Jump to content
Dogomania

EVA2406 i Jej Zwierzyniec


Gusiaczek

Recommended Posts

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Dziekuję bardzo Gusiaczku.

 

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Zapraszam!

 

Elu, dziękować nam Tobie serdecznie :)
Miłego wieczoru :)

34 minuty temu, terra napisał:

Cudne cudeńka!

Zapraszamy

Prawda, że cudne? 
Zapraszam i ja :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gusiaczek napisał:

Elu, nie wiem dlaczego, ale jedno ze zdjęć było kompletnie rozmazane po wstawieniu, mimo że w folderze jest ok. Inny format? nie wiem, się nie znam, ale i tak widać urodę bransoletki :) 

Jutro spróbuję wstawić i zobaczę co się dzieje. Tak, widać doskonale Gusia. Dobrego wieczoru!

Zapraszamy serdecznie. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Elu, nie wiem dlaczego, ale jedno ze zdjęć było kompletnie rozmazane po wstawieniu, mimo że w folderze jest ok. Inny format? nie wiem, się nie znam, ale i tak widać urodę bransoletki :) 

 

bransoletka2.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, atulek napisał:

Ambitna dziewczyna z Ciebie.

To nie ambicja, to DESPERACJA! :D

6 godzin temu, Ellig napisał:

Nie ma za co dziękować. Trzymam kciuki za powodzenie i całym sercem jestem z Ewą. 

Serdecznie zapraszamy!

Jest za co Elu <3 zaraz wstawię zdjęcie 

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Dzień dobry : )

Witaj Aśku :) 

2 godziny temu, atulek napisał:

Melduję się na bazarku.

Miło nam, dzień dobry :)

2 godziny temu, Ellig napisał:

Miłej niedzieli i zapraszamy!

Miłej, jest pięknie, słonecznie - żyć się chce!  :)

Link to comment
Share on other sites

Nie spałam dobrze, bo bardzo przeżywałam wyjście na basen - pierwszy po ponad 20 latach ....
Kocham wodę, pływam całkiem nieźle (byłam przez czas jakiś trenują pływaczką). Weszłam i oszalało serce moje WODA! TORY! myślałam, że z kostiumu wyskocze! ;)
Zajęcia aerobiku doopy, że tak powiem,  mi nie urwały, ale pogadam z panią trenerką, bo sama się prosiła  "uwag", o mych oczekiwaniach i refleksjach nad tem, co mem udziałem stało się ;)


Miłego dnia wszystkim życzę zapraszają do licytacji cudeniek! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gusiaczek napisał:

Nie spałam dobrze, bo bardzo przeżywałam wyjście na basen - pierwszy po ponad 20 latach ....
Kocham wodę, pływam całkiem nieźle (byłam przez czas jakiś trenują pływaczką). Weszłam i oszalało serce moje WODA! TORY! myślałam, że z kostiumu wyskocze! ;)
Zajęcia aerobiku doopy, że tak powiem,  mi nie urwały, ale pogadam z panią trenerką, bo sama się prosiła  "uwag", o mych oczekiwaniach i refleksjach nad tem, co mem udziałem stało się ;)


Miłego dnia wszystkim życzę zapraszają do licytacji cudeniek! :)

Kochana, super, że tak fajnie sportowo zaczęłaś dzień na basenie :) 

Ale aerobic w wodzie to chyba nie dla Ciebie - młodej kobiety, tylko dla pań co najmniej siedemdziesięcioletnich! (które też często tak wspaniale żyją i wyglądają, że też nie zasługują na miano seniorek - wystarczy rozejrzeć się po dogo ;)) I pewnie dlatego Ci nie za bardzo się podobało. Idź na normalny aqua aerobic i zobaczysz różnicę :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Zajrzałam żeby podbić bazarek, a tu przy okazji ujrzałam piękną bransoletkę. Nie potrzeba przekłuwać uszu, więc licytuję :) Za wywoławczą proszę :) 

Dziękujemy bardzo! :)

59 minut temu, agat21 napisał:

Kochana, super, że tak fajnie sportowo zaczęłaś dzień na basenie :) 

