Jump to content
Dogomania

Uparty pomek


Layla1307

Recommended Posts

Witam

Jestem posiadaczka upartej 8-mio miesięcznej pomki. 

Problemów nigdy z nią nie miałam do teraz . Od jakis dwóch tygodni w nocy nie chce spac . Nasz rytuał w niczym sie nie zmienił - w tych samych godzinach chodzimy spac , w tych samych godzinach chodzimy na spacer.... ale ... ostatnio ( na noc zamykana od początku jest w kuchni ) w nocy pare razy sie budzi i drapie w drzwi zeby ją wypuścić- nie chodzi tu ani o załatwianie się ani zeby z nami leżała w łożku - poprostu wstaje o 1 , o 3 , o 5 w nocy zeby sie ze mną bawić . Wcześniej cała noc przespała . 

Drugi problem - nie chce spac w swoim legowisku - w pierwszych dniach spała bez problemu ale jednego wieczoru cos sie jej odmieniło i stwierdziła ze nie chce juz swojego legowiska . Zamiast legowiska dałam jej kołdrę i jest to samo . Na łożku z nami spała pare razy po tym incydencie ale jest to samo - w nocy sie budzi i szczeka . 

Jest ze mną juz 5 miesięcy i uczę ja cały czas spania , nagradzam , chwale ale nic to nie daje .Miał ktoś podobna sytuacje ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...