Jump to content
Dogomania

Ufna Amelka z Radys - weekend majowy już w ds.


Onaa

Recommended Posts

Tofinka przy Amelce wyglądała jak krasnoludek :D. Niby tylko 3,5kg je różni, ale w budowie jest ogromna różnica, moja Tofcia ma i łapki drobniutkie i pyszczek delikatny, a Amelka jest sunią solidnej budowy, widać po łapkach na zdjęciu z Tobim, Tobi wagowo to  trzy Amelki, a w łapkach nie ma wielkiej różnicy. Amelcia to taki mały wilczek :).

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Onaa napisał:

Tofinka przy Amelce wyglądała jak krasnoludek :D. Niby tylko 3,5kg je różni, ale w budowie jest ogromna różnica, moja Tofcia ma i łapki drobniutkie i pyszczek delikatny, a Amelka jest sunią solidnej budowy, widać po łapkach na zdjęciu z Tobim, Tobi wagowo to  trzy Amelki, a w łapkach nie ma wielkiej różnicy. Amelcia to taki mały wilczek :).

O tak! gabaryty bardzo różne, ale spojrzenie, umaszczenie od razu nasunęło skojarzenie :)
Pozdrawiam serdecznie :) 

Link to comment
Share on other sites

A tak pisze o Amelci dt:

" A Amelcia to miodzio sunieczka ,bardzo grzeczna ,czysta i posłuszna .Bardzo ładnie dogaduje się z innymi ogonkami / z Tobim też/ a ostatnio zalogowała się w moim łóżku za moim przyzwoleniem i bardzo jest zadowolona z tego faktu .Radośnie maszeruje na spacerku ,troszku boi się jak szczekają inne psy na posesji ,widocznie biduli przypomina się schron. Ktoś kto pokocha Amelkę będzie bardzo szczęśliwy z Nią a Ona da dużo radości i miłości ."

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzien-dobry_014.jpg

Amelcia została zaszczepiona p/w wściekliźnie i zaczipowana. Z dt:  Amelka na spacerku biega luzem, jest bardzo grzeczna ,przychodzi na zawołanie i jest szczęśliwa.  Szukamy więc domku najlepsiejszego pod Słońcem dla tej kochanej kruszyny :).

Bardzo proszę o pomoc w ogłoszeniach, ja zrobiła jej olx:

https://www.olx.pl/oferta/amelcia-niewielka-sunieczka-ktora-zawisa-jak-sciereczka-prosi-o-dom-CID103-IDlCoFC.html

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

Kiyoshi ja już ci pisałam, że jesteś Wielka za to co robisz i Twoje ogłoszenia są super,ale to ogłoszenie dla Amelki nie do końca mi się podoba. Nie podoba mi się to porównanie do ściereczki - jest takie negatywne i już nieprawdziwe. Pozwoliłam sobie na zredagowanie Twojego tekstu, wyeksponowanie bardzie pozytywnych kwestii i je tu zamieszczam:  Amelka szuka dobrego domu. Jest niewielką ok. 10kg młodą sunią. Przypuszczamy, że Amelka była kiedyś pieskiem domowym, ponieważ zna co to łóżko, jest bardzo grzeczna, zabrana na ręce przytula się mocno, zachowuje czystość. Jest taką słodką przylepą, która potrzebuje własnego człowieka.  W schronisku było jej bardzo źle, dlatego znalazła się w domu tymczasowym. Im szybciej znajdzie dom, tym szybciej będzie można pomóc kolejnej psinie, która nie radzi sobie za schroniskowymi kratami.
Dzięki temu, że sunia jest w domu tymczasowym możemy o niej więcej powiedzieć, można ją też zapoznać (sunia jest w Krakowie)- umówić się na wizytę.

tel. kont........

To tyko moja propozycja, nie chcę robić żadnego zamieszania, ale też mi bardzo zależy żeby Amelka, Jadwinia, czy Zulka znalazły jak najszybciej domki.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kiyoshi napisał:

Janka kochana tekscik pisze opiekun pieska- czyli dla Amelki Onaa:)

Ja tylko tekscik skopiowalam :)

Ps. ale przyznaje- i mam nadzieje zeOnaa mnie nie pogoni- ze mi rowniez duzo lepiej podoba sie Twoja wersja.

 

Oj to podpadłam opiekunce pieska :). Można byłoby jeszcze dodać, jeśli jest to wiadome jak Amelka reaguje na koty i czy lubi dzieci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...