Jump to content
Dogomania

Ufna Amelka z Radys - weekend majowy już w ds.


Onaa

Recommended Posts

Dzisiaj był pierwszy telefon o Amelkę, domek z ogrodem, państwo szukają pieska, ponieważ mieli sunię ale odeszła w lutym. Państwo umówili się z dt, żeby poznać Amelkę, na piątek po południu. To czekamy do piątku.

Link to comment
Share on other sites

Państwo byli zapoznać Amelkę. I szukamy kogoś do wizyty przedaopcyjnej. Ponieważ to domek z ogrodem, to jak zwykle niepokój u mnie wywołuje zabezpieczenie ogrodzenia. No i to dom blisko ulicy. Eh, stresuję się coraz bardziej znajdywaniem domków dla psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Onaa napisał:

Państwo byli zapoznać Amelkę. I szukamy kogoś do wizyty przedaopcyjnej. Ponieważ to domek z ogrodem, to jak zwykle niepokój u mnie wywołuje zabezpieczenie ogrodzenia. No i to dom blisko ulicy. Eh, stresuję się coraz bardziej znajdywaniem domków dla psiaczków.

A czy państwo zrobili dobre wrażenie, czy są odpowiedzialni? Trzeba się cieszyć, zrobić  wizytę pa, ale nie można się tak stresować, i nie można dyskredytować domku tylko z tego powodu, że jest blisko ulicy?

Link to comment
Share on other sites

Na dt Państwo zrobili dobre wrażenie. Nigdy nie mieszkałam w domu z ogródkiem ale wiem że dobre ogrodzenie jest ważne, jak piesek biega luzem po posesji, zwł. jak piesek jest mały. Narazie szukam kogoś kto zrobi wizytę pa :), Państwo mieszkają kawałeczek za Krakowem, no i jest dłuugi weekend majowy, ale może się uda.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Onaa napisał:

Na dt Państwo zrobili dobre wrażenie. Nigdy nie mieszkałam w domu z ogródkiem ale wiem że dobre ogrodzenie jest ważne, jak piesek biega luzem po posesji, zwł. jak piesek jest mały. Narazie szukam kogoś kto zrobi wizytę pa :), Państwo mieszkają kawałeczek za Krakowem, no i jest dłuugi weekend majowy, ale może się uda.

Olenka, czy masz adres Państwa? jeśli tak wpisz sobie w google maps i możesz mieć podgląd ich posesji przynajmniej od przodu:)

Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i że Amelka znajdzie cuuudowny dom:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z wizyty, dziękuję bardzo elik:), która zgodziła się zrobić tę wizytę i pojechałyśmy razem. Dla mnie ta wizyta była przyjemnością, przyjemnością spotkania ludzi, którzy tak jak my kochamy zwierzaki:).

Amelka w tym momencie szykuje się już do drogi i jedzie z Państwem do ds. ProsZę jeszcze o dobre myśli żeby malutka szybko się zaaklimatyzowała i żeby była tam już zawsze szczęśliwa.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Właśnie wróciłam z wizyty, dziękuję bardzo elik:), która zgodziła się zrobić tę wizytę i pojechałyśmy razem. Dla mnie ta wizyta była przyjemnością, przyjemnością spotkania ludzi, którzy tak jak my kochamy zwierzaki:).

Amelka w tym momencie szykuje się już do drogi i jedzie z Państwem do ds. ProsZę jeszcze o dobre myśli żeby malutka szybko się zaaklimatyzowała i żeby była tam już zawsze szczęśliwa.

woooooww! ale szybko:)

Powodzeia kruszynko!! tak się ciesze :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Amelka jest sliczna i madra sunia. Zaczaruje swoj domek. Tego jestem pewna. A co robimy z reszta pieniazkow? Sa jakies propozycje?

 

Uważam, że trzeba z dwa tygodnie poczekać aby mieć pewność że sunia będzie dobrze się czuła w swoim nowym domu, że nie wróci do dt. Zawsze tak robimy. Wtedy zastanowimy się na spokojnie co z pieniążkami, które zebrała Amelka, a może uda się pomóc kolejnej bidzie?  

Narazie jestem jeszcze pełna emocji i myślami przy Amelci :). Tak szybko to się potoczyło.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wieści z ds, Amelka na początku była bardzo zestresowana, najpierw nie chciała wyjść z auta, potem wejść do domku, a jak już weszła to siedziała przy drzwiach bidula. Więc Pani wzięła ją na ręce, zaniosła na kanapę, położyła się obok, głaskała, i tak leżały 1,5 h:), i wreszcie Amelcia się trochę uspokoiła, przysnęła nawet, potem obeszła domek, znalazła sobie  miejscówkę ,  ma tam  swój kocyk i zabawke z dt, jak Pani dzwoniła to Amelka sobie spała, kochana bidunia. Była na dwóch spacerkach po ogrodzie. Narazie nie zrobiła siusiu, ze stresu pewnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...