Jump to content
Dogomania

EVA2406 i Jej Zwierzyniec


Gusiaczek

Recommended Posts

Pomagamy pomagającym - Ogonki nie wiedza, ale my wiemy, że każdy grosz jest niezbędny, by utorować im drogę ku wolności w miłości i tak naprawdę wspomagamy siebie w doli i niedoli człeczego życia, które w części oddajemy Braciom Mniejszym. Gdy nam zabraknie tchu i zdrowia przepadną szanse na oddech wolności dla tych, którym okrutność bezwrażliwców zabiera wszystko, co godnością niezbywalną winno być przypisane i ponoć jest. Cóż ... nie takie prawa obalano i lekceważono ....
Ewie, Aniołowi Braci Mniejszych, przyszło się zmierzyć z chorobą paskudą, skazana jest na walkę na którą nieme i głuche, w swej bezdusznej ignorancji, są wszelakie wytyczne. Walczy z przepisami, dobija się do zamkniętych na skobel paragrafów drzwi pomocy, przed którymi staje w otoczeniu Zwierząt, którym Jej pomoc żadnych odgórnych dyrektyw nie potrzebuje ... 
Ewa pomaga Ogonkom uszczuplając własny budżet, uszczuplając możliwości finansowe w drodze ku zdrowiu. Pomagając Ewie pomagamy Jej Podopiecznym, pomagając Im pomagamy Ewie - pomoc w najszlachetniejszym tego słowa znaczeniu.
Bądźcie z nami, prosimy.
Poprosiłam Ewę , by napisała o swoich Podopiecznych:

Cytat

 O Soni jest tylko wzmianka na Znajdkach i może gdzieś u Kacperka. Tak wiec teraz mam 2 sunie ( Mila i Sonia) oraz 7 kotów (biało - czarny i bardzo chory Filemonek, rudy trzyłapek Karolek, szylkretka Tina, szylkretka Mrunia, czarni - biała Mela oraz dwaj czarni, bracia bliźniaki - Majtek i Muszek). Majtek i Muszek zabrane po zakończeniu rozbudowy szkoły spod barakowozu. Dwoje pozostałego rodzeństwa zginęło tragicznie, tak jak i ich matka. Tych dwóch udało się uratować.

Dodam, że jest jeszcze zadeklarowana Pola, co nie zmienia faktu, że Ewa jest za byt suni odpowiedzialna. Ewa nie ogranicza się do troski tylko o "swoje" Ogonki - wspomaga wiele innych potrzebujących Istotek. 
Wątki:


Bardzo chcę dołączyć do łańcuszka Ludzi Dobrej Woli, lecz do kieszeni sięgnąć nie mam po co :(,  zatem oddaję na licytację komplecik biżuterii - nietrafiony dla mnie prezent sprzed kilku lat, dlatego nie ma metek, a firmowe pudełeczko byłam uprzejma wywalić :(
Jubiler  zważył, odczytał próbę i potwierdził, że to na pewno srebrny firmowy wyrób. 
Zapraszam zatem do licytacji, która potrwa do 11.03. (sobota) do godz. 20.00, ostatni ważny post godz. 19.59
Koszt przesyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem PP (przesyłka polecona / z zadeklarowaną wartością na życzenie) 

 

 

Komplet (kolczyki + zawieszka) zupełnie nowej, nigdy nie noszonej srebrnej biżuterii
z hodowlaną perłą i cyrkoniami firmy Apart. Cena rynkowa ok. 250 - 350 zł - nie znalazłam identycznego kompletu, ale najbardziej zbliżony by sprawdzić cenę, zatem nasza oferta jest wyjątkowa i niepowtarzalna :) 

Waga:
Kolczyki 5,6 g (wys. ok. 1,8 cm)
Zawieszka 4,5 g (wys. ok. 2,2 cm)
Próba 925
 CW  125.00 zł
Licytacje:
atulek za CW
Perełka1 za 150.00 zł
atulek za 160.00 zł
Perełka1 za 166.00 zł

 

Perły ze względu na swoje organiczne pochodzenie równoważą rytm naszego życia i gospodarkę hormonalną z cyklami Księżyca. Jak w naturze to, co przemija - rodzi się na nowo, niejednokrotnie jeszcze silniejsze, tak również nasz organizm jest w stanie wygrać walkę z każdą pojawiającą się dysfunkcją lub chorobą. Perły powinny stanowić dodatek codziennego stroju. Pomagają, mówiąc w przenośni, „odrodzić się na nowo” lub „zrzucić starą skórę węża”, czyli zamknąć pewien rozdział i rozpocząć w życiu nowy etap. Dodatkowo pogłębiają poczucie własnej wartości, samoakceptację, dodają atrakcyjności i kobiecości. Możemy po prostu siebie polubić, poczuć się pięknie i w rzeczywistości tak być postrzegane przez innych.

