Jump to content
Dogomania

Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!


Nette

Recommended Posts

Ja dla Olka miałam takie szelki, że (patrząc z góry) był pasek na szyi, potem łącznik z 10 centymetrów, potem pasek pod brzuch. I smycz się przypinało przy tym drugim pasku, tym z tyłu, za łopatkami, to ja nie wiem co musiałby zrobić, żeby z nich wyjść. Może one nie były norweskie? No w każdym razie dobre.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Ja dla Olka miałam takie szelki, że (patrząc z góry) był pasek na szyi, potem łącznik z 10 centymetrów, potem pasek pod brzuch. I smycz się przypinało przy tym drugim pasku, tym z tyłu, za łopatkami, to ja nie wiem co musiałby zrobić, żeby z nich wyjść. Może one nie były norweskie? No w każdym razie dobre.

Chyba coś łapię... dzięki

Link to comment
Share on other sites

Fajny kudłacz...włos niesforny lubię "nieuczesane" psiaki :) dla mnie tylko jamniory muszą być krótkowłose

Moje psiaki zawsze muszą mieć artystyczny nieład Łatulkę podcinam - bardzo dyskretnie,  jak już naprawdę trzeba ,)

 

 

101_0427.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rozi napisał:

A w kwestii oczu Misi - czy sprawdzane były ząbki? Bo coś mi majaczy, że któryś mój pies przy problemach z zębami miał też wyciek z oczu.

Ząbki ma ładne...w komplecie :)

Ma znaczny wytrzeszcz oczu...zastanawiano się czy nie problemy z tarczycą ale zostało wykluczone. Gdy schudła wytrzeszcz się zmniejszył. Otyłość nie tylko odbija się na wyglądzie ale robi jednak spustoszenie organizmu, u Misi można obserwować

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Moli@ napisał:

Fajny kudłacz...włos niesforny lubię "nieuczesane" psiaki :) dla mnie tylko jamniory muszą być krótkowłose

Moje psiaki zawsze muszą mieć artystyczny nieład Łatulkę podcinam - bardzo dyskretnie,  jak już naprawdę trzeba ,)

 

 

101_0427.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Mój ci on jest jamniorek kochany 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, rozi napisał:

Tylko dopasuj bardzo dokładnie obwody i długość tego paska pod brzuchem, trochę z tym pieprzenia na początku, ale po paru spacerach osiągniesz optimum.

Muszę dopasować bo planuję wyjazdy do miasta z Ptysiem.

Może w piątek przesyłka dojedzie, przed chwilą dzwonili, nie mają zamówionych myszek (dla kotów), wybrałam podobne, niech już ta paczka wyjdzie od nich.

Przy okazji suchą karmę dla stada kupiłyśmy... za chwilę ma trafić do psich miseczek a Oni zastanawiają się nad kolorami myszek (:

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Myszek nie mają? No ja bym ich rozniosła. Kot czeka na myszki takie, na jakie chciałby polować, a oni mają tylko jakieś inne? Zgroza i obciach. Obsmarujemy ich w sieci  [rozi]

Obsmarujemy! :D

Łubu dubu, łubu dubu...:D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

W dzień dziki upał, psy wylegiwały się w domu na chłodnej podłodze na zacienionym tarasie lub pod krzaczkami, drzewami.

Na wieczornym spacerku Ptyś przeszedł przy ogrodzeniu za którego oszczekał nas onek...mijaliśmy się z dużym psem w typie wodołaza (spacerował z rodziną ). Mijały nas samochody... największe przeżycie, stres strach przy głównej drodze po której co chwila przejeżdżają samochody osobowe i tiry. Ptyś był bardzo bardzo dzielny. Do domu wchodził z dumnie uniesionym ogonem. Szeleczki zdają egzamin na piątkę. Trochę pracy przed nami ale Ptyś da radę :)

Jutro wezmę aparat.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Perełka1 napisał:

no Moli@ ale smycz nie dobrana:)

:D... co za faux pas :)

... mogę i na sznurku prowadzić byle tylko bez strachu szedł ,)

Ale masz rację...nie pasi (: ładny piesek a ja tu taką "wiochę" strzelam. Przekopię pudło z "ubrankami" chyba powinnam mieć czarną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...