Jump to content
Dogomania

Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!


Nette

Recommended Posts

Jaka by nie była dobra opieka w schronisku to jednak schronisko. Nasz maluszek wygląda nieco biednie, szczuplutki, sierść nieco powycierana. W związku z tym zamówiłyśmy dla niego w Zooplus 
Mieszany pakiet Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 400 g
- Pakiet 1
24,80 zł 1 24,80 zł

Mieszany pakiet Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 400 g
- Pakiet 2
24,80 zł 1 24,80 zł
niech się chłopak odkarmi, masy nabierze
Jego kolega Promyczek wcina tą karmę całą gębusią 1f603.png:D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

To zdjęcie pod biurkiem byłoby świetne do ogłoszeń. O ile, oczywiście, chcecie oddać Kapecia.

Kapciuszek jest u nas na dt

oczywiście że będą poszukiwania domu stałego, maluszek powinien mieć swego ludzia na wyłączność :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Czuję, że będzie płacz przy oddawaniu, Promyka zresztą też. Wyjątkowo rozczulające psiuchy Wam się trafiły.

Wszystkie są bardzo rozczulające i każdy jak idzie do swego domu to zostawia wielką dziurę w sercu. Co pies to nieszczęście... przeważnie chore wymagające długotrwałego leczenia i bardziej się do nich przyzwyczajamy. Dom tymczasowy nigdy nie zastąpi swego człowieka, tu są w grupie a co u siebie to u siebie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciociu Moli@  kochana joi i dreag

 sciskam stokroc

czytam i widze i oczom nie wierze

boc ze wzrokiem i lokiem problema ... ale ale

cudy ujrzalalm

znowu znowu cuda nad cudenkami

wyczrowalyscie

klaniam kochane serca klaniam i dziekuje

 ze czlek placze ze wzruszenia

 dziekuje

 piszcie prosze stare ciotke na jalimenty dla maluszka Kapciuszka

 jakze przecudnego  Podobny obraz        Podobny obraz

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2017 o 09:23, hop! napisał:

Ogłoszenie Jadzi i Kapcia przerobiłam na ogłoszenie Kapcia - https://www.olx.pl/oferta/nieduzy-drobny-piesek-kapec-pilnie-szuka-domu-pomoz-adoptuj-CID103-IDkhzVg.html#b9cf19e284

Nikt nic nie napisał o Jadzi. Jak zniosła rozdzielenie z Kapciem? Czy ona szuka domu, czy na stałe zostaje tam, gdzie jest?

To ogłoszenie Kapcia... tel. do schroniska nieaktualny ;) 

Może ktoś chciałby pomóc w ogłoszeniach - im więcej, tym domek szybciej sie objawi :). 

To zdjęcie jest dla super do ogłoszeń również:

https://www.olx.pl/oferta/kapcio-gasnie-w-schronisku-szukamy-domu-CID103-IDkqBdO.html

Nie zapominam o Jadzi. Wiecie, że ja marzycielka jestem i swoją opinię o rozdzieleniu psów mam, choć wiele ludzi, mówi mi, że dla nich to nawet lepiej, ale.. mogę mieć własne zdanie i marzenie, nie 1f609.png;) ? 
Kontaktowałam się z p. Aliną, u której jest Jadzia, dostałam info, że zachowuje się całkiem inaczej niż wcześniej, jest bardziej odważna i nieagresywna do kotów.
Jeśli nie znajdzie się dom stały dla dwojga, to ona zostanie u nich na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dreag napisał:

To ogłoszenie Kapcia... tel. do schroniska nieaktualny ;) 

Może ktoś chciałby pomóc w ogłoszeniach - im więcej, tym domek szybciej sie objawi :). 

To zdjęcie jest dla super do ogłoszeń również:

https://www.olx.pl/oferta/kapcio-gasnie-w-schronisku-szukamy-domu-CID103-IDkqBdO.html

Nie zapominam o Jadzi. Wiecie, że ja marzycielka jestem i swoją opinię o rozdzieleniu psów mam, choć wiele ludzi, mówi mi, że dla nich to nawet lepiej, ale.. mogę mieć własne zdanie i marzenie, nie 1f609.png;) ? 
Kontaktowałam się z p. Aliną, u której jest Jadzia, dostałam info, że zachowuje się całkiem inaczej niż wcześniej, jest bardziej odważna i nieagresywna do kotów.
Jeśli nie znajdzie się dom stały dla dwojga, to ona zostanie u nich na zawsze.