Ale aerobic w wodzie to chyba nie dla Ciebie - młodej kobiety, tylko dla pań co najmniej siedemdziesięcioletnich! (które też często tak wspaniale żyją i wyglądają, że też nie zasługują na miano seniorek - wystarczy rozejrzeć się po dogo ;)) I pewnie dlatego Ci nie za bardzo się podobało. Idź na normalny aqua aerobic i zobaczysz różnicę :)

na pytanie Siwego "i jak było?" odpowiedziałam: czułam się jak uciekinier w przedszkolu - z grupy maluchów do starszaków :D, ale nic nie zmieni mojego pesela, Agatko, skoro system wylosował, znaczy tam moje miejsce ;) mam plany "torowe" - nie ma zmiłuj prawdziwe pływanie, to jest to, co kocham najbardziej i już namówiłam Siwego na wspólne pokonywanie torów ;)

41 minut temu, jolantina napisał:

W zdrowym ciele zdrowy duch - zapraszamy na zakupy!!!!!

Ta jes! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Nie spałam dobrze, bo bardzo przeżywałam wyjście na basen - pierwszy po ponad 20 latach ....
Kocham wodę, pływam całkiem nieźle (byłam przez czas jakiś trenują pływaczką). Weszłam i oszalało serce moje WODA! TORY! myślałam, że z kostiumu wyskocze! ;)
Zajęcia aerobiku doopy, że tak powiem,  mi nie urwały, ale pogadam z panią trenerką, bo sama się prosiła  "uwag", o mych oczekiwaniach i refleksjach nad tem, co mem udziałem stało się ;)


Miłego dnia wszystkim życzę zapraszają do licytacji cudeniek! :)

Gusiaczku ja też ze względu na kręgosłup myślę o takich zajęciach na basenie. Tylko ciężko mi dooopę ruszyć z kanapy,więc na razie tylko myślę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, atulek napisał:

Gusiaczku ja też ze względu na kręgosłup myślę o takich zajęciach na basenie. Tylko ciężko mi dooopę ruszyć z kanapy,więc na razie tylko myślę.

Dziwnie przekonana jestem, że myślenie o sobie schodzi na 2plan, a egoizm w najczystszej jego postaci jest bardzo pozytywną przywarą, do której trzeba dojrzeć i nie ma co się kanapą tłumaczyć ;) wywal kanapę, siądź na taborecie i już jesteś na basenie! :) No dooobra, teoretycznie jestem mocna, ale już i teorie zaczynam wprowadzać w życie 

3 minuty temu, UlaFeta napisał:

Bez względu na wiek:)))))))))

:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Nie spałam dobrze, bo bardzo przeżywałam wyjście na basen - pierwszy po ponad 20 latach ....
Kocham wodę, pływam całkiem nieźle (byłam przez czas jakiś trenują pływaczką). Weszłam i oszalało serce moje WODA! TORY! myślałam, że z kostiumu wyskocze! ;)
Zajęcia aerobiku doopy, że tak powiem,  mi nie urwały, ale pogadam z panią trenerką, bo sama się prosiła  "uwag", o mych oczekiwaniach i refleksjach nad tem, co mem udziałem stało się ;)


Miłego dnia wszystkim życzę zapraszają do licytacji cudeniek! :)

U nas w dzielnicy jest aerobik w wodzie dla seniorow.Darmowy,

I teraz UWAGA

Zapisy sa JEDEN RAZ w miesiącu!!!!

Od( podobno) 5 rano jest kolejka.Senior 65+ to może stać,ale taki senior jak ja nie ma szans:(

To chodze na aerobik:)))Bez zapisow,bez kolejki:)))))

A latem(wakacje) jest darmowy aerobik na terenie Ogrodka Jordanowskiego.

Ilosc miejsc nieograniczona.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, UlaFeta napisał:

U nas w dzielnicy jest aerobik w wodzie dla seniorow.Darmowy,

I teraz UWAGA

Zapisy sa JEDEN RAZ w miesiącu!!!!

Od( podobno) 5 rano jest kolejka.Senior 65+ to może stać,ale taki senior jak ja nie ma szans:(

To chodze na aerobik:)))Bez zapisow,bez kolejki:)))))

A latem(wakacje) jest darmowy aerobik na terenie Ogrodka Jordanowskiego.

Ilosc miejsc nieograniczona.

U nas losowanie na sezon = zajęcia 1 raz w tygodniu, za darmo, bez stania w kolejkach, a zajęć do wyboru cała masa! tylko że jak komputer przypisze do jednego fikania na tym się kończy. Wylosowało mi aerobik, pływanie "torowe" przypadło komu innemu .... i gitara ! :D

39 minut temu, Ellig napisał:

Zapraszamy!

Serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...