Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc


DonOmar

Recommended Posts

Witam, może to co robię jest nieudolne, głupie i nie wiem co jeszcze ale proszę o udostępnienie tej wiadomości, pisałem już tutaj na forum doradzałem się, nadal nic nie jest załatwione z moim pieskiem, miałem przestój 2 lata w sensie nic nie działałem w stosunku do pieska, bo nie było tak źle, teraz też nie jest źle, bo piesek chodzi ale widzę że ja boli, chyba muszę działać, ale tak bardzo nie chcę że odechciewa mi się żyć, Sunia zapewne też nie chcę przeżywać tych traumatycznych chwil, sam nie wiem, jest to zbiórka na Sunie, bo kompletnie nie mam pieniędzy do tego sam działam nikt mnie nie wspiera, nikt nie pomaga, a ja na Sunie wydałem już ponad 10tys zł. Najpierw jechałbym na kontrole, zobejrzeć stawy i posłuchać zaleceń weta, ale masakra nie wiem co jak pisac, jak sobie pomysle ze znow ma jechac do weta to nie chce mi sie zyc i dzialac, ale ktos musi ;(

 

https://pomagam.pl/jbcqif0j

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, widzę że chyba niestety nici z pomocy, wiem szukam pomocy u praktycznie obcych ludzi, udostępniałem też na facebooku i innych portalach i nikt nie chce pomóc a jest to pilna sprawa;/ Jeśli ktoś chce zobaczyć dodałem filmik z sunią na pomagam. Serce mnie boli jak widzę, jak inni wpłacają pieniądzę też na pomoc dla zwierząt, a mnie nie chce nikt pomóc, coś źle piszę czy co? Źle mi z tym. Tak przeglądam to forum i czytam wasze problemy... jak ja chciałbym mieć takie problemy jak Wasze. Nikt nie ma pojęcia jak ja już mam zrytą psychikę, nawet najblizsi bo tego przy innych nie okazuje staram się zachowywać normalnie. Mówię o sobie, a Sunia cierpi całe życie cierpi, a weterynarze mnie zrobili na pieniądzę tylko, teraz nawet na głupią kontrole nie mam pieniędzy. Przepraszam to wszystko w emocjach piszę. Kupiłem tylkow  piętek przez internet tabletki na stawy canine feline za 200zł i się całkiem splukalem, los jest okrutny wczesniej mialem pieniądze teraz nie mam i nie mam jak pomoc. Przepraszam jeszcze raz ze sie tu tak wyzalam, ale ja juz psychicznie nie daje rady, nawet czasem mam mysli samobojcze, ktos powie to tylko pies, dla mnie to jest najlepszy przyjaciel ktorego kocham, kto kocha swojego pieska to wie. Przepraszam jeszcze raz za taki tekst, bo jest on moze nie na miejscu 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...