Perła1.jpg

Perła3.jpg

         Perła4.jpg

 

Zachęcamy również do kupna wirtualnej perełki

Perła3.jpg= 5.00 zł
Ewa Marta x 10 = 50.00 zł
0heart.gif(wpłata bezpośrednio na konto EVA2406) - wpłata potwierdzona 4.03. 
elik x 10 = 50.00 zł 
0heart.gif (wpłata bezpośrednio na konto EVA2406) - wpłata potwierdzona 9.03. 
AniaGucio x 5 = 25.00 zł 0heart.gif(wpłata bezpośrednio na konto EVA2406) - wpłata potwierdzona 13.03.

Rozliczenie końcowe:
Wirtualne perełki =
125.00 zł - pieniądze wpłacone przez Kupujących bezpośrednio na konto EVA2406
Perełka1 kupiła komplecik za 166.00 zł i bransoletkę za 200.00 zł =
366.00 zł wpłata dnia 20.03.
przesyłka polecona ekonomiczna na życzenie Perełka1 / odebrane
- wpłata na moje konto, z którego zrobię przelew do EVA2406 - przelew zrobiony dnia 20.03. /potwierdzony 21.03.
Ostateczny dochód z bazarku =
491.00 zł 

Link to comment
Share on other sites

Ellig podarowała przepiękną bransoletkę z pytaniem: "czy mogłabym dołożyć do Twojego bazarku na leczenie Ewy ode mnie bransoletkę?"
TAK! z ogromną radością dołączam i gorąco zachęcam do licytacji.
Zdjęcia i opis autorstwa Ellig. Sercem dziękuję :)

Nowa, elegancka i wyjątkowa, robiona na zamówienie bransoletka firmy „Mrochen fashion”,wykonana w jednym egzemplarzu przez znaną artystkę Ewę Mrochen z zjawiskowego Hemimorfitu  [ 12 mm] w połączeniu ze srebrem p. 925 złoconym 24 karatowym złotem i szlachetnymi kamieniami np. cytryn oraz autorską zawieszką. Kosztowała 290 zł. W komplecie z firmowym woreczkiem i pudełkiem.
Rozmiar 17-18 cm lekko się rozciąga do większych rozmiarów.

Hemimorfit właściwości:

Hemimorfit sprzyja rozwojowi osobistemu, podnosi wibrację energetyczną osoby go noszącej, łączy z wyższymi wymiarami, a jednocześnie chroni przed wpływami niekorzystnymi i niepożądanymi w danym momencie. Chroni w szczególności przed złym myśleniem ze strony osób, z którymi człowiek jest zmuszony przebywać. W starożytności był używany jako antidotum na trucizny.
Energia hemimorfitu wspomaga w budowaniu silnego charakteru i wykorzystywaniu swojego potencjału. Jeśli zaczynasz jakieś zadanie i chcesz wytrwać do końca, nawet gdyby po drodze źle się czasami działo, to jest kamień który warto nosić przy sobie i brać do ręki.

CW 125.00 zł - koszt przesyłki Ellig wzięła na siebie, dziękujemy :)
Licytacje:
agat21 za CW
agat21 za 150.00 zł  

Perełka1 za 200.00 zł

 

 

bransoletka1.jpg

 

bransoletka3.jpg

bransoletka2.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

komplecik super, ale ja nie noszę kolczyków, więc tylko hopnę.

Witaj Pokerku, dziękujemy za przybycie :)

1 minutę temu, jolantina napisał:

Trafiłam przez banerek :)

Śliczne perełki - już widzę, jaka będzie walka o nie :)

Oby słowo Twe ciałem się stało!
Dzień dobry :)

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, bardzo dziękuję za  bazarek dla mnie, a szczególnie za to, że przekazałaś ten przecudnej urody komplecik. Gdyby nie to, że zbieram teraz każdą złotówkę na ratowanie swojego zdrowia, to pewnie pierwsza licytowałabym ten komplecik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...