Jump to content
Dogomania

Żuczek po śmierci pana stał się nikomu niepotrzebny.Adoptowany Potrzebuje wsparcia na leczenie


Recommended Posts

Boski Żunio :) blask bije po oczach :)

Trochę więcej chłopaka ,)...potrafi wciągnąć oj potrafi ,)

 

Na łapki, u nas preparaty witaminowe z wapnem... karma z dodatkami i wyliczone porcje. W przypadku chłopczyka ważne jest utrzymanie odpowiedniej wagi.

Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon z domu Żunia :)

Chłopczyk...cudowny, wspaniały, mądry, grzeczny...itp :) Włos piękny...coraz dłuższy, gęsty

Żunio był u weta...zdrowy...waży 12,5 kg... czyli OK. Na łapki zalecono podawanie preparatów z wapnem - zakupiony w lecznicy. Od kleszczy zabezpieczony Bravecto. Przed nim szczepienie przeciw chorobom wirusowym.

Na parapecie ma ułożoną poduszkę, tam leży obserwuje i czeka na swoich ludzi. Poznaje samochód, szczeka radośnie i pędzi pod drzwi.

Rodzina szczęśliwa. Pani dziękowała za tak wspaniałego pieska.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Moli@ napisał:

Miałam telefon z domu Żunia :)

Chłopczyk...cudowny, wspaniały, mądry, grzeczny...itp :) Włos piękny...coraz dłuższy, gęsty

Żunio był u weta...zdrowy...waży 12,5 kg... czyli OK. Na łapki zalecono podawanie preparatów z wapnem - zakupiony w lecznicy. Od kleszczy zabezpieczony Bravecto. Przed nim szczepienie przeciw chorobom wirusowym.

Na parapecie ma ułożoną poduszkę, tam leży obserwuje i czeka na swoich ludzi. Poznaje samochód, szczeka radośnie i pędzi pod drzwi.

Rodzina szczęśliwa. Pani dziękowała za tak wspaniałego pieska.

 

Jak to dobrze się czyta!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2017 o 17:10, Moli@ napisał:

Tak, Żunio miał szczęście w życiu...gdyby nie buniaaga, lepiej nie myśleć co mogłoby się wydarzyć.

Rodzina mu się udała :), wspaniali ludzie

 

Ciekawa jestem co u braciszków słychać, jak im się wiedzie...

Miał szczęście że spotkał nas wszystkich :)

U Żuczka brata wszystko dobrze ,też trafili mu się świetni ludzie 

i też lubi siedzieć na parapecie :) A i nosi w pysku po domu swoją kołderkę ,tam gdzie mu pasuje kładzie i leży sobie na niej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zerwane ścięgno jest konsekwencją starego urazu/urazów jeszcze z okresu życia w stodole i skakania po belach słomy.

Chłopczyk po dużym wysiłku fizycznym... po nocy czy zmianach pogody czasami delikatnie utykał na łapkę... po rozchodzeniu wszystko było ok. Weci podejrzewali stary uraz - źle zeskoczył, wykręcił...przy krzywej przedniej łapce bardzo prawdopodobne. Zalecano utrzymywanie wagi ciała, nieforsowanie i obserwacje.

Objawy nasiliły się i Żunio zaczął skakać na trzech ( może źle wymierzył skok z parapetu ), po konsultacji u specjalisty postawiono diagnozę.

Rodzina podjęła decyzję... będzie zabieg, dla Kochanego Żunia wszystko.

Pan cudem przeżył bardzo poważny wypadek samochodowy, ma problemy z chodzeniem jest na rencie... koszt samego zabiegu - 810 zł ...badań ...leków...rehabilitacji Żunia to dla Rodziny bardzo duży wydatek. O chorobie chłopczyka dowiedziałam się od naszych wspólnych znajomych.

Mam ogromną prośbę, może wspólnymi siłami pomożemy Państwu w leczeniu Żunia?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...