Jump to content
Dogomania

Żuczek po śmierci pana stał się nikomu niepotrzebny.Adoptowany Potrzebuje wsparcia na leczenie


Recommended Posts

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Zerwane ścięgno jest konsekwencją starego urazu/urazów jeszcze z okresu życia w stodole i skakania po belach słomy.

Chłopczyk po dużym wysiłku fizycznym... po nocy czy zmianach pogody czasami delikatnie utykał na łapkę... po rozchodzeniu wszystko było ok. Weci podejrzewali stary uraz - źle zeskoczył, wykręcił...przy krzywej przedniej łapce bardzo prawdopodobne. Zalecano utrzymywanie wagi ciała, nieforsowanie i obserwacje.

Objawy nasiliły się i Żunio zaczął skakać na trzech ( może źle wymierzył skok z parapetu ), po konsultacji u specjalisty postawiono diagnozę.

Rodzina podjęła decyzję... będzie zabieg, dla Kochanego Żunia wszystko.

Pan cudem przeżył bardzo poważny wypadek samochodowy, ma problemy z chodzeniem jest na rencie... koszt samego zabiegu - 810 zł ...badań ...leków...rehabilitacji Żunia to dla Rodziny bardzo duży wydatek. O chorobie chłopczyka dowiedziałam się od naszych wspólnych znajomych.

Mam ogromną prośbę, może wspólnymi siłami pomożemy Państwu w leczeniu Żunia?

 

 

Przyłączam się do prośby ,ja oczywiście też dorzucam się do zabiegu

Dom Żuczka nie prosi o nic ale jeżeli ktoś może proszę pomóżmy

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, helli napisał:

prosze o konto, to cos dorzuce na operacje Zuczka

Bardzo serdecznie dziękuję, prócz kasy liczy się że rodzina Żuczka nie została sama z problemem, na bank będzie im miło i raźniej. W sprawie konta ustalenia trwają, proszę o cierpliwość

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj chwilkę z domem Żuczka,jutro jestem umówiona na dłuższą rozmowę

Państwo dziękują za chęć pomocy chociaż słyszę że jest im niezręcznie bo to przecież już ich członek rodziny :)

Żuczek od jakiegoś czasu podkulał tylną łapkę.Państwo pojechali do lecznic na konsultację u prof Adamiaka 

Odezwał się /wyszedł może po jakimś skoku stary uraz który wymaga operacji inaczej Żuczkowi grozi kalectwo :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Konto do ewentualnych wpłat dla Żuczka udostępniła Fundacja.Zamieszczam w poście pierwszym

 

Fundacja Zwierzęta Niczyje
KRS 0000463161
nr konta 48 1020 1332 0000 1902 0840 1806
16-400 Suwałki 
ul. Lityńskiego 15/16
NIP 844-235-17-75
z dopiskiem dla Żuczka
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Żuczek jak zwykle fotogeniczny nad wyraz. Spróbuję i ja coś wysupłać na pomoc w operacji.

Dziękuję !

Państwo są Żuczkiem zachwyceni,a jak o nim opowiadają :) I dziękują ciągle że Żuczek mógł zostać członkiem ich rodziny.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, buniaaga napisał:

Żuczek był dzisiaj na badaniach potrzebnych do operacji.Wyniki odebrane wszystko dobrze .Operacja już w piątek o 8 rano .Trzymajcie kciuki za chłopaka!

Postaram się dojechać do lecznicy...

pojadę ze Stefanią, ma swoją kasę - deklaracja stała od Wiedźmy to zrobię pełen pakiet szczepień i z Ptysiem, też wirusówki zaszczepię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...