Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Jeśli nie macie nic przeciwko wieniec/wiązankę zamówię ja albo inka33 - tylko prosimy do jutra do 14 dajcie znać czy wieniec, czy wiązanka, z jakich kwiatów, jaka kwota, napis?

Dziękuję, Olenko, że napisałaś.

Tylko dodam, że jutro podejdę dowiedzieć się o możliwości i ceny, i wtedy skontaktuję się z Oleną, żeby Wam przekazała informacje na bieżąco.

Gdybym to ja zamawiała, to odwrotnie niż Olena potrzebowałabym przelew pieniędzy. W ostateczności, jak już będę znała kwotę zaliczki, to może spróbuję od kogoś pożyczyć.
Jak pozostałe pieniądze będą przekazywane na psiaki Evy, to coś się dorzucę - w tym momencie nie dam rady nic... :(

 

25 minut temu, Poker napisał:

Myślę ,że wiązankę ,a resztę pieniędzy przeznaczyć na pomoc Jej zwierzakom bez względu na to gdzie się znajdą. Na pewno Eva by się cieszyła z pomocy dla Jej podopiecznych.

A napis? Może EWIE -  za dobroć  od Dogomaniaków  i zwierząt..

Proponuję napis: EVIE przyjaciółce zwierząt - dogomaniacy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, inka33 napisał:

Dziękuję, Olenko, że napisałaś.

Tylko dodam, że jutro podejdę dowiedzieć się o możliwości i ceny, i wtedy skontaktuję się z Oleną, żeby Wam przekazała informacje na bieżąco.

Gdybym to ja zamawiała, to odwrotnie niż Olena potrzebowałabym przelew pieniędzy. W ostateczności, jak już będę znała kwotę zaliczki, to może spróbuję od kogoś pożyczyć.
Jak pozostałe pieniądze będą przekazywane na psiaki Evy, to coś się dorzucę - w tym momencie nie dam rady nic... :(

 

Proponuję napis: EVIE przyjaciółce zwierząt - dogomaniacy.

Lena 

Jesli mozesz dowiedz się o cene i ustalcie jaki ma być napis.

Ja dam Ci pieniążki, a rozlicze się z Teresa .

Znalazlam Twój telefon.Zadzwonie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Olena84 napisał:

W piątek o 19 w drewnianym kosciele na Bródnie, wezme pół dnia wolnego i będe

Wczoraj o godz. 22-giej (już spałam) dostałam SMSa, że w drewnianym kościele, ale  o godz. 10:00.

Ta 19-ta, to może tylko błąd klawiaturowy.

Link to comment
Share on other sites

nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów, ale z tego co mi się udało: w każdej chwili mogę dokonać przelewu na wieniec, bo myślę, że chyba on.

A ew. nadwyżkę pieniążków przeznaczyć na zwierzaczki, nie zapominajmy, że Ewa miała/ma Polcię w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Żegnaj Dobry Człowieku. (')

Poproszę numer konta

 

12 godzin temu, Kara. napisał:

Poproszę o nr konta.

 

11 godzin temu, Lidan1 napisał:

Odkąd przeczytałam o śmierci Ewy nie mogę myśleć o niczym innym. Niezwykle trudno jest pogodzić się z odejściem tak ciepłej osoby, która w dodatku uratowała wiele psich i kocich istnień.

Poproszę o nr konta.

 

10 godzin temu, sharka napisał:

Dostałam właśnie SMS. Strasznie mi przykro. Dorzucę się do kwiatow. Niestety nie będę mogła przyjechać. 

 

zaraz wyślę

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, terra napisał:

nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów, ale z tego co mi się udało: w każdej chwili mogę dokonać przelewu na wieniec, bo myślę, że chyba on.

A ew. nadwyżkę pieniążków przeznaczyć na zwierzaczki, nie zapominajmy, że Ewa miała/ma Polcię w hoteliku.

Też o tym pomyślałam 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja sądzę,że wieniec byłby najodpowiedniejszą formą pożegnania Ewy.

A na szarfie "Z Żalem Żegnamy Przyjaciela Zwierząt - Dogomania"

zgadzam się w pełni i napis piękny,

a kwiaty jakieś trwalsze, może inka33 zorientuje się co i w jakiej cenie oferują.

47 minut temu, inka33 napisał:

Umówiłam się już z UląFetą, że przekaże mi dziś pieniądze na zaliczkę.

