Jump to content
Dogomania

Żuczek po śmierci pana stał się nikomu niepotrzebny.Adoptowany Potrzebuje wsparcia na leczenie


Recommended Posts

7 godzin temu, helli napisał:

Hipnotyzer i Co. w ...bukszpanie?

Lubie "naturę", ale nie rozróżniam, a robiło sie b dawno w szkole zielniki

W bukszpanie...obsadzone/zamaskowane wejście do studni głębinowej...może chłodniej a bukszpan zabezpiecza osłania zielsko...przed "znaczeniem" przez panów.. ,)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Moli@ napisał:

 

 

100_8312.JPG

Wydało się...pańcia odkryła szałas :)

 

100_8306.JPG

100_8303.JPG

Wrrr sio...to nasze, wybuduj sobie ,)...powiedział Ptyś :) do Stefki (nie zmieściła się w kadrze hihihi )

 

100_8309.JPG

Ptyś i spółka (Żuczek) pozostali nie wchodzić :) :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Żuczka wszystko ok, byczy się na słoneczku :)

 

Chłopczyk jest już u nas 84 dni, szok jak ten czas leci... jestem zdziwiona że nikt po małego nie dzwoni (:

W tym czasie zostało zakupione  113 konserw / 400g (w tym 7 x 500g Noteci) + 3 kg suchej karmy. Na dzień dzisiejszy mamy zgrzewkę - 24 konserwy 400 gramowe.

Trzeba pomyśleć nad zakupem żarełka.. co i gdzie kupić.

 

Ja jestem trochę uziemiona, nadal samochód muszę odstawiać do warsztatu. W poniedziałek biorę na jeden dzień, wiozę koty na zabieg do Białego. Musimy wymienić bak/zbiornik paliwa, robienie za ciężarówkę na zdrowie mu nie wyszło. Nadmiernie obciążony i stało się..."samo się zrobiło" - wgięty i dziura przez którą ucieka paliwo (:

Zapach paliwa zwalałyśmy na sparciałe przewody ale niestety. Zimą jeszcze dało się jeździć ale teraz przy tych temperaturach zrobiło się mało przyjemnie...niebezpiecznie (:

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, buniaaga napisał:

Moli@

Mnie też martwi że nikt po Żuczka nie dzwoni.Taki idealny psiak i nikt go nie chce :(

W sprawie karmy zadzwonię

 

OK :)

 

Leżakowanie po śniadanku...nie udało się, poderwało chłopaków a drzemali w tak zabawnych pozach :)

100_8458.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w Białym i jak ustaliłyśmy zrobiłam zakupy dla Żuczka, na fakturę (wysłana do fundacji).

Sucha karma 14,4 kg Nutri Love Premium - połowa na konto Ptysia...czyli 50 zł Żuczka jest u mnie - do rozliczenia

Konserwy to Dolina Noteci 400g /2,50 zł

 

 

100_8463.JPG

100_8462.JPG

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elficzkowa napisał:

Z ostatniego zdjęcia wynika, że znalazła kogoś do pogonienia :)

Znalazła znalazła ,)... pognała rozgonić bawiącą się trójkę Melę Stefcię i Ptysia.

Psuchy nie mogą się bawić, jej zdaniem, chyba że z nią... pod warunkiem że to ona Agusia zaprosi do zabawy ;D

Link to comment
Share on other sites

Maluchy są cudne, Żuczek śliczny, szkoda że nie ma chętnych, ja niestety mam już trzy psy w bloku, więcej nie moge bo i emerytura nie wystarczy i sąsiedzi by się pukali w czoło. Cud, żde tolerują mnie z tą trójką.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, buniaaga napisał:

Tel w sprawie Żuczka milczy.Po jego brata który jest rudy i bardziej kudłaty tel dzwonił i dzwonił

A Żuczek to jeszcze lepsza wersja tyle ze w czarno-białych barwach :)

Głaski dla Aguśki :)

Braciszek jest pięknym pieskiem, puszysta nastroszona sierść ten niespotykany odcień rudego, taka żywa pluszowa maskotka :). Żuczek jest śliczny jednak z pluszakiem nie kojarzy się i niestety kolejka nie ustawia się po chłopczyka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, anica napisał:

Weekendowy obchódhappy.gif Żuczuś odżył! widać szczęśliwego psiaka... jakto u Moli@0059.gif

... chyba trzeba poczekać na telefony aż do końca wakacji?!

oj tak szczęśliwy jak nigdy w końcu ma człowieka przy sobie :)

eh no cicho z ogłoszeń :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...