To ogłoszenie było zrobione, gdy Kapeć trafił do schroniska. Oczywiście usunęłam je po przeczytaniu informacji, że piesek jest w DT. Nie tylko nr tel. do schroniska jest nieaktualny. Zapewne pojawią się nowe informacje o Kapciu - o jego stanie zdrowia, zachowaniu, charakterze... Tylko na to potrzeba czasu. Jak będziecie gotowe do ogłaszania Kapcia, to wstawcie na wątek jego opis, dane kontaktowe w sprawie adopcji, najładniejsze zdjęcia.


Jadzia mieszka teraz w domu, jest członkiem rodziny? Jeżeli tak, to dobrze. Jeżeli nie, to warto jej szukać innego domu. Moim zdaniem ponowne łączenie jej teraz z Kapciem nie ma sensu. Pieski zostały rozdzielone, przeżyły stres, ale już teraz będzie coraz lepiej. Łatwiej znaleźć dom jednemu psu, niż parze.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jednak wybraliśmy się do lekarza na "przegląd techniczny"Wstępne badania wykazały cytuję z opisu: powiększone węzły chłonne podżuchwowe, osłuchowo bradykardia. Pobrano krew na badanie kontrolne. Zabiegi: badanie krwi, próba biochemiczna, badanie stanu zdrowia. Zastosowane leki: Tolfine 1 ml

Temperatura ciała 38,2

Waga 10 kg

Jutro będą znane wyniki badania krwi 

Koszt wizyty 116 zł zapłacono gotówką

100_6640.JPG

100_6642.JPG

100_6643.JPG

100_6644.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ptysiaczku

pozdrawiam ogromnie pozdrawiam

  Podobny obraz      

num konta juz dostalam od cioci dreag

piszcie mnie jako deklaracja na 4 miesiace

 a potem obacze

 jak bedzie z pieniazkami

moze bedzie lepsza praca

stala praca

 zobacze moze jakis cud

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Ptysiek/Kapciuszek przebywa z naszymi maluchami, gdy wychodzimy z domu zostaje w pokoju sam ( strzeżonego strzeże). Nieśmiały, przestraszony za szybko wyciągnięta ręka i mruży ślepka przywiera do ziemi...ale podchodzi na mizanka, chce być blisko człowieka.

Nie ma problemów z podpinaniem smyczy (z domu trzeba go jeszcze wyprowadzać). Po terenie biega luzem z maluchami do domu pierwszy hi hi kierunek schody, drogę na pięterko zna bardzo dobrze :)

Mamy trochę problemów z karmieniem. Na widok naszych talerzy oblizuje się podchodzi i czeka na smaczny kąsek, kanapka też jest bardzo pyszna. Suchej karmy, ciasteczek wątrobowych nie jada...skórką od chleba pluje. Nie chce jeść nic co trzeba gryźć.

Pożyczyłyśmy od Promyczka 2 konserwy ( zakupiłyśmy te same czekamy na kuriera - oddamy ), smażona wątróbka, smażone kotlety mielone (bez przypraw) wciąga. Zamówiłyśmy Joserę może ten smak będzie mu odpowiadał. Po kilka bubasiek dokładam, zmiękczam wodą - mam nadzieję że załapie

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

Ptysiaczku

pozdrawiam ogromnie pozdrawiam

  Podobny obraz      

num konta juz dostalam od cioci dreag

piszcie mnie jako deklaracja na 4 miesiace

 a potem obacze

 jak bedzie z pieniazkami

moze bedzie lepsza praca

stala praca

 zobacze moze jakis cud

pozdrawiam serdecznie

Nadziejko kochana serdeczne dzięki za deklarację dla Ptyśka tym cenniejszą że płynącą prosto z serca a2c0e5caf11ed359a5501b3d5c7f07cf.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do lecznicy w sprawie wyników badania krwi.

mocznik - podniesiony poziom mocznika

hemoglobina - podniesiony poziom hemoglobiny

GPT - podwyższone próby wątrobowe

Zalecenia:

dieta niskobiałkowa dla seniorów

Sylimarol, Essentiale Forte

Reszta wyników w normie, wydruk weźmiemy przy okazji

Link to comment
Share on other sites

Śniadanko - Bosch (rozciapciany) z odrobiną konserwy...kilka kęsów i odszedł od miseczki.

Trzeba na poważnie zająć się przewodem pokarmowym (wątroba - trzustka - żołądek) bo brak apetytu... jedynie samo mięso, wątróbkę łaskawie zje i tu też szału nie ma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...