Jump to content
Dogomania

Żuczek po śmierci pana stał się nikomu niepotrzebny.Adoptowany Potrzebuje wsparcia na leczenie


Recommended Posts

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

No gdzie spał Żuczek no gdzie...oczywiście w łóżku ,) Przydreptał w nocy pomruczał... nie dokończyłam zdania -  chcesz się przytulić...już leżał obok, bez problemu wskoczył :)

Trzeba pilnować urwiska "za dobrze się czuje" :)

Podłogi suche...

No może chciał żeby dla Ptyśka nie było ciasno to znalazł nową miejscówkę ha ha

Oj czuje się dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, buniaaga napisał:

No może chciał żeby dla Ptyśka nie było ciasno to znalazł nową miejscówkę ha ha

Oj czuje się dobrze :)

Ptyś, dba żeby Żuczkowi nikt nie zawracał głowy...a w dużym legowisku jest miejsce dla dwóch mikrusów :)

W nocy wszystkie maluchy meldują się w sypialni...materacyki porozkładane. Pomieszczenie przestronne...mieścimy się bez problemu ,) Zejście na parter zabezpieczone - nikt nie zejdzie/nie wejdzie. Maluchy mają do dyspozycji 2 duże pokoje :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Miło Cię widzieć :)

 

Żuczek jest bardzo pogodnym, niesamowicie inteligentnym ufnym...odważnym pieskiem urody mu nie brakuje...tylko brać i kochać :)

Ile razy widzę jakiegoś takiego niskopodłogowego parówkowatego, to przypominam mi sie mój pierwszy piesek, którego sobie sama przyniosłam, mając lat, zdaje się 7. Też był czarno-biały, tylko więcej białego było.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Żuczek, był dziś na pierwszym spacerku...rasowy "zajączek". Przed nami nauka chodzenia na smyczy od podstaw, co było do przewidzenia ,)

 

smyczy to on nie zna ,nawet nie wiem czy kiedyś nosił obrożę.

Oby szybko się uczył

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, buniaaga napisał:

smyczy to on nie zna ,nawet nie wiem czy kiedyś nosił obrożę.

Oby szybko się uczył

Nie nosił obroży ani szelek. Zakładam szeleczki nawet przy wyjściu do ogrodu...chytrusek ociera się o krzewy, drzewa w domu o meble próbuje zdjąć.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Nie nosił obroży ani szelek. Zakładam szeleczki nawet przy wyjściu do ogrodu...chytrusek ociera się o krzewy, drzewa w domu o meble próbuje zdjąć.

No to się napracujesz z tymi naukami. Jak chłopaczek w życiu nie chodził w niczym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...