Jump to content
Dogomania

Kartonik szuka nowego domu


Recommended Posts

Poszukuję nowego domku dla mojego psiaka Kartona - został tak nazwany ponieważ nie chciał wychodzić z kartonu gdy był jeszcze szczeniakiem. Karton to grzeczny piesek, nauczony mieszkania w domu. Zachowuję czystość i grzecznie czeka na spacery. Na spacerach jest ciekawski i ciągnie smycz ale później już się uspokaja lecz trzeba nad nim troszkę popracować. Na widok innych psów podczas spaceru skamle i ciągnie smycz ale nie zdarzyło się aby warknął. Piesek nie przejawia absolutnie żadnej agresji w stosunku do dorosłych czy dzieci, jest taką kanapową przylepą która trzeba głaskać i karmić. Psiak ma około 3.5 roku, jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. 

Jestem zmuszony go oddać ponieważ sprawa spadkowa po tacie skończyła mi się z negatywnym skutkiem - wyszły jakieś długi firmy i w końcu zostałem bez niczego. Wyjeżdżam za granicę zacząć zupełnie od 0 a chciałbym żeby piesek miał stabilny i dobry domek.

tel - 661959800
Pomogę z dowozem pieska.

20170222_173456.jpg

20170223_140614.jpg

20170223_140650.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...