Jump to content
Dogomania

Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!


Nette

Recommended Posts

Ptyś to drobniutki (10 kg) kilkuletni wrażliwy piesek.  Na skutek niefortunnego splotu zdarzeń tuła się od dawna (schronisko, hotelik). Nie wie, co dalej z nim będzie, jest więc nieufny, ale po paru dniach oddaje się w ręce dobrego człowieka. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i dopiero teraz w pełni odczuwa zainteresowanie i spokój, nabiera pewności siebie, uczy się dobrych manier, jest bardzo pojętny :) .

Jest zaszczepiony, wykastrowany, ładnie chodzi na smyczy. Chętnie przebywa z towarzystwie innego zwierzaka. Lubi leżeć w ciepłym legowisku, a najchętniej na kanapie z głową na kolanach opiekuna i ręką na jego grzbiecie. Szukamy mu domu, w którym będzie mógł delektować się miłością opiekuna. Obowiązuje umowa adopcyjna, w której przyszły właściciel obieca, że spędzi z nim resztę jego tułaczego życia.

Link to comment
Share on other sites

Ptyś, trochę smutny bo pańci nie ma...

na szczęście mnie też chyba trochę polubił...słucha się, bez problemów wychodzi z grupą do ogrodu wcina z miseczki łyka leki ,)

Mamy postęp, wczoraj zjadł smaczek - ciasteczko wątrobowe...kilka ciasteczek.

Link to comment
Share on other sites

Ptyś, ma to coś... (banalne słowo), dobry piesek bardzo uczuciowy przywiązany do człowieka. Wystarczy odrobina zainteresowania, ciepłe słowa, mizianka...własne legowisko i Ptyś rozkwita :).

Delikatny przyjacielski do kolegów i koleżanek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Moli@ za tak skrupulatne sprawozdania <3. Jak wiesz, ja z dogo na bakier od dawna, ale co jakis czas wpadam, czytam i na FB wrzucam ;) . Cieszę się, że chłopak tak odzył. 

Miałam tel. od p. Aliny, Jadzia podobno tez ma się świetnie, baraszkuje z innymi psami, ostatnio spała na głowie pani, bo teraz to domowy zwierz. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dreag napisał:

Dzięki Moli@ za tak skrupulatne sprawozdania <3. Jak wiesz, ja z dogo na bakier od dawna, ale co jakis czas wpadam, czytam i na FB wrzucam ;) . Cieszę się, że chłopak tak odzył. 

Miałam tel. od p. Aliny, Jadzia podobno tez ma się świetnie, baraszkuje z innymi psami, ostatnio spała na głowie pani, bo teraz to domowy zwierz. 

Wiem, Ty masz taki napęd do DOGO  jak ja do FB ,)

Jadzi i Ptysiowi chyba na zdrowie wyszła rozłąka... Ptyś siedział pod "pantoflem" u Jadzi...zdominowany.

U nas przebywa w grupie w której nie ma dominującego psa...wszystkie charakterne ,) dołączył do stada...wpasował się i odżył :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...