Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

27 minut temu, Iwonami napisał:

Dziękuję za ofertę pomocy. Muszę porozumieć się z rodziną odnośnie zdjęć, bo sama takowych nie mam. Dam znać. 

Podtrzymuję propozycję, chyba, że zgłosi się ktoś z Dogomanii i zostanie zaakceptowany.

Link to comment
Share on other sites

Wobec informacji jakie posiadam, pozostałe po zbiórce kwiatów pieniążki podzieliłam wg sugestii Poker, czyli 500 zł. dla zwierząt pozostałych po Ewie i 900 zł. dla Poli,  i przelałam na konto Fundacji Znajdki.

potwierdzenie wpłata 500.pdf

potwierdzenie wpłata 900.pdf

 

Powtórzę za panią Żanetą, wszystkich ofiarodawców chcących wesprzeć finansowo zwierzaki Ewy, czy Polę, proszę o wpłacanie środków na Konto Fundacji Znajdki koniecznie z wpisem w tytule dla kogo.

Pani Jolanta Boczkowska Prezes Fundacji, przyjaciółka Ewy, będzie troszczyła się  o to, aby pozostałe po Ewie zwierzęta były zabezpieczone od strony bytowej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2017 o 12:41, Gusiaczek napisał:

Swoją podtrzymuję i rozumiem, że przynajmniej raz na jakiś czas będą wieści o Poli.
Wpłat będę dokonywać po 10 każdego miesiąca.

Chcę poinformować, że nasza comiesięczna deklaracja dla Poli będzie wysyłana 11 każdego miesiąca na Znajdki, nadawca -Jacek D. Warszawa (nie wpisywaliśmy mojego nicku z dogo)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

Pamiętamy...

Wczoraj na grobie Ewy była wiadomość:

„PROŚBA – do Rodziny, Przyjaciół, Znajomych Ś.P Ewy Rogozińskiej  o kontakt na numer telefonu 605 658 357 Zofia Kartanowicz – Dziękuję.”

p.s.

Na prośbę eossi 

IMG_20171101_081328.jpg

IMG_20171028_103349.jpg

Już pan Michał otrzymał informacje i jest w kontakcie ...
Eva
giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...