Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Kochani mam obecnie takie wpłaty:

Elik 20
terra 20
Kamila Proc 20
Andegawenka 20
Bakusiowa 50
kejciu 30
mdk8 - 20

suma =180zł 

z tego co pamiętam czekamy jeszcze na wpłaty i będziemy zamawiać :)

to niesamowite że w tak krótkim czasie dogomaniaczki są w stanie się zmobilizować:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2018 o 08:36, Kejciu napisał:

Kochani mam obecnie takie wpłaty:

Elik 20
terra 20
Kamila Proc 20
Andegawenka 20
Bakusiowa 50
kejciu 30
mdk8 - 20

suma =180zł 

z tego co pamiętam czekamy jeszcze na wpłaty i będziemy zamawiać :)

to niesamowite że w tak krótkim czasie dogomaniaczki są w stanie się zmobilizować:)

 

kolejne wpłaty:

Mikaga z Miką 30zł
Jola_li - 25zł 

 

czyli mamy już 235zł !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

czyli będzie dodatkowo 50 zł bo Zmysł 30 i Ewa 20 

Może umówmy się że zamówię już karmę a jak ktoś będzie w przyszłości chciał się dołożyć to znowu zaapelujemy ?

Poproszę Panią Żanetę o wybranie co kotki jedzą i oczywiście o zdjęcia :)

bardzo wszystkim dziękuję :*

Link to comment
Share on other sites

Kochani bardzo chciałam podziękować na mój apel  :) Udało nam się zebrać 305zł!!!

Bardzo proszę sprawdźcie czy nie pominęłam żadnej wpłaty - rozliczałam bazarek i przez pomyłkę mogłam jakiejś wpłaty nie dopisać dlatego bardzo proszę sprawdźcie czy Wasza jest odnotowana na poniższej liście:

 

tomcug - 20zł
Ewa Marta 20zł
Zmysł - 30zł
Isiak - 30zł
Mikaga z Miką 30zł
Jola_li - 25zł
Elik 20zł
terra 20zł
Kamila Proc - 20zł
Andegawenka - 20zł
Bakusiowa 50zł
mdk8 - 20zł
suma = 305zł

 

 

Zamówienie zrobiłam na kwotę 284,40zł ( bo nie było jeszcze ostatnich wpłat więc 20,60zł zodwiestaje na następne zamówienie )

Paczki dwie dotarły - po konsultacji z panią Żanetą zamówiłam następujące produkty

Kotełki jak widać chyba były zadowolone :)

Bardzo dziękuję jeszcze raz za taki zastrzyk jedzenia dla kotów Ewci - za jakiś czas może ponownie zrobimy taką : akcję : jeśli będą chętni ?:)

 

 

karma koty.jpg

karma koty1.jpg

karma koty2.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, ja i przede wszystkim zwierzaki bardzo bardzo dziękujemy za pomoc i jedzonko i żwirek :) 

Przeslalam Pani Kasi te fotki ktore wstawila, mialam przeslac jeszcze z druga paczka w której byl zwirek i mokra karma ale nie doprosilam sie meza zeby wniosl mi paczke na gore a ja sama nie moge dzwigac a kociaki na dol nie schodza :( 

obiecuje ze nastepnym razem sie poprawie :D

Chcialam wam tez powiedziec ze byla ostatnio u nas pani weterynarz na przegląd wszystkich zwierzakow i szczepienia czesci z nich. Juz wiem ze z jedna sunia bede jechala niedlugo na zabieg dentystyczny bo ma kilka zebow do zrobienia. A za jakis czas chyba jesli dobrze pamietam to jeszcze 3 kociaki tez na zeby. Jedna starowinka (kotka 16 lat) ma powiekszony wezel chlonny na szyi i to glownie dlatego wzywalam pania doktor i jej bedziemy podawac steryd jak tylko podjade po niego do lecznicy, ale ogolnie wszystkie zwierzaki maja sie dobrze i zadnemu nic powazniejszego nie jest wiec chyba Ciocia Ewa bylaby z nas zadowolona bo chyba opiekujemy sie ta ferajna we wlasciwy sposob. To teraz Nasze zwierzaki, nasza rodzina, kochamy je wiec chyba musimy dobrze sie nimi opiekowac :)

Obiecuje ze wrzuce wam jakies fotki tej gromadki ;)

Dziekuje ze jestescie :)

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...