Jump to content
Dogomania

Eutanazja albo operacja - blagam o pomoc


andzia69

Recommended Posts

Ja też mam trochę książek, już pofoconych, kilkadziesiąt DVD Starożytne Cywilizacje, kurs astrologii ESKK i....  nowy kaganiec dla dużego jamnika. Prześlij mi swój adres mailowy, to wyślę Ci fotki :). Sama niestety, nie potrafię robić bazarków, ale fanów trochę mam i chętnie się przyłączę. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, andzia69 napisał:

jak wpłyną wszystkie wpłaty z bazarku, to wtedy będę mogła rozliczyć wreszcie Aparta...na razie to 17 osób nie wplaciło jeszcze :(

 

to z fejsa pewnie bazarek..a  Apart ma domek? :)

44 minuty temu, Aldrumka napisał:

mogłabym zrobić bazarek, podaj mi tytuły na pw może zdjęcia będą możliwe do znalezienia w internecie; nie wiem czy mogłabyś wysyłać

mam tez fanty- moglabym sie dolaczyc? tylko ze zdjecia na komorce bym zrobila jako mms,?nie wiem jak to przerzucic na maila..

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, beataczl napisał:

mam tez fanty- moglabym sie dolaczyc? tylko ze zdjecia na komorce bym zrobila jako mms,?nie wiem jak to przerzucic na maila..

Można na komórce zalogować się na maila i normalnie jako załączniki wysłać, albo tradycyjnie przez kabel usb na komputer.

Zapowiada cię duży bazarek:) A już się martwiłam, że mam mało fantów.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, beataczl napisał:

to z fejsa pewnie bazarek..a  Apart ma domek? :)

 

tak - bazarek na FB :) Apart dzisiaj pojechał do domku :) jeszcze 13 osób nie wpłaciło...więc czekam dalej :(

Dzięki dziewczyny za wszystko :) fanty z bazarku Aparta, które nie poszly też oczywiście mogę tu dołożyć - znaczy komuś wysłać zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

Ja też mam trochę książek, już pofoconych, kilkadziesiąt DVD Starożytne Cywilizacje, kurs astrologii ESKK i....  nowy kaganiec dla dużego jamnika. Prześlij mi swój adres mailowy, to wyślę Ci fotki :). Sama niestety, nie potrafię robić bazarków, ale fanów trochę mam i chętnie się przyłączę. 

 

9 godzin temu, beataczl napisał:

mam tez fanty- moglabym sie dolaczyc? tylko ze zdjecia na komorce bym zrobila jako mms,?nie wiem jak to przerzucic na maila..

adres mailowy wysłałam już pitusi, ale chętnie podam i tu :):

[email protected]

 

proszę tez o sugestię cen oraz informację jeślii ktoś jest z Warszawy bo wtedy przesyłkę można połączyć z fantami ode mnie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z samym doktorem - się udało :) Sunia zachowuje się bardzo dobrze, człapie też coraz lepiej - niestety ma zaniki mięśni w obu łapach :( Nic dziwnego, jak ją bolały i starała się jak najmniej chodzić przez tyle czasu :( Jeszcze zostanie w lecznicy. Prosiłam o zdjęcia...ale nie wiem, czy dadzą radę zrobić, bo mają sajgon.

Modiś jeszcze nie zoperowany - czekają na jakies srubki i implant.

Nie ma tu kogoś z Wieliczki? może by podszedł i zrobił jakieś zdjęcia :( była dawno temu Patia (chyba) ale lata świetlne chyba :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aldrumka napisał:

mam już zdjęcia od konfirm i pitusi, będę klecić bazarek ale trochę to potrwa

baardzo Ci dziękuję :) ja dalej czekam na wpłaty z bazarku na fb  dla Aparta :( mam nadzieję, ze w tym tyg. zakończę i podliczę wszystko

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2017 o 14:13, pitusia napisał:

Można na komórce zalogować się na maila i normalnie jako załączniki wysłać, albo tradycyjnie przez kabel usb na komputer.

Zapowiada cię duży bazarek:) A już się martwiłam, że mam mało fantów.

dziekuje,za podpowiedz i z gory przepraszam bo mam zapalenie sciegna reki prawej i unieruchomiona  od piatku , nic nie zrobie do czasow wyleczenia :( to moze na 2 bazar sie zapisze?..trzymam fanty.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Dobre wieści o suni - to fajnie  :)

czy moja wpłata dotarła? 

 

22.02
Barbara T. 50 zł
23.02
Anonimowy darczyńca 300 zł
Karolina Sz. 100 zł
Ewa O 50 zl
Patrycja D 50 zł
Anna D 50z ł
24.02
Ewa B 50 zł
Sylwia W 50 zł
Bożena J 10 zł
27.02
Irena S 50 zł
28.02
Anita N 100 zł
KIK BIS 200 zł
02.03
Agata S. 200 zł
Anna K. 100 zł

Jeszcze "tylko" 3190 1f641.png

zdjęcia ze spacerku z lecznicy

17097794_1346767352054349_84842529630443

17190850_1346767365387681_85925956118784

17098509_1346767252054359_54080974617685

 

17159065_1346767335387684_29820152999387

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...