Jump to content
Dogomania

Karma bez wypełniaczy? Jaka?


SirTrenton

Recommended Posts

2 godziny temu, wronka napisał:

Tak na szybko to półwilgotna Alpha Spirit spełnia kryteria, ale trzeba sie liczyć z dość wysoką ceną :/

Weszłam w skład i jak najbardziej mogłoby byc ale kurczę...ta cena powala. A jakaś inna karma podobna ale trochę tańsza? Tak np do 15zl za kg max.

Link to comment
Share on other sites

Na rynku praktycznie nie ma suchych / półwilgotnych karm bez wypełniaczy (jest Alpha Spirit i trudno dostępna Ziwi Peak, przy której Alpha wyda Ci się tania). Nawet drogie karmy (Orijen) zawierają w sobie dodatek grochu, soczewicy, ziemniaków, ryżu, czyli produktów bogatych w skrobię.

Pozostaje Ci tak naprawdę BARF, ale trzeba się do niego przygotować merytorycznie i pamiętać o regularnych badaniach krwi. 

Link to comment
Share on other sites

Pies w tej chwili jest na RC gastro Intenstinal junior i jak narazie mu służy ale chciałabym ta karmę właśnie zmienić,oprócz tego daje mu surowe mięso drobiowe i nie wiem co mogłabym do tego mięsa dodać żeby pies przybierał na masie . Główny problem jest ten ze poes wogole nie tyje,stoi z waga już od 5miesiecy. Ma przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego.  Weterynarz powiedział ze na samym mięsie pies nie przytyje wiec co mogę dodać do mięsa jeżeli pies nie trawii skrobi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...