Czekam na dalsze ustalenia, co do kwiatów.

super,

Link to comment
Share on other sites

Napis zaproponowany przez Anulę jest piękny... Nadwyżkę środków może najlepiej przeznaczyć na Polcię? Przed chwilą dopiero trafiłam na jej wątek, ona już w tym hoteliku do końca życia zostanie... Poryczałam się, kiedy przeczytałam post Ewy o zwierzakach pozostałych po zmarłych właścicielach :(

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, terra napisał:

zgadzam się w pełni i napis piękny,

a kwiaty jakieś trwalsze, może inka33 zorientuje się co i w jakiej cenie oferują.

super,

Anturium jest trwałe ale nie wiem jaki będzie koszt.Chryzantemy cięte krótką mają żywotność i w zasadzie inne też.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Ja sądzę,że wieniec byłby najodpowiedniejszą formą pożegnania Ewy.

A na szarfie "Z Żalem Żegnamy Przyjaciela Zwierząt - Dogomania"

Piękne. Jestem za.

Tylko bym zmieniła z "Dogomania" na "Dogomaniacy" - żeby było od ludzi, a nie od "firmy"...

 

2 godziny temu, terra napisał:

zgadzam się w pełni i napis piękny,

a kwiaty jakieś trwalsze, może inka33 zorientuje się co i w jakiej cenie oferują.

super,

Jeżeli się okaże, że żeby zdążyć na piątek rano, to trzeba zamówić już dziś → chciałabym, żeby ktoś był pod telefonem i kompem (nie mam internetu w telefonie), to bym się z Wami skonsultowała na bieżąco. Kto może? Olena...? Ktoś jeszcze...?

Jeżeli wystarczy zamówić jutro, to sama Wam tu wszystko napiszę i zamówię jutro.

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Anturium jest trwałe ale nie wiem jaki będzie koszt.Chryzantemy cięte krótką mają żywotność i w zasadzie inne też.

A lilie? gerbery? róże?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, UlaFeta napisał:

Proponuję wieksza wiazanke z anturium biało-niebieską szarfe z napisen od Anuli.Musi zadecydowac jedna osoba bo kazdemu podoba się co innego.Reszta pieniążków co zostana przeznaczyć na Polcie.

Skoro każdemu podoba się co innego, to proponuję kwiaty mieszane - same białe: anturium, lilie, gerbery lub inny rozsądny i ładny zestaw.

Rozumiem, że wobec tego albo nieduży wieniec albo duża wiązanka. Do jakiej kwoty...? Ok. 300zł...?

Co do szarfy, wszystko dla mnie jasne, tylko "dogomania" czy "dogomaniacy".

 

PISZCIE proszę, szybciutko, bo zaraz muszę wychodzić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, inka33 napisał:

Skoro każdemu podoba się co innego, to proponuję kwiaty mieszane - same białe: anturium, lilie, gerbery lub inny rozsądny i ładny zestaw.

Rozumiem, że wobec tego albo nieduży wieniec albo duża wiązanka. Do jakiej kwoty...? Ok. 300zł...?

Co do szarfy, wszystko dla mnie jasne, tylko "dogomania" czy "dogomaniacy".

 

PISZCIE proszę, szybciutko, bo zaraz muszę wychodzić.

 

5 minut temu, bakusiowa napisał:

Wieńce robią tak, że kwiaty mają wodę. Anturium trzyma się  bardzo długo ale trzeba dodać coś jeszcze. Trzeba zadecydować już będąc w kwiaciarni.

Wydaje mi się, że raczej kwiaty jednego rodzaju.

Anturium ma duże jęzory więc tak wiele ich nie wejdzie na wieniec. Jeśli kwota nieznacznie przekroczy te 300 zł. to nie ma tragedii.

Pomyślałam jeszcze o irysach, ale nie wiem czy jest sezon na nie teraz. Ineczko, zorientujesz się na miejscu, może też osoba sprzedająca coś doradzi.

No i oczywiście ludzie nie firma zatem "dogomaniacy"

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, inka33 napisał:

Skoro każdemu podoba się co innego, to proponuję kwiaty mieszane - same białe: anturium, lilie, gerbery lub inny rozsądny i ładny zestaw.

Rozumiem, że wobec tego albo nieduży wieniec albo duża wiązanka. Do jakiej kwoty...? Ok. 300zł...?

Co do szarfy, wszystko dla mnie jasne, tylko "dogomania" czy "dogomaniacy".

 

PISZCIE proszę, szybciutko, bo zaraz muszę wychodzić.

Anturium,lilie też są ładne..,i same białe według mnie..z napisem Anulki ,ale ... "Dogomaniacy".

Inko,będąc na miejscu ,własnym okiem zobaczysz jak wieniec/wiązanka wizualnie i cenowo by wyglądała i wybierzesz..Kwiaciarnia sądzę,że doradzi i zrobi ładnie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...