Jump to content
Dogomania

Otwórzcie swoje serca dla EVA2406 i jej zwierzaków.Wątek zamknięty.


Recommended Posts

KOCHANI - EVA2406 I JEJ ZWIERZAKI POTRZEBUJĄ PILNIE POMOCY.

POMÓŻMY EWIE POKONAĆ CHOROBĘ.

 

Apel Evy2406 . Jest na fb więc chyba nie będzie miała do mnie żalu że skopiuję :


Mam na imię Ewa. Mam 62 lata. Dla jednych (tych młodych) jestem stara, dla tych trochę starszych, jestem jeszcze w pełni sił.

Nigdy nie przypuszczałam, że będę musiała szukać pomocy dla siebie. To ja przez wiele lat starałam się pomagać innym (ludziom i zwierzętom). Nadal mam w domu pod opieką 9 porzuconych, chorych, potrzebujących pomocy zwierząt (psy i koty) i to dla nich muszę walczyć o swoje życie i zdrowie, bo one już nie przeżyją kolejnego porzucenia.

Mam za sobą ponad 40 lat pracy i uczciwego opłacania składek ZUS. W tej chwili nadal odprowadzam składki i to podwójnie, bo z emerytury i z działalności, którą pomimo ciężkiej choroby, staram się prowadzić.

Niestety, teraz kiedy zachorowałam na szpiczaka mnogiego (nowotwór szpiku kostnego), nie mogę liczyć na moje Państwo . Leki które mogą uratować moje życie nie są refundowane (Darzalex, Pomalidomid, Kyprolis). Leczenie to koszt ponad 300 000zł. Czy życie ludzkie można przeliczyć na pieniądze? Tak po ludzku jest mi smutno, bo gdyby nie było leku, to ok, trzeba się pogodzić z wyrokiem, ale jeśli lek istnieje, a moje Państwo nie chce mi pomóc, to coś jest nie tak… bo cały czas słychać w TV, że priorytetem władzy jest ochrona życia i zdrowia ludzkiego. Niestety, to tylko puste słowa. Bardzo boleśnie się o tym przekonałam, bo nawet Ministerstwo Zdrowia odesłało mnie z przysłowiowym kwitkiem.

Nie stać mnie na takie drogie leczenie. Nie jestem w stanie zdobyć takiej sumy, dlatego z pokorą zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zdobyciu leku, który, wierzę w to, przedłuży moje życie, a dzięki temu będę mogła jeszcze pomagać innym.

Zwracam się z prośbą o rozpowszechnianie wydarzenia, udostępnianie, zapraszanie szerszego grona ludzi. 
Jak można pomóc?

 

Teraz Nasza Eva2406 potrzebuje każdego grosika na lek który nie jest refundowanyhttps://www.facebook.com/events/1872518163037764/1873844552905125/?notif_t=like&notif_id=1487609204666113

Dla tych co nie mają konta na FB


PRZEKAZUJĄC 1%

Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:
• Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy:
• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Rogozińska, 7351

                                                 *********************************************

PRZEKAZUJĄC DAROWIZNĘ

Aby przekazać darowiznę należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:

• nazwa odbiorcy:
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
• numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001
Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.K
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Rogozińska, 7351 (ten dopisek jest bardzo ważny).
Szczegóły dotyczące przelewów zagranicznych znajdziecie Państwo na stronie fundacji.

                                                *************************************

PRZEKAZUJĄC SMS CHARYTATYWNY

Należy wysłać SMS pod numer 75 165 o treści POMOC, 7351 (bez nazwiska).

Koszt SMSa to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT), z czego 5 zł. stanowi darowizna na rzecz Podopiecznego. Zgodnie z Regulaminem subkonta Fundacja pobiera od darowizn opłatę w wysokości 3%.

KOCHANI OTWÓRZMY SWOJE SERCA I POMÓŻMY NASZEJ DOGOMANIACZCE EVA2406 UZBIERAĆ POTRZEBNĄ KWOTĘ 300.000,ZŁ.(trzysta tysięcy) NA LEKI,KTÓRE POZWOLĄ JEJ ŻYĆ.

Link to comment
Share on other sites

Na prywatne konto nie można zbierać, bo "nasze kochane państwo" czyli fiskus dobierze się do kobiety w sprawie podatku od dochodu. Pamiętacie niedawną sprawę dziewczynki, która zorganizowała zbiórkę dla swojej mamy i po zebraniu dużej sumy zażądano od kobiety odprowadzenia podatku, bo ktoś "życzliwy" doniósł na nią? Dopiero dzięki aferze rozpętanej przez media łaskawie odstąpiono od podatku. Dlatego lepiej przez fundację, nawet jeśli pobierają te 3%. W marcu prześlę darowiznę. Mam nadzieję, że Ewa da radę zaleczyć chorobę, że dobro wróci do niej zwielokrotnione.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Na prywatne konto nie można zbierać, bo "nasze kochane państwo" czyli fiskus dobierze się do kobiety w sprawie podatku od dochodu. Pamiętacie niedawną sprawę dziewczynki, która zorganizowała zbiórkę dla swojej mamy i po zebraniu dużej sumy zażądano od kobiety odprowadzenia podatku, bo ktoś "życzliwy" doniósł na nią? Dopiero dzięki aferze rozpętanej przez media łaskawie odstąpiono od podatku. Dlatego lepiej przez fundację, nawet jeśli pobierają te 3%. W marcu prześlę darowiznę. Mam nadzieję, że Ewa da radę zaleczyć chorobę, że dobro wróci do niej zwielokrotnione.

Słusznie. Do naszej kasjerki też by się dobrali. Dofinansować nie ale podatki pobrać to bardzo chętnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...