Jump to content
Dogomania

Eutanazja albo operacja - blagam o pomoc


andzia69

Recommended Posts

22 godziny temu, ewab napisał:

Dług za operacje zapłaciliśmy. Nie umiem powiedzieć jakie są koszty bieżącego leczenia, bo dostajemy zbiorczą fakturę raz na dwa trzy miesiące.
Zrobiłam kilka nowych zdjęć. Niewiele, bo chyba łatwiej wygrać w totka niż sfocić to (mało ruchliwe przecież) zwierzę. Dżetta trochę w paski, bo słońce nam pomagało :P
 

adBMGP7878.jpg

adBMGP7882.jpg

adBMGP7885.jpg

adBMGP7887.jpg

sliczna mordeczka i te oczeta super psiak

a przy okazji sie przypomne 

robie rozliczenia z bazarkow a tu mi brakowalo potwierdzenia na watku a bazarek byl min.dla dzetty 

 

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo,. że dług za operację został spłacony. Bieżące koszty leczenia też na pewno są niemałe. Jeśli mogę się jeszcze przydać z matami, dajcie znać, to znowu je wyprodukuję i zrobimy bazarek.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, irenas napisał:

Cieszę się bardzo,. że dług za operację został spłacony. Bieżące koszty leczenia też na pewno są niemałe. Jeśli mogę się jeszcze przydać z matami, dajcie znać, to znowu je wyprodukuję i zrobimy bazarek.

 

irenas chętnie bym na fb bazarek ze dwie przygarnęła.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2017 o 20:08, devoner napisał:

irenas chętnie bym na fb bazarek ze dwie przygarnęła.

 

Dobrze, ale to chwilę potrwa, bo muszę kupić surowiec i zrobić maty. Może wyprodukuję kilka więcej, będzie na jakieś inne bazarki, co o tym myślisz? Będzie na nie popyt? W końcu jeść nie wołają, nie psują się, mogą leżeć i czekać na swoje 5 minut.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, irenas napisał:

Dobrze, ale to chwilę potrwa, bo muszę kupić surowiec i zrobić maty. Może wyprodukuję kilka więcej, będzie na jakieś inne bazarki, co o tym myślisz? Będzie na nie popyt? W końcu jeść nie wołają, nie psują się, mogą leżeć i czekać na swoje 5 minut.

będzie jestem pewna.bazarek trwa do 26 sierpnia.dzięki <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewab napisał:

Niestety nie ze wszystkim jest tak pięknie jak na zdjęciach. Suczy nadal ciężko wstawać czy siadać. Dalej ma problemy z trzustką. Amylaza 2260 U/l. Jest na ścisłej diecie. Dziś przyjechał Royal Gastro Intestinal Low Fat.

 

na tej karmie powinno być ok tylko nie dawajcie nic innego.

Link to comment
Share on other sites

Devoner, kochana, co z matami na bazarku? Sprzedały się? Jeśli tak, podaj adresy, gdzie wysłać, dobrze? 

Dżetta istotnie śliczna, aż ręce świerzbią, żeby pogłaskać i przytulić! Żeby tylko zdrowiała. Trzymam wszystkie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2017 o 22:06, Janka@ napisał:

Ogłaszam Lorda - obecnie na Opole i dostałam na maila zapytanie "Witam jak piesek zachowuje sie w stosunku do dzieci?" Nie wiem co odpowiedzieć? 

Tego nie wiem. Za to Dżetta powinna być jedynaczką. Przynajmniej jeśli chodzi o psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...