się paczki dla piesków i wysłałam nie pod te adresy co trzeba.:(

Halinki nie było, ale była Beata. Opowiedziała mi jaką trudną decyzją było przyjęcie Halinki, po tym jak odeszła ich poprzednia sunia.

Pokazała mi ostatnie zdjęcia Halinki jak się wczasuje na działce. Wygląda świetnie, wesolutka i z wywalonym językiem, rozłożona na trawie. Podobno zakochana w mężu Beaty i tęskni jak wyjeżdża, dlatego razem jeżdżą na działkę.

Halina w przyszłym tygodniu będzie miała badania krwi ale już teraz widać, że w domku ma świetnie i wraca do zdrowia. Umówiłyśmy się, że się spotkamy w przyszły weekend to zrobię zdjęcia i wstawię.

Strasznie się cieszę, że Halinka coraz zdrowsza i coraz piękniejsza i ma taki wspaniały domek.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Byłam w domku Halinki, bo pomyliły mi się paczki dla piesków i wysłałam nie pod te adresy co trzeba.:(

Halinki nie było, ale była Beata. Opowiedziała mi jaką trudną decyzją było przyjęcie Halinki, po tym jak odeszła ich poprzednia sunia.

Pokazała mi ostatnie zdjęcia Halinki jak się wczasuje na działce. Wygląda świetnie, wesolutka i z wywalonym językiem, rozłożona na trawie. Podobno zakochana w mężu Beaty i tęskni jak wyjeżdża, dlatego razem jeżdżą na działkę.

Halina w przyszłym tygodniu będzie miała badania krwi ale już teraz widać, że w domku ma świetnie i wraca do zdrowia. Umówiłyśmy się, że się spotkamy w przyszły weekend to zrobię zdjęcia i wstawię.

Strasznie się cieszę, że Halinka coraz zdrowsza i coraz piękniejsza i ma taki wspaniały domek.

Dobrze to czytać, tym bardziej, ze wciąż się nie składa, żeby się z Beatą umówić, przez różne zawirowania.

Wiemy, że Halince tam jest dobrze a Beata i mąż bardzo ją kochają. Dlatego nawet nie próbujemy im nic zmieniać.

przyznaję, ze to był trochę celowy zabieg na Beacie i jej mężu, obliczony na to, że jak dom dla Haliny po leczeniu szybko się nie znajdzie, to Halinka tam zostanie. I tak się stało. Mąż Beaty na słabość do owczarków a ja mam świadomość, że starsza owczarka łatwo dobrego domu nie znajdzie. Nie wiedziałam wtedy, że Halinki problem będzie przewlekły. Tym bardziej się cieszę, ze tak się poukładało. Tym bardziej, że Halina pięknie się zadomowiła i nie miała żadnych zakusów na kota:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wysłałam Halince paczkę z karmą. To już ostatnia paczka jaką wysyłam, wypełniłam swoją deklarację. Niestety nie mogę jej przedłużyć, bo już inna ślicznotka trafiła po moją opiekę. Życzę Halince wszystkiego najlepszego i będę podczytywać jej wątek. Jestem pewna, że w domku ma świetnie.

                                                                                                   Znalezione obrazy dla zapytania emotikony serce

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Zagrodowy pies polski napisał:

Wysłałam Halince paczkę z karmą. To już ostatnia paczka jaką wysyłam, wypełniłam swoją deklarację. Niestety nie mogę jej przedłużyć, bo już inna ślicznotka trafiła po moją opiekę. Życzę Halince wszystkiego najlepszego i będę podczytywać jej wątek. Jestem pewna, że w domku ma świetnie.

                                                                                                   Znalezione obrazy dla zapytania emotikony serce

Bardzo serdecznie dziękuje w imieniu Halinki, Beaty i naszym

Staramy się aby nasze psiaki trafiały do dobrych domów a ten u Beaty, choć mia być tymczasowy, to stał się domem stałym. Bo była chemia;) Szczególnie u męża Beaty. Zresztą celowo namówiłam ją aby wzięła Halinkę na tymczas, bo wiedziałam, że chłopak ma słabość do takich owczarkowatych dziewczyn.

Halinie dobrze, Beacie też i wszyscy są szczęśliwi a my obiecałyśmy pomagać w kosztach utrzymania Halinki. Beata co może, to pokrywa sama i pewnie jak się wszystko im poukłada, to tak zostanie. A swoją drogą Halinka ma się całkiem dobrze zdrowotnie i niech tak zostanie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No dobrze

Dobra nowina ( i przewidywalna;)) jest taka, ze Halina zostaje w swoim domu tymczasowym na zawsze:)

Beata uznała, że Jej TZ nie przewiduje opcji rozstania z Haliną. Kocha ją na zabój a Halina Jego:) Halina funkcjonuje na samej karmie, w pracy się poukładało, wiec nie ma już odwrotu.

Właściwy pies we właściwym domu:)

 

 

H.jpg

Ha.jpg

Hal.jpg

Halin.jpg

Halina.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cudowne wieści. 

      Dla rodzinki Halinki życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia

                         i nieustannego powodzenia w przyszłym roku

                                                         a Halince

                                 zdrowia, zdrowia, bo miłość już znalazła

                                                    ozdoba-choinkowa-ruchomy-obrazek-0196.gif

Link to comment
Share on other sites

Pieknie dziekujemy w imieniu Halinki. Jest szczesliwym psem we wlasciwym miejscu. W Pancia zapatrzona jak w obraz a Pancio odwdziecza sie tym samym;) az dziw ze Beata nie jest zazdrosna:)...... Stracilysmy swietny tymczas ale widok szczesliwej Haliny pozwala ukoic zal. 

 Zyczenia z przyjemnoscia przekaze a my takze zyczymy spokojnych, rodzinnych, serdecznych i pelnych pogody ducha Swiat:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...