Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Chciałam zapytać czy ktoś byłby chętny aby dorzucić się do zamówienia paczki dla kociaków którymi opiekuje się p. Żaneta ?

za jakiś czas pewnie znowu będę robiła zamówienie więc gdyby ktoś chciał dorzucić grosik to proszę o info :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć kochani,

Widzę Wasze wpisy i robi się miło na sercu, że Ciocia Ewa nie została zapomniana... <3

My, jako jej rodzina również o niej nie zapomnieliśmy <3 przykro się robi na wspomnienie że już nie doradzi, nie pożartuje, nie zaprosi na pyszny obiad... :(

Przyjęliśmy opiekę nad zwierzakami. Do tej pory my zapewnialiśmy zwierzakom jedzenie mokre i gotowaliśmy zupy dla psów, a Pani Jola z Fundacji Znajdki zapewniała suche jedzenie dla zwierzaków. W tej chwili już wszystko wzięliśmy na siebie tzn. karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, żwirek, środki przeciwkleszczowe dla psów. Pod opieką Fundacji Znajdki zostaje Pola, która przebywa w hoteliku dla psów. Fundacja opłaca comiesięczną opłatę za pobyt Poli w hoteliku tj. 310zl. Karmę dla Poli zapewnie chyba SOS dla Jajmników, ale pewna na 100% nie jestem. 

Ostatnio Pani Kasia F. przysłała nam kocie jedzonko i żwirek za co bardzo bardzo dziękujemy, wysyłamy buziaki i zapraszamy na herbatę do Marek :)

Z opieki Fundacji zrezygnowaliśmy w związku z tym, ze przyznam że jest mi po prostu głupio prosić Panią Jolę o wspracie bo wiem, że ma mnóstwo zwierzaków pod opieką, które potrzebują dużo miłości, niejednokrotnie specjalistycznej karmy, leków i opieki medycznej, a nie wiem w jakiej kwocie były wpłaty na zwierzaki Cioci na Fundację więc nawet nie wiem czy Fundacja musiała coś dokładać czy nie... dlatego sami zostajemy z opieką nad zwierzakami - obiecalśmy Cioci ze zwierzakami sie zajmiemy więc obietnicy dotrzymamy <3

A jeśli chcecie poznać ta zwierzęcą ferajne - dajcie znać - powrzucam fotki :) teraz mamy na kupie 2 psiaki, 6 kotów po Cioci i 2 nasze więc jest spora gromadka :)

 Calujemy :* :* :*

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kejciu napisał:

Chciałam zapytać czy ktoś byłby chętny aby dorzucić się do zamówienia paczki dla kociaków którymi opiekuje się p. Żaneta ?

za jakiś czas pewnie znowu będę robiła zamówienie więc gdyby ktoś chciał dorzucić grosik to proszę o info :)

Kasiu dorzucę . Konto mam tylko daj znać kiedy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2018 o 08:18, Kejciu napisał:

Chciałam zapytać czy ktoś byłby chętny aby dorzucić się do zamówienia paczki dla kociaków którymi opiekuje się p. Żaneta ?

za jakiś czas pewnie znowu będę robiła zamówienie więc gdyby ktoś chciał dorzucić grosik to proszę o info :)

Dzisiaj byłam u Ewy.

Poprosiłam, żeby przytuliła moją ukochaną Kofi...

 

Kejciu, dużo nie mogę, ale też się dołożę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...