Jump to content
Dogomania

Mój pies mnie nie poznał?


MashiiroShiina

Recommended Posts

Witajcie. 
Dziś aż się popłakałam z powodu tego, że pies mnie... nie poznał? Nie wiem o co chodzi. Wszystko opowiem po kolei:
Wyprowadziłam się z domu na przełomie sierpnia-września, bardzo chciałam zabrać ze sobą swoje psy - bo to moje największe Skarby i kocham je nad życie, ale niestety nie mogłam... bo nie moja była to decyzja...
Ale odwiedzałam je jak tylko mogłam, czasem kilka razy w miesiącu a czasem tylko co miesiąc... 
I zawsze bardzo się cieszyły. 
Relacje moje z psami były następujące: ja byłam Panią, tylko mnie chciały słuchać, spędzałam z nimi multum czasu, karmiłam, wyprowadzałam, bawiłam się, ciągle spędzałam z nimi czas. 
I tak bardzo tęsknię za nimi.
Dziś natomiast pojechałam do nich po miesiącu nie widzenia się - poszłam do jednego z piesków, był przy budzie, wołam go, podchodzę do budy i mówię "Jackiii no chodź, chodź do Panci, no choć..." a on nie podszedł do mnie nawet... stał na budzie i zaczął na mnie warczeć. Zdziwiłam się niesamowicie... on nigdy na mnie nie warczał, zawsze był moim Aniołkiem... moim Skarbeczkiem :( 
I nagle takie zdziwienie... nie wołałam już go... poszłam sobie... po ok godzinie poszłam do niego znowu, zawołałam już z daleka do niego, wyszedł z budy, popatrzył się na mnie... ale nie chciał podejść ani kroku, za drugim razem już nie warczał, ale stał jak wryty...
A zawsze merdał ogonem, przytulał się do mnie... 
Nic z tego nie rozumiem. Pomóżcie mi :( 
 

Pies to Sznaucer Olbrzym i ma 6 lat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...