Jump to content
Dogomania

Karma Carno (puszki)


Manixsa

Recommended Posts

[CENTER][B][I]Czy ktos zna ta karme dla psow to prosze o jakies wiadomosci. Słyszałam że to dobra karma ale jednak wole dowiedziec sie czegoś jeszcze tutaj.[/I][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[URL="javascript:newWin('http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_5181.jpg', 570, 588)"][IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_5181.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja tez bardzo polecam. Urozmaica dietkę i jest świetny na wakacjach dla osób które robią domowe żarełko dla swoich psów. Nie trzeba gotować, wystarczy ryż ewentualnie jakieś warzywo i gotowe.
Skład też bardzo dobry, nie zawiera szkodzących składników. W większości jest mięso, trochę galarety. No i zapach ma też w miarę przyswajalny, bo jak powąchałam puchę Pedigree mało nie zwymiotowałam..
Na mojego yorasa 1 puszka starcza na około 4 posiłki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

bardzo Polecam ta karme moj jamnik tylko tą chce jesc i uwazam ze jest jedna z lepszych.w sklepach nie jest naj tansza ale mozna zalogowac sie na telekarma.pl i tam maja taniej najbardziej oplaca sie kupowac 12szt. no i jest wiele roznych smakow i psu sie nie znudzi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='roots23']tak, są też w wresji dla szczeniaków-dwa smaki : kurczak i królik; wołowina i serca indycze[/QUOTE]
Dokładnie. Moja zdecydowanie wolała wołowine + serca. Jednak i tak najlepiej wcina tą z tortillami serowymi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Ja podaje t puszki razem z RC i piesek wcina az micha wylizana (wczesniej jadl puszki pedigree)pedigree moze lepiej wizualnie wygladalo tylko.[/QUOTE]

z której strony lepiej wyglądało? pedigree to zmielone nie wiadomo co, a jak się otworzy puszkę carno, to przynajmniej widac prawdziwe mięcho

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam , ze puszki carno to dobry wybor jesli chodzi o puszki. Smakow pelno, (tylko nie wiem czemu jak jest puszka z indykiem to i tak 88% jest wołowiny ale to szczegoł :eviltong: no i reszta tak samo . Tylko wołowina to czysta wołowina. Podobnie jest z puszkami Carny dla kotow-gdzie np smak indyk +krewetki to tez ok 80% wolowiny :p ).

Nowe smaki tez nawet psy lubia(węgorz wędzony plus ziemniaki, krolik w ziołach, jeleń z jablkiem i cos jeszcze , nie pamietam teraz), ale ludzie sa przyzwyczajeni glownie do wołowiny oraz wołowiny z jagniecina-najczesciej.

Wielkosci sa dwie, 400 i 800gram. Ludzie czesto to kupuja, I mowia ze psy przepadaja. Niektorzy daja np rano sucha royala, wieczoremj puszke, itp. Psy sie blyszcza -potwierdzam :)

No i dla seniorow sa dwa smaki- cielecina +wołowina, oraz wołowina+serca indycze(choc tu moge sie mylic w drugim smaku :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Dla sprostowania lepiej wygladalo tylko powtazam tylko wizualnie ale to wedlug mnie).Jakosciowo ocyzwiscie carno.[/QUOTE]
A dodajecie coś do tego? Bo się zastanawiam czy można dawać same puchy skoro tam jest ponoć osiemdziesiąt parę procent produktów pochodzenia zwierzęcego? To chyba za duzo?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...