Jump to content
Dogomania

Syberia husky ucieczki


Didol1708

Recommended Posts

witam zostałem szczęśliwym nabywca pieska 4 miesięcznego Syberia husky,mój problem polega na tym że piesek notorycznie ucieka na wieś,piesek ma ogrodzenie oko 50m na 20m i budę kiedy tylko się go wypuści  10 min i psa nie ma,kiedy siedzi w swoim ogrodzeniu strasznie lamentuje i szuka wyjścia,ostatnio prawie powiesił się na płocie,nie reaguje na żadne komendy człowiek go wgl nie interesuje,co zrobić w takiej sytuacji bo ja już jestem bezsilności?  ;(

Link to comment
Share on other sites

 

To jeszcze szczeniak,on po prostu Cię potrzebuje.Nie zna pewnie jeszcze miejsca,nie czuje się pewnie.Nie możesz dopiero co wziętego pod swój dach szczeniaka trzymać w budzie! Poza tym sądzę,że nie bardzo masz pojęcie o rasie.

Jak mu organizujesz czas? Jak się nim zajmujesz?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Hasiory to nie sa psy stworzone do samotnosci. One potrzebuja byc w stadzie. A jesli nie ma psow to jego stadem jestes Ty. Zadnego szczeniaczka NIE WOLNO zostawiac w budzie uprzednio nie oswajajac go z miejscem. On najpierw musi pobyc w domu z Toba. Dopiero potem stopniowo go dajesz do kojca. Hasiory kochaja wolnosc i maja ADHD on cale zycie bedzie chcial uciekac. Tego nie zmienisz, chyba ze mu zapewisz codzienna dawke mega ruchu poza ogrodem. Czyli jako juz doroslego w pelni wyksztalconego (zeby nie pokrzywisc kregoslupa i stawow) zapniesz do sanek albo roweru albo opony - one maja wrodzony ped do pracy. To psy zaprzegowe. One musza cos robic. Cokolwiek. Ale nie siedziec bezczynnie bo zwariuja.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...