Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

4 minuty temu, kaja8888 napisał:

wydaje mi się że ładna duża  wiązanka byłaby lepsza niż  wieniec, wieńce trzeba opierać - nie wiadomo czy będzie gdzie, ale to moje zdanie oczywiście dostosuje się do większości 

Też tak mysle

Dalam Ince33 100zł na kwiaty.Doplace resztę przy odbiorze.Odbiorę fakture i dopiero się rozliczymy.

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko przeczytałam.

Potwierdzam, że UlaFeta dała mi 100zł na zaliczkę.

Do odbioru (gdybym ja nie mogła) podam UlaFeta i Olena84 (w razie czego).

Jestem w kontakcie telefonicznym z terra, żeby się skonsultować na bieżąco będąc na miejscu.

Smutne to zadanie, którego się podjęłam... :(((
Postaram się, żeby wiązanka była piękna - EVA zasłużyła na to.
Ale też rozsądnie, bo czuję, że nie chciałaby przesady, a pieniądze przydadzą się zwierzakom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pieniądze są zbierane głównie na pożegnalne kwiaty dla Ewy.Wieniec zamawia zawsze rodzina a znajomi,przyjaciele wiązanki.Wiązanek będzie multum a wieńców kilka.

Ewa była w naszej rodzinie dogomaniackiej i należy się jej wieniec.Na pewno zostanie pieniążków,a jak nie to będziemy jeszcze zbierać na zwierzaki Ewy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kaja8888 napisał:

wydaje mi się że ładna duża  wiązanka byłaby lepsza niż  wieniec, wieńce trzeba opierać - nie wiadomo czy będzie gdzie, ale to moje zdanie oczywiście dostosuje się do większości 

Jestem tego samego zdania. Wiązanki są zgrabniejsze, lżejsze, a równie piękne.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, pomyślcie, co dla Was byłoby ważniejsze - wielki wieniec, czy wsparcie zwierzaków? Jestem niemal pewna, że Ewcia wolałaby wybrać dla siebie wiązankę, a pozostałe fundusze przeznaczyć choćby na Polę, która jest coraz starsza i będzie potrzebowała funduszy na leczenie. Nie przesadzajmy z jakims dużym wieńcem, to nie o to chodzi, żeby był duży, tylko dany od serca...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny, pomyślcie, co dla Was byłoby ważniejsze - wielki wieniec, czy wsparcie zwierzaków? Jestem niemal pewna, że Ewcia wolałaby wybrać dla siebie wiązankę, a pozostałe fundusze przeznaczyć choćby na Polę, która jest coraz starsza i będzie potrzebowała funduszy na leczenie. Nie przesadzajmy z jakims dużym wieńcem, to nie o to chodzi, żeby był duży, tylko dany od serca...

Mam podobne odczucia ale nie wiedziałam jak to zgrabnie napisać, żeby nikogo nie urazić i nie wszczynać niepotrzebnych kłótni. Wiadomo, że ile osób tyle opcji. Kwiaty choćby najpiękniejsze, najświeższe, największe i najdroższe i tak w końcu zwiędną...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam wiązankę z 24 (bo EVA2406) mieszanych białych kwiatów za 200zł + niebieska szarfa z napisem za ok. 40zł. Wpłaciłam zaliczkę 100zł.

Faktura będzie do odbioru razem z wiązanką na moje nazwisko, gdybym ja nie mogła być. Ula i Olena dostaną ode mnie potrzebne informacje.

Tylko z tą szarfą jest pewien problem... Dopiero jutro będę wiedziała, czy będzie mogła być niebieska, bo dziś już był nieczynny punkt współpracujący z kwiaciarnią. Już rozmawiałam o tym z Terrą, Oleną84 i Ulą Fetą - jeśli okaże się, że nie mają niebieskiej szarfy, to szarfa będzie biała, ale zapytam o możliwość niebieskiego nadruku lub ustalimy, że dodatki typu tiul, wstążka itp. będą niebieskie. Jak tylko dostanę informację, to albo tu napiszę sama, albo dam znać Teresce/Uli/Olenie, żeby tu Wam napisały.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Dziewczyny, pomyślcie, co dla Was byłoby ważniejsze - wielki wieniec, czy wsparcie zwierzaków? Jestem niemal pewna, że Ewcia wolałaby wybrać dla siebie wiązankę, a pozostałe fundusze przeznaczyć choćby na Polę, która jest coraz starsza i będzie potrzebowała funduszy na leczenie. Nie przesadzajmy z jakims dużym wieńcem, to nie o to chodzi, żeby był duży, tylko dany od serca...

 

4 godziny temu, Lidan1 napisał:

Mam podobne odczucia ale nie wiedziałam jak to zgrabnie napisać, żeby nikogo nie urazić i nie wszczynać niepotrzebnych kłótni. Wiadomo, że ile osób tyle opcji. Kwiaty choćby najpiękniejsze, najświeższe, największe i najdroższe i tak w końcu zwiędną...

I ja mam podobne odczucia.

Poproszę nr konta

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie, jestem tu nową osobą, nieco aktywną na forum miau. Z Ewą byłam bardzo blisko, przyjaźniłyśmy się. Ostatni raz widziałam się z Ewą we środę, tydzień temu. Była niemal nieświadoma, pod wpływem środków przeciwbólowych, miała wysoką gorączkę. Daty Jej śmierci nie zapomnę nigdy, umarła w moje 70-te urodziny. :(

Ewa była, jak wiecie, osobą skromną, oddaną nie tylko zwierzętom, ale i ludziom. Im także pomagała. Wiem jak bardzo martwiła się o Polę. Jestem przekonana, że zamiast ogromu kwiatów, wolałaby przeznaczyć fundusze na Polę. Lub innych potrzebujących. 

Na pogrzebie oczywiście będę. Z wiązanką. Nie mogę się pozbierać, ciągle płaczę i myślę o niełaskawym losie, który zabiera nam wspaniałych ludzi a zostawia tych drugich, nie zasługujących na szacunek. 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Iwonami napisał:

Wiem jak bardzo martwiła się o Polę. Jestem przekonana, że zamiast ogromu kwiatów, wolałaby przeznaczyć fundusze na Polę.

 

Jestem przekonany, że nikt o Poli nie zapomni, chociażby przez wzgląd na Panią Ewę. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jadrann napisał:

Ja też poproszę o nr konta 

 

wysyłam

3 godziny temu, Iwonami napisał:

Drogie Panie, jestem tu nową osobą, nieco aktywną na forum miau. Z Ewą byłam bardzo blisko, przyjaźniłyśmy się. Ostatni raz widziałam się z Ewą we środę, tydzień temu. Była niemal nieświadoma, pod wpływem środków przeciwbólowych, miała wysoką gorączkę. Daty Jej śmierci nie zapomnę nigdy, umarła w moje 70-te urodziny. :(

Ewa była, jak wiecie, osobą skromną, oddaną nie tylko zwierzętom, ale i ludziom. Im także pomagała. Wiem jak bardzo martwiła się o Polę. Jestem przekonana, że zamiast ogromu kwiatów, wolałaby przeznaczyć fundusze na Polę. Lub innych potrzebujących. 

Na pogrzebie oczywiście będę. Z wiązanką. Nie mogę się pozbierać, ciągle płaczę i myślę o niełaskawym losie, który zabiera nam wspaniałych ludzi a zostawia tych drugich, nie zasługujących na szacunek. 

 

Dziękuję Iwonko za Twoją tutaj obecność i te parę informacji o Ewie, jakże smutne.

Na pewno nie zapomnimy o Polci